id: g78843

Na płytę i klip grupy Hajda Banda / Гайда Банда! 🤍❤️+🤍❤️🤍

Na płytę i klip grupy Hajda Banda / Гайда Банда! 🤍❤️+🤍❤️🤍

18 379 zł 
z 16 111 zł
114%
zakończona 01.05.2022r
100 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • FINAL CALL! Tylko do końca kwietnia można wspomóc zrzutkę na naszą debiutancką płytę. Zachęcamy Was do udostępniania linku zrzutka.pl/hajdabanda w swoich mediach społecznościowych, do przesyłania linku znajomym no i do wpłacania. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości - chętnie na nie odpowiemy!

  Tut link - https://id.ffm.to/hajda_banda_po_swojomu do zapowiadającego naszą płytę maxi-singla "Po swojomu" - posłuchajcie koniecznie

  Jeszcze raz diǎkujemo za każde wsparcie!

  Wasza biało-czerwono-biała koalicja

  🤍❤️+🤍❤️🤍 = Hajda Banda / Гайда Банда


  Czytaj więcej
 • 15 dni do finału! Premiera EP "Po swojomu" w piątek!

  Jeszcze niewiele ponad dwa tygodnie trwać będzie zrzutka na naszą debiutancką płytę długogrającą. Zachęcamy Was do udostępniania linku zrzutka.pl/hajdabanda w swoich mediach społecznościowych, do przesyłania linku znajomym. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości - chętnie na nie odpowiemy!

  Tak jak zapowiadaliśmy - w piątek 8 kwietnia ukaże się "muzyczny zwiastun" naszej płyty długogrającej. Płyta będzie dostępna na wszystkich serwisach streamingowych, w sklepach cyfrowych oraz na stronie naszego wydawcy, Karrot Kommando. Skorzystajcie z linku, który umożliwia zapisanie (pre-save) "Po swojomu" w swojej bibliotece na Spotify, TIDALu i innych serwisach. Link tut: https://id.ffm.to/hajda_banda_po_swojomu

  Jeszcze raz diǎkujemo za każde wsparcie!

  Wasza biało-czerwono-biała koalicja

  🤍❤️+🤍❤️🤍 = Hajda Banda / Гайда Банда


  Czytaj więcej
 • Pierwsza płyta Hajda Bandy ukaże się latem! ZRZUTKA TRWA!

  Kochani! Właśnie otrzymaliśmy wielkie wsparcie od indywidualnego darczyńcy. Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w zrzutce! Zbieramy nadal - www.zrzutka.pl/hajdabanda tak jak zapowiadaliśmy, nadwyżkę nad kwotę niezbędną do wydania płyty zamierzamy przeznaczyć na realizację wideoklipów, promujących nasze wydawnictwo.

  Wróciliśmy właśnie z Krakowa z ostatniego występu w ramach naszej pierwszej trasy koncertowej i potrzebujemy kilku dni aby odetchnąć i przygotować dla Was więcej informacji. Będą nowe nagrody i jeszcze kilka zmian. Serce wypełniają nam smutek z powodu agresji na Ukrainę i wielka wdzięczność za to, że osiagnęliśmy cel. Jeszcze raz diǎkujemo!

  Wasza biało-czerwono-biała koalicja

  🤍❤️+🤍❤️🤍 = Hajda Banda / Гайда Банда

  Czytaj więcej
 • 3, 2, 1... START! Jesteśmy i będziemy pod https://zrzutka.pl/hajdabanda - zbieramy 11111 zł na naszą pierwszą płytę!

  Hajda Banda / Гайда Банда zaprasza na koncerty w najbliższy weekend:

  25.02., pt - Białystok, Podlaski Instytut Kultury  

  26.02., sb - Wrocław - wydarzenie prywatne

  27.02., nd - Kraków, Strefa - bilety kupisz tutaj

  Portal BiałystokOnline.pl opublikował dziś pierwszy w historii WYWIAD z Hajda Bandą. Zapraszamy do lektury! Można wygrać bilety na koncert w Białymstoku!

  Kolejne nagrody - w drodze, szczegóły na dniach. Dziękujemy za Twoją pomoc i do zobaczenia!

  🤍❤️+🤍❤️🤍

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

🤍❤️+🤍❤️🤍 Jesteśmy Hajda Banda / Гайда Банда i będziemy podlaskim głosem w Twojej tancbudzie!

A skul Wiete je?

Mieszkamy w Bielsku Podlaskim, Warszawie i Krakowie i uwielbiamy dawny tradycyjny wiejski repertuar taneczny i wokalny z Podlasia i zachodniej Białorusi. Gramy i śpiewamy go tak, jak umiemy najlepiej. 


💿 Zbieramy na wydanie naszej pierwszej długogrającej płyty! Nagrania zrealizowaliśmy w listopadzie ubiegłego roku w niezwykłych wnętrzach Muzeum Małej Ojczyzny w Studziwodach/Bielsku Podlaskim. Chcemy aby nasz pięknie brzmiący album do końca lipca 2022 ukazał się na płycie CD, aby był dostępny na wszystkich serwisach streamingowych, a nadwyżki zainwestujemy w powstanie intrygujących wideoklipów. Wszystko na chwałę dawnej nuty z polsko-białoruskiego pogranicza! Udostępnij zrzutkę, przekaż informacje znajomym i wpłać, abyśmy mogli zrealizować nasze marzenie! Diǎkujemo!


❗ Sprawa prosta jak duha, kiń zlotuvku dzisiaka!


A co ja będę z tego miał? Sztościka dajete mu͡ocnoho?

💪 Bez Twojego wsparcia ta płyta się nie ukaże. Poszukujemy zewnętrznych sponsorów i partnerów, ale to długi proces i bez gwarancji powodzenia. Koncertów, z których udałoby się nam "odłożyć" na płytę, nie ma, bo wiele imprez wstrzymuje zaraza, a my dopiero startujemy jako profesjonalny zespół. Twoja pomoc jest super istotna!

Dla osób które nas wesprą utworzymy specjalne Forum Darczyńców na której dzielić będziemy się wszystkimi nowinkami z przygotowań do premiery i z życia zespołu. Zorganizujemy spotkania z darczyńcami przy okazji naszych koncertów.

Jeśli zdecydujesz się na próg z płytą jako nagrodą, to wyślemy ją do Ciebie na wiele dni przed oficjalną premierą. Usłyszysz nasze dźwięki jako pierwszy! Ty ne dumaj, pośpieszaj, ǔznaharodu atrymaj! Przygotowaliśmy także kilka zupełnie unikalnych, jedynych w swoim rodzaju gadżetów. Takie nasze NFT, tylko w realu :)


Co to za "banda", ta "Hajda Banda"? A szto za chren, taja „banda”?

🎻 Do artystycznego życia powołała nas latem 2021 roku Daria Butskaya, realizująca stypendium “Gaude Polonia” Narodowego Centrum Kultury. Chociaż jesteśmy niestarzy, to muzyka ludowa pasjonuje nas wszystkich od wielu lat. Jesteśmy zespołem polsko-białoruskim, wierzymy w ponadczasową urodę akustycznego grania, ufamy mocy dobrych sąsiedzkich relacji. Hajda Bandę tworzą: Daria Butskaya - skrzypce, śpiew; Kasia Dudziak - basy, śpiew; Nika Jurczuk - skrzypce, śpiew; Mateusz Dobrowolski - bęben obręczowy; Paweł Iwan - cymbały, śpiew; Kuba Zimończyk - harmonia trzyrzędowa. Występowaliśmy wcześniej z wieloma rozpoznawalnymi grupami folkowymi jak R.U.T.A., Krzikopa, Pokrzyk, Projekt SWADA czy Orkiestra Taneczna Bonanza.

Chcemy dotrzeć z naszą muzyką jak najszerzej, dlatego znajdziesz nas na facebooku, TikToku, instagramie, bandcampie, twitterze, a nawet LinkedIN'ie.

Sesję nagraniową zrealizował Filip Wolski. Autorami zdjęć i filmów są Piotr Baczewski/Muzyka Zakorzeniona i Danuta Naugolnyk/Baba Foto. Dziękujemy za Waszą pracę!

bf6196ae8eac7f64.jpeg

A co to za muzyka? A szto wy tam hrajete, jakojeś disko?

🎵 Możesz wytiahnuti muzykanta z Pudlaša, ale nie wytiahnesz Pudlaša z muzykanta. Gramy dawne polki, oberki, kujawiaki i walczyki z obu stron Puszczy Białowieskiej. Pieśni polskie i białoruskie. Czasami utwory znad Buga albo z bagien Polesia. Wszystko wykonane z młodzieńczą energią i artystyczną finezją zaczerpniętą z nagrań dawnych mistrzów muzyki wiejskiej i spotkań z tymi z nich, którzy żyją. Edmund Brożek, Wiktor Wołkowycki, Stanisław Rosa i Wiera Grygoruk - to taka mała lista gwiazd dawnej muzyki pogranicza, które nas najbardziej inspirują.

W marcu opublikujemy pięć utworów w wersji elektronicznej (EP), a do końca lipca - naszą pierwszą pełnowymiarową płytę CD.


Na co pójdą moje pieniądze? A de propadut moje doroheńkije hroszy?

💸 Taco śpiewał, że chce zrobić "sześć zer", my idziemy po "pięć jedynek" - 11111 zł na wydanie naszej pierwszej długogrającej płyty. Bardzo dziękujemy za Twoją pomoc - za każdą złotówkę, która zbliżyła nas do pierwotnego celu zbiórki!

Każda złotówka powyżej tej kwoty zostanie przez nas zainwestowana w stworzenie wideoklipów promujących płytę. Zakładamy, że na pierwszy wideoklip i działania promocyjne z nim związane będziemy chcieli zgromadzić 5000 zł - dlatego aktualny cel zbiórki to 16111 zł. Chcemy nawiązać współpracę z uznanymi twórcami, wyprodukować coś niezwykłego i dotrzeć z tym szeroko.


🤍❤️ 🤍❤️🤍 Sądzimy, ze ten cel uda nam się osiągnąć! To jak? Pomożecie?

Znajdziecie nas na facebooku, TikToku, instagramie, bandcampie, twitterze, a nawet LinkedIN'ie. Wszelkie propozycje od potencjalnych partnerów, sponsorów i patronów medialnych prosimy kierować na naszego maila - [email protected]


Kob za ru͡ok dożdali i szcze Wam bu͡olsz zahrali!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Posty dla nagród 4

Posty do nagrody z progu 20 zł 1

EP Po swojomu - linki do pobrania

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę lub jeśli już ją masz.

Pozostałe posty 3

"Po swojomu" EP - linki do serwisów streamingowych

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę lub jeśli już ją masz.

Nadchodzi nasza EP: "Po swojomu"!

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę lub jeśli już ją masz.

Forum darytielou Hajda Banda / Гайда Банда!

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę lub jeśli już ją masz.

Wpłaty 100

MA
[email protected]
150 zł
JS
J S
50 zł
JM
Jan Makarewicz
222 zł
AH
Ania
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
BB
Bartosz Bajda
50 zł
AF
fandrij
50 zł
WC
Weronika Czajka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Forum darczyńców Hajda Banda / Гайда Банда
Dziękujemy za Twoje wsparcie! Zaprosimy Cię na specjalną grupędyskusyjną, na której będziemy dzielić się wszystkimi nowinkami z przygotowań do premiery i z życia zespołu.
rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 31 marca, 2022

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Cyfrowa EPka Hajda Banda / Гайда Банда
Otrzymasz od nas specjalnego e-maila z podziękowaniami oraz link do pobrania naszej EP. Zaprosimy Cię do Forum Darczyńców.
rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Płyta Hajda Banda / Гайда Банда w wersji cyfrowej
Dziękujemy! Przygotowaliśmy dla Ciebie naszą długogrającą płytę w wersji cyfrowej do pobrania oraz dostęp do Forum Darczyńców
rozwiń

wybrano 13 razy

przewidywana dostawa: 3 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
Płyta CD Hajda Banda / Гайда Банда z wysyłką w Polsce
Egzemplarz naszej płyty długogrającej dla Ciebie albo Twoich najbliższych! Ponadto link do pobrania naszej EP oraz dostęp do Forum Darczyńców.
rozwiń

wybrano 39 razy (pozostało 627 z 666)

przewidywana dostawa: 10 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 75 zł i więcej
Płyta CD Hajda Banda / Гайда Банда z wysyłką na świat
Egzemplarz naszej płyty długogrającej wyślemy w świat - prosto do Ciebie! Ponadto pliki cyfrowe, link do pobrania naszej EP oraz dostęp do Forum Darczyńców w pakiecie!
rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 108 z 111)

przewidywana dostawa: 10 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 111 zł i więcej
Płyta CD z autografami Hajda Banda / Гайда Банда
Dziękujemy za Twoje potężne wsparcie! Nasze pierwsze wydawnictwo opatrzymy autografami i wyślemy gdzie-będzie-potrzeba. Otrzymasz od nas także płytę w wersji cyfrowej, EPkę, dostęp do Forum Darczyńców.
rozwiń

wybrano 11 razy (pozostało 100 z 111)

przewidywana dostawa: 10 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 120 zł i więcej
Бог тройцу любіць - 3xCD i wysyłka w kraju
Skoro Бог тройцу любіць to 3 płyty CD wyślemy w kraju w specjalnym, limitowanym pakiecie. Do tego Forum Darczyńców, EPka i płyta w cyfrze. Diǎkujemo!
rozwiń

wybrano 7 razy (pozostało 26 z 33)

przewidywana dostawa: 10 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 222 zł i więcej
Ręcznie dziergane rękawiczki 🤍❤️+🤍❤️🤍
Limitowana edycja ręcznie wydzierganych mitenek ogrzeją twój nadgarstek wiosną i wczesną jesienią np. podczas plenerowych potańcówek. Do wyboru kolory podlaskich łąk lub barw narodowych przyświecających naszej bandzie 🤍❤️+🤍❤️🤍. Wyprodukuje je dla Ciebie Kasia Dudziak basistka, ilustratorka, okazyjnie wirtuozka szydełka. Dorzucamy płytę na CD i materiały cyfrowe!
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 3 z 4)

przewidywana dostawa: 30 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 222 zł i więcej
Daria Butskaya i warsztaty melodii podlaskich
Udział w indywidualnym dwugodzinnym spotkaniu z instrumentalną muzyką z obu stron Puszczy Białowieskiej, które poprowadzi Daria Butskaya. Miejsce spotkania: Warszawa lub online. Wymagany własny instrument melodyczny. Do tego CD z autografami, materiały cyfrowe i dostęp do Forum Darczyńców.
rozwiń

(pozostało 4 z 4)

przewidywana dostawa: 30 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 222 zł i więcej
Antywarsztat śpiewu emisją alkoholową z Pawłem Iwanem
Płyta CD z podpisami oraz udział w dwugodzinnym spotkaniu śpiewaczym (w Warszawie lub Krakowie), poświęconym m.in. pieśniom Podlasia, które poprowadzi Paweł Iwan. Bez zbędnych rozśpiewek, ćwiczeń z emisji głosu, tak jak od wieków uczyło się śpiewać na wsi: śpiewając :)Do tego materiały cyfrowe i dostęp do grupy dla darczyńców.
rozwiń

(pozostało 4 z 4)

przewidywana dostawa: 30 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 222 zł i więcej
Howoratorium - konwersatorium języka podlaskiego z Niką Jurczuk
Indywidualne warsztaty online "po swojomu", czyli krótko o historii języka podlaskiego, a następnie "wsiakaja wsiaczyna" na temat "howorki" - podstawy gramatyczne, zagadki, pieśni, podlaskie tradycje, a także memy po swojomu! Forma luźnej, dwugodzinnej rozmowy przy filiżance dobrego "czajoczku". Płyta CD z podpisami i dostęp do Forum Darczyńców w pakiecie! Do wstreczy! 🙂
rozwiń

(pozostało 4 z 4)

przewidywana dostawa: 31 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 222 zł i więcej
Warsztaty z Kubą Zimończykiem
Najszybszy harmonista na Mazowszu (a może i na Podlasiu) - Kuba Zimończyk z Otwocka w osobie własnej - zaprasza na specjalne dwugodzinne spotkanie na żywo lub online. W programie - w zależności od preferencji darczyńcy - konsultacje w zakresie gry na harmonii trzyrzędowej lub akordeonie, lekcje melodii podlaskich, radomskich lub międzywojennych szlagierów albo... porady wszelkie dotyczące przygotowywania kiszonek. Do wyboru - do koloru! Ponadto: CD z autografami wysłane przed premierą, materiały cyfrowe i forum darczyńców.
rozwiń

(pozostało 4 z 4)

przewidywana dostawa: 31 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 222 zł i więcej
Warsztaty gry na bębnie obręczowym z Mateuszem Dobrowolskim
Płyta na CD z autografami oraz dwugodzinne indywidualne warsztaty na żywo w Warszawie lub cykl trzech trzydziestominutowych spotkań online z Mateuszem Dobrowolskim poświęconych doskonaleniu techniki gry na bębnie obręczowym. Wymagany własny sprzęt. Wymienialne także na konsultacje branżowe lub inną formę warsztatową wg potrzeb darczyńcy :) Dostęp do Forum Darczyńców naturalnie w pakiecie!
rozwiń

(pozostało 4 z 4)

Wybieram
Wpłać 333 zł i więcej
Unikalna kreacja graficzna od Kasi Dudziak
Marzy Ci się oryginalny portret rodzinny? Ładny widoczek do wydrukowania i powieszenia na ścianę? Ikona z Twoim psem? Kasia Dudziak, nasza wokalistka i wiolonczelistka oraz znakomita ilustratorka przygotuje cyfrowe dzieło, które będziesz mógł samodzielnie wydrukować. Oprócz tego nasza płyta na CD z autografami, cyfrowa EP i dostęp do Forum Darczyńców. Na obrazku przykładowa praca, więcej w linku.
rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 2 z 4)

Wybieram
Wpłać 444 zł i więcej
Koszula od mgr. Tomisława + CD z autografami
Pochodzący ze wschodniego Podlasia mgr Tomisław, kulturoznawca, mistrz haftu, autor pracy "Współczesne stroje podlaskie w kontekście kultury lokalnej i masowej", nasz przyjaciel, przygotuje specjalnie dla Ciebie tradycyjną podlaską koszulę z ręcznie wyszywanym, dawnym haftem z okolic Bielska Podlaskiego. Od nas dorzucimy podpisaną płytę CD, materiały cyfrowe i dożywotni dostęp do grupy dla darczyńców. Hajda!
rozwiń

(pozostało 3 z 3)

przewidywana dostawa: 31 lipca, 2022

Wybieram
Wpłać 2222 zł i więcej
NFT#1 - JEDYNY plakat z pierwszego koncertu Hajda Bandy
Oprawimy go w piękną ramę i dodamy certyfikat unikalności. Jedyny istniejący egzemplarz plakatu z pierwszego koncertu Hajda Bandy, który odbył się 12 stycznia 2022 w klubie BARdzo Bardzo w Warszawie. Dodajemy 11 egzemplarzy płyty i egzemplarz z autografami oraz 2 bilety na wybrany koncert. Gwarantujemy też dożywotni dostęp do Forum Darczyńców.
rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 3 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 4444 zł i więcej
Twój logotyp na płycie Hajda Banda / Гайда Банда
Umieścimy logotyp ważnej dla Ciebie inicjatywy jako partnera naszej płyty. Ponadto zestaw 30 płyt, list dziękczynny i pakiet 5 podwójnych zaproszeń na dowolny nasz koncert. Forum Darczyńców dożywotnio dla Ciebie!
rozwiń

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 10 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 7777 zł i więcej
Akustyczna potańcówka dla Ciebie i Twoich gości
Zaproś nas do swojego miejsca, a uprzyjemnimy wspólny czas podlaską muzyką i nauczymy wszystkich gości kilku tańców! Otrzymasz też od nas prezent-niespodziankę i 20 egzemplarzy płyty.
rozwiń

(pozostało 3 z 3)

przewidywana dostawa: 30 września, 2022

Wybieram
Wpłać 11111 zł i więcej
All-in
Sam Władimir Władimirowicz nie negocjuje tak twardo jak Ty! Ojej! Zorganizujemy specjalny koncert w wybranym miejscu w Polsce. Przekażemy 50 płyt, 6 unikalnych pamiątek-niespodzianek, płytę z autografami oraz dożywotni wstęp na każdy nasz koncert i dostęp do Forum Darczyńców.
rozwiń

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 17 czerwca, 2022

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
Oględziny w miejscu zbrodni
Zapraszamy na nasz dowolny koncert w tym sezonie. Dodatkowo - płyta i EP w wersji cyfrowej oraz Forum Darczyńców w pakiecie. Nie możemy doczekać się tego spotkania!
rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 0 z 6)

przewidywana dostawa: 30 września, 2022

Nasi użytkownicy założyli

863 107 zrzutek

i zebrali

759 058 678 zł

A ty na co dziś zbierasz?