id: g7xecz

Promocja gry "Biblionerzy" - marketing

Promocja gry "Biblionerzy" - marketing

Aktualności 4

 • Niech naszą odpowiedzią na ten trudny czas będzie różaniec. Co prawda październik właśnie się kończy, ale zachęcamy do włączenia się w akcję modlitewną. Szczegóły na stronie: https://www.rozaniecdogranic.pl/

  Czytaj więcej
 • Jeżeli nie macie jeszcze Biblionerów na swoich telefonach, to czas najwyższy! Zachęcamy Was do sprawdzenia swojej wiedzy na temat Pisma Świętego:

  📱 Link do pobrania darmowej aplikacji: 📱

  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.biblionerzy

  I nie zapomnijcie zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy😎

  Czytaj więcej
 • Witajcie!


  Dodaliśmy do naszej Zrzutki możliwość wybrania nagrody "Wersja papierowa" za wpłatę minimum 40zł.

  Dziękujemy Wam za okazywane wsparcie!


  Pozdrawiamy,

  Zespół Biblionerów

  Czytaj więcej
 • Szczęść Boże!


  Dobiliśmy do magicznej liczby 50 wspierających!

  Jest nam niezmiernie miło, że aż tyle osób nam zaufało i razem z nami tworzy ten projekt tak aby każdy mógł w zaciszu każdego miejsca uczyć się Biblii. Dzięki waszemu wsparciu udało nam się w ostatnim czasie wypuścić wersje Biblionerów na androida! A przed nami jeszcze wiele nowości!


  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Witajcie!


Czy jedno zdanie przeczytane w odpowiednim momencie może odmienić Twoje życie? Czy słowa mogą dać Ci siłę do działania? Wierzymy, że tak!


kobiety-biblii.png

Zbieramy na promocję gry „Biblionerzy - quiz biblijny”. Gra jest dostępna za darmo pod adresem https://biblionerzy.pl. Celem tej zbiórki jest wykupienie kampanii marketingowych na portalach społecznościowych oraz zebranie środków na drukowanie ulotek i plakatów. Potrzebujemy pieniędzy między innymi na opłacenie serwera, który obecnie generuje największe koszty.


Biblionerzy to gra, która pomoże Ci poznać Biblię. Stale rozwijana baza pytań pozwoli pogłębić wiedzę na temat wydarzeń i nauki płynącej z Pisma Świętego. Czy jesteś gotów na kolejny krok do głębszego poznania Biblii?


Gra jest całkowicie darmowa, nie wyświetla reklam aby nie denerwować graczy i nie przeszkadzać im w rozgrywce. Niestety takie podejście niesie za sobą konieczność szukania finansowania. Jako twórcy gry wydaliśmy już kilka tysięcy złotych na produkcję oraz promocję, jednak na dłuższą metę potrzebujemy waszej pomocy


Na początku marca 2019 roku wydaliśmy Biblionerów jako grę przeglądarkową, dostępną na urządzeniach mobilnych i komputerach. Z dumą obserwujemy rosnące zainteresowanie grą - od momentu uruchomienia, gra zyskuje średnio 100 nowych graczy dziennie co dało nam wynik ponad 100000 graczy do tej pory. Gracze chętnie zatrzymują się na dłużej grając w Biblionerów - świadczy o tym ilość rozegranych gier – ponad 1 mln 250 tys. (Ranking i statystyki można obserwować w zakładce ranking w grze).


Media o nas


Nasz projekt, choć młody, pozostawił już kilka śladów w mediach. Jeśli jesteś ciekaw jak powstaje projekt informatyczny od strony technicznej musisz odwiedzić podcast Mateusza Kupilasa.



Jeśli jesteś ciekaw mniej technicznych zagadnień zajrzyj do tygodnika Idziemy, gdzie opowiadaliśmy o naszej półtorarocznej pracy (przeczytaj).

Posty dla nagród 1

Posty do nagrody z progu 40 zł 1

Dziękujemy za wsparcie!

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę lub jeśli już ją masz.

Wpłacający 67

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
R
Rafał
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BR
Bernardeta Ramza
50 zł
DK
Damian Kisieliński
50 zł
AK
Agnieszka Kowalik
50 zł
Ł
Łukasz H.
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Dostęp do zamkniętej grupy na facebooku
“O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.” Flp 4, 6-7Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!- Każda osoba z tego progu otrzyma mail z podziękowaniami i dozgonną wdzięczność za wsparcie :)- Dostaniesz dostęp do grupy na Facebooku gdzie będziemy wysyłać informacje o najnowszych zmianach jak i też dawać dostęp do przedpremierowych pytań czy funkcjonalnosci

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 40 zł i więcej
Papierowa wersja Biblionerów + Dostęp do zamkniętej grupy na facebooku
“Pan podtrzymuje wszystkich, którzy padają, i podnosi wszystkich zgnębionych.” Ps 145, 15Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!- Każda osoba z tego progu otrzyma mail z podziękowaniami i dozgonną wdzięczność za wsparcie :)- Dostaniesz dostęp do grupy na Facebooku gdzie będziemy wysyłać informacje o najnowszych zmianach jak i też dawać dostęp do przedpremierowych pytań czy funkcjonalnosci- Wyślemy Ci papierowe wydanie Biblionerów na twoja skrzynkę pocztowa! Będziesz mógł się cieszyć grą bez dostępu do internetu!

wybrano 8 razy (pozostało 12 z 20)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Papierowa wersja Biblionerów + Wyróżnienie w sekcji "Nasi wspierający" + Dostęp do zamkniętej grupy na facebooku
“Ufność, którą w Nim pokładamy, polega na przekonaniu, że wysłuchuje On wszystkich naszych próśb zgodnych z Jego wolą. A jeśli wiemy, że wysłuchuje wszystkich naszych próśb, pewni jesteśmy również posiadania tego, o cośmy Go prosili.” 1 J 5, 14-15Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!- Każda osoba z tego progu otrzyma mail z podziękowaniami i dozgonną wdzięczność za wsparcie :)- Dostaniesz dostęp do grupy na Facebooku gdzie będziemy wysyłać informacje o najnowszych zmianach jak i też dawać dostęp do przedpremierowych pytań czy funkcjonalnosci- Wyślemy Ci papierowe wydanie Biblionerów na twoja skrzynkę pocztowa! Będziesz mógł się cieszyć grą bez dostępu do internetu!- Będziesz dumnie umieszczony w naszej sekcji "Nasi wspierający!

(pozostało 10 z 10)

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Papierowa wersja Biblionerów + Własne osiągniecie w grze + Wyróżnienie w sekcji "Nasi wspierający" + Dostęp do zamkniętej grupy na facebooku
“Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was.” 1 P 5, 7Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!- Każda osoba z tego progu otrzyma mail z podziękowaniami i dozgonną wdzięczność za wsparcie :)- Dostaniesz dostęp do grupy na Facebooku gdzie będziemy wysyłać informacje o najnowszych zmianach jak i też dawać dostęp do przedpremierowych pytań czy funkcjonalnosci- Wyślemy Ci papierowe wydanie Biblionerów na twoja skrzynkę pocztowa! Będziesz mógł się cieszyć grą bez dostępu do internetu!- Będziesz dumnie umieszczony w naszej sekcji "Nasi wspierający!"- Będziesz mógł wymyślić osiągnięcie i nazwiemy je dokładnie tak jak Ty tego chcesz! Zostawisz trwały ślad w postaci własnego osiągnięcia

(pozostało 5 z 5)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

627 461 zrzutek

i zebrali

378 126 551 zł

A ty na co dziś zbierasz?