id: g7xecz

Promocja gry „Biblionerzy - quiz biblijny” - marketing

Promocja gry „Biblionerzy - quiz biblijny” - marketing

2 634 zł 
z 3 000 zł
87%
338 dni do końca
84 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności6

 • Szczęść Boże!


  Już od najbliższego poniedziałku (04.10) nowy sezon!


  Co nowego?

  -> Ranking zostanie zresetowany, a nowi gracze zyskają większe szanse na znalezienie się na podium!

      Co stanie się z rankingiem z poprzedniego sezonu?!

      Spokojnie, będzie można do niego wrócić w każdej chwili wybierając w menu "Ranking", a następnie "Sezon 1" :),

  -> Do zdobycia będą nowe osiągnięcia, które już można zobaczyć klikając w menu "Wyświetl swoje osiągnięcia" (podpowiadamy, że chodzi o Apokalipsę), a za naprawdę pokaźne wsparcie na zrzutka.pl zalogowani gracze mogą zdobyć osiągnięcie "Wspierający" (Jak pokaźne? - więcej szczegółów w sekcji "Nagrody"),

  -> Dla głodnych wiedzy i wspierania nas, istnieje już możliwość zaopatrzenia się w najnowszą paczkę pytań z Apokalipsy! Ponad 700 nowych pytań czeka na Was w naszym sklepie (czynne całą dobę, również w niedziele niehandlowe ;) ) Trzeba pamiętać, że aby coś kupić należy uprzednio się zalogować (lub zarejestrować jeśli ktoś jeszcze nie ma konta),

  -> Top 10 graczy z rankingu dostanie w dniu resetu pytania z Apokalipsy całkowicie za darmo, a jeśli okaże się, że ktoś z top 10 już je kupił zostanie obdarowany dodatkowymi sakiewkami, które można wykorzystać do wznawiania poziomu po udzieleniu błędnej odpowiedzi ;)


  Pamiętaj, że każde 10zł wydane na reklamę to szansa na dotarcie z Pismem Świętym do blisko 200 nowych graczy!

  Jeśli podoba Ci się nasz projekt pomóż nam go rozwijać :)

  Czytaj więcej
 • Szczęść Boże!


  Od 1 czerwca 2021 udostępniliśmy nową wersję Biblionerów, jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać to zapraszamy! Prosimy o zgłaszanie uwag i błędów (o ile jakieś są ^^).

  Czytaj więcej
 • Niech naszą odpowiedzią na ten trudny czas będzie różaniec. Co prawda październik właśnie się kończy, ale zachęcamy do włączenia się w akcję modlitewną. Szczegóły na stronie: https://www.rozaniecdogranic.pl/

  Czytaj więcej
 • Jeżeli nie macie jeszcze Biblionerów na swoich telefonach, to czas najwyższy! Zachęcamy Was do sprawdzenia swojej wiedzy na temat Pisma Świętego:

  📱 Link do pobrania darmowej aplikacji: 📱

  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.biblionerzy

  I nie zapomnijcie zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy😎

  Czytaj więcej
 • Witajcie!


  Dodaliśmy do naszej Zrzutki możliwość wybrania nagrody "Wersja papierowa" za wpłatę minimum 40zł.

  Dziękujemy Wam za okazywane wsparcie!


  Pozdrawiamy,

  Zespół Biblionerów

  Czytaj więcej
 • Szczęść Boże!


  Dobiliśmy do magicznej liczby 50 wspierających!

  Jest nam niezmiernie miło, że aż tyle osób nam zaufało i razem z nami tworzy ten projekt tak aby każdy mógł w zaciszu każdego miejsca uczyć się Biblii. Dzięki waszemu wsparciu udało nam się w ostatnim czasie wypuścić wersje Biblionerów na androida! A przed nami jeszcze wiele nowości!


  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szczęść Boże!


Czy jedno zdanie przeczytane w odpowiednim momencie może odmienić Twoje życie? Czy słowa mogą dać Ci siłę do działania? Wierzymy, że tak!


s55417d68ba79a01.png

Cel zrzutki

Zbieramy na promocję gry „Biblionerzy - quiz biblijny”. Gra jest dostępna za darmo pod adresem https://biblionerzy.pl. Celem tej zbiórki jest wykupienie kampanii marketingowych na portalach społecznościowych oraz zebranie środków na drukowanie ulotek i plakatów. Potrzebujemy również pieniędzy między innymi na opłacenie serwera, który obecnie generuje największe koszty.


Co to za gra?

Biblionerzy to gra, która pomoże Ci poznać Biblię. Stale rozwijana baza pytań pozwoli pogłębić wiedzę na temat wydarzeń i nauki płynącej z Pisma Świętego. Czy jesteś gotów na kolejny krok do głębszego poznania Biblii?


Czy gra jest płatna?

Gra jest całkowicie darmowa, nie wyświetla reklam aby nie denerwować graczy i nie przeszkadzać im w rozgrywce. Niestety takie podejście niesie za sobą konieczność szukania finansowania. Jako twórcy gry wydaliśmy już kilka tysięcy złotych na produkcję oraz promocję, jednak na dłuższą metę potrzebujemy waszej pomocy.


Trochę historii...

Na początku marca 2019 roku wydaliśmy Biblionerów jako grę przeglądarkową, dostępną na urządzeniach mobilnych i komputerach. Z dumą obserwujemy rosnące zainteresowanie grą - od momentu uruchomienia, gra zyskuje średnio 100 nowych graczy dziennie co dało nam wynik ponad 140000 graczy do tej pory. Gracze chętnie zatrzymują się na dłużej grając w Biblionerów - świadczy o tym ilość rozegranych gier – ponad 2 miliony (Ranking i statystyki można obserwować w zakładce "Otwórz ranking" w grze).


Media o nas

Nasz projekt, choć młody, pozostawił już kilka śladów w mediach. Jeśli jesteś ciekaw jak powstaje projekt informatyczny od strony technicznej musisz odwiedzić podcast Mateusza Kupilasa.Jeśli jesteś ciekaw mniej technicznych zagadnień zajrzyj do tygodnika Idziemy, gdzie opowiadaliśmy o naszej półtorarocznej pracy (przeczytaj).

ge411c244b98604b.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Posty dla nagród 1

Posty do nagrody z progu 100 zł 1

Dziękujemy za wsparcie!

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę lub jeśli już ją masz.

Wpłacający 84

SL
Sebastian Lesik
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
TD
Tomasz Dyl
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
R
Rafał
100 zł
 
Dane ukryte
80 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
62 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BR
Bernardeta Ramza
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków

Lokalizacja

Marszałkowska 98-100, 00-001

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej
"Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa" (Mt 6,3)
Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!Dzięki tej kwocie jesteśmy w stanie dotrzeć z reklamą do blisko 1000 nowych graczy!
rozwiń

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Osiągnięcie "Wspierający" w grze
Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!Dzięki tej kwocie jesteśmy w stanie dotrzeć z reklamą do blisko 2000 nowych graczy!Dodatkowo jeśli masz konto w grze dodamy Ci osiągnięcie "Wspierający"!
rozwiń

wybrano 11 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Osiągnięcie "Wspierający" w grze + upominek w formie zestawu kart wysłany pod wskazany adres
Dziękujemy za wsparcie! Każda złotówka ma dla nas ogromne znaczenie! Bardzo dziękujemy za realny wkład w rozwój Biblionerów!Dzięki tej kwocie jesteśmy w stanie dotrzeć z reklamą do blisko 4000 nowych graczy!Dodatkowo jeśli masz konto w grze dodamy Ci osiągnięcie "Wspierający"!Zestaw kart (Biblionerzy offline) dostarczymy w ciągu tygodnia od zarejestrowania wpłaty :)
rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

800 110 zrzutek

i zebrali

620 184 123 zł

A ty na co dziś zbierasz?