Promocja gry "Biblionerzy" - marketing ID: g7xecz

286 zł z 1 500 zł

19%

286 zł

z 1 500 zł

zakończona

01.01.2020r

18

wspierających
19%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witajcie! Zbieramy na promocję gry „Biblionerzy - quiz biblijny”. Gra jest dostępna za darmo pod adresem https://gra.biblionerzy.pl. Celem tej zbiórki jest wykupienie kampanii marketingowych na portalach społecznościowych oraz zebranie środków na drukowanie ulotek i plakatów. Potrzebujemy pieniędzy między innymi na opłacenie serwera, który obecnie generuje największe koszty.

Na początku marca bieżącego roku wydaliśmy Biblionerów jako grę przeglądarkową, dostępną na urządzeniach mobilnych i komputerach. Z dumą obserwujemy rosnące zainteresowanie grą - od momentu uruchomienia, gra zyskuje średnio 75 nowych graczy dziennie co dało nam wynik 5700 graczy do tej pory. Gracze chętnie zatrzymują się na dłużej grając w Biblionerów - świadczy o tym ilość rozegranych gier – ponad 53 tys. (Ranking i statystyki można obserwować na stronie https://ranking.biblionerzy.pl).

Gra jest całkowicie darmowa, nie wyświetla reklam aby nie denerwować graczy i nie przeszkadzać im w rozgrywce. Niestety takie podejście niesie za sobą konieczność szukania finansowania. Jako twórcy gry wydaliśmy już kilka tysięcy złotych na produkcję oraz promocję, jednak na dłuższą metę potrzebujemy waszej pomocy! Jeśli chcesz pomóc nam szerzyć Słowo Boże to dorzuć się do naszego projektu.

Wpłacający18

 
Dane ukryte
50 zł
A
Anna
50 zł
K
kaktus
20 zł
 
Dane ukryte
16 zł
JK
Jonasz Koran Mekka
11,11 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
EH
Ewa Hudziak
10 zł
D
Dyzio
10 zł
G
gigi
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

417 921 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?