id: g8n8c7

Oświadczyny marzeń Nowa Zelandia

Oświadczyny marzeń Nowa Zelandia

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 976 zrzutek i zebrali 1 214 130 185 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie,

Zbieram na wyjazd do Nowej Zelandii ten wyjazd kryje w sobie coś więcej mianowicie oświadczyny, wiem ze to nie jest wesele, gdzie na taka uroczystość powinno się zbierać pieniądze lecz pragnę  zrobić dziewczynie przecudowna niespodziankę, która zmieni nasze wspólne życie i które zapamiętamy do końca życia. Jestem osoba która bardzo wysoko stawia sobie cele, stety niestety. Dlaczego Nowa Zelandia? Jest to wyjątkowe miejsce dla Niej od 8 roku życia marzy,aby te miejsce zobaczyć, w tym momencie ma 21 lat i to się nie zmieniło. 13 lat gdzie ogląda minimum dwa razy w roku Władcę Pierścienia, Hobitta. Każdą minutę filmu, tekst nawet po angielsku zna na pamięć, wiem ze nie ma innego miejsca na ziemi aby właśnie się tam oświadczyć  a dokładnie w Hobbitonie. Czy się uda nie wiem bardzo liczę na Wasza pomoc, niestety wiem ze nie dam rady sam uzbierać takiej kwoty.


Z góry Bardzo bardzo dziękuje, jest to moja pierwsza zrzutka, o stronie dowiedziałem się nie dawno, wiec jak będzie również opcja podziękowania osobiście czy tez telefonicznie zrobię to w wielka przeogromna chęcią, czy tez wysłania pocztówki, naszego zdjęcia. 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

KC
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!