Prośba o pilną pomoc dla rodziny w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. ID: g94me7

Prośba o pilną pomoc dla rodziny w trudnej sytuacji materialnej i życiowej. ID: g94me7

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

41 084 zł z 20 000 zł

205%

41 084 zł

41 084 zł

z 20 000 zł

zakończona

zakończona

31.12.2019r

870

870

wspierających
205%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zwracam się z uprzejmą prośbą do ludzi dobrej woli o wsparcie dla mnie i mojej rodziny, która w ostatnim czasie została doświadczona przez los i potrzebuje pomocy.

Mój mąż; ojciec 6 dzieci i kolejnego dziecka w drodze, które przyjdzie na świat pod koniec tego roku. Dnia 8 sierpnia 2019 roku doznał poważnego wypadku i w stanie krytycznym został przetransportowany helikopterem do szpitala klinicznego w Rzeszowie na oddział intensywnej terapii.

Adam, głowa rodziny; jedyna osoba, która zapewniała dochód dla swoich bliskich. Uwielbiający pracę w gospodarstwie domowym i w lesie. Strażak OSP Maziarnia pełniący funkcję Naczelnika. Miłośnik muzyki disco polo i maszyn rolniczych. Osoba, która każdemu chętna była pomóc w każdej sytuacji. Silny, uparty facet z wielkim sercem, zawsze zaangażowany w stu procentach we wszystko co robił, posiadający niesamowite poczucie humoru darzył swoją rodzinę i przyjaciół wielką miłością.

W czwartek 8 sierpnia 2019 roku mój mąż, jak codziennie pracował w swojej firmie zajmującej się usługami leśnymi; przy wycince drzew. Około południa rozmawiałam z nim przez telefon, następnie około godziny 13:00 dzwonił do najstarszego syna aby ustalić ostateczne etapy pracy przy remoncie, który zaplanowali już wcześniej. Po godzinie 16:00 podczas odwiedzin syna i siostry męża u mnie w szpitalu, w którym w tym czasie przebywałam dowiedziałam się o najgorszym. Mój mąż został znaleziony w lesie, nieprzytomny. Po przybyciu policji i karetki pogotowia oraz helikoptera ratunkowego Adam został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie.

Lekarz określił stan jako krytyczny i powiedział, że kolejne godziny i doby zadecydują o jego zdrowiu. Silne uszkodzenie mózgu, obrzęk, krwiak. Przez kilka pierwszych dni bez zmian, zero reakcji, żadnej świadomości, płuca same nie funkcjonują, obrzęk nie ustaje. Po podjęciu kolejnych kroków przez lekarzy prowadzących, mój mąż zaczyna sam oddychać, otwiera oczy, rusza ustami i próbuje poruszać prawymi kończynami. Na chwilę obecną nadal nie odzyskał świadomości a jego stan jest bez zmian. Konieczne będzie natychmiastowe leczenie i długotrwała, kosztowna rehabilitacja.

Codziennie staram się być przy nim, opowiadać mu o dzieciach, gospodarstwie i o każdej nowej wiadomości, sytuacji z każdego kolejnego dnia. Z dnia na dzień przybywa wydatków a nasze oszczędności powoli się kończą. Dlatego zwracam się z wielką prośbą do każdego, kto chciałby wesprzeć mnie i moje dzieci oraz męża w tych ciężkich dla nas chwilach. Liczy się każda złotówka, każde udostępnienie.!

Z góry dziękuje każdemu z osobna za gest i pomoc.

Wierzymy, że mąż i tata do nas wróci !

Wpłacający870

 
Dane ukryte
420 zł
 
Dane ukryte
230 zł
M
Mira
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JS
Jacek Sibiga
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
PM
Patrycja M
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze59

 
2500 znaków
 • Kamil Lewandowski

  W S P I E R A J Ą M N I E już 3-rzy O S O B Y na łączną sumę 2 1 0 Z Ł O T Y C H , ale niestety jeszcze brakuje do zakończenia zbiórki do 100%. Idą Przepiękne, Magiczne, Wyjątkowe Święta Bożego Narodzenia, nadchodzi Nowy Rok 2020. Spełniają się marzenia. :-) Proszę o pomoc na: https: // www.zrzutka.pl / g9rfa8 Dziękuję Serdecznie! Wszystko może się udać Dzięki Wam! P.S.: Jeśli akurat nie Jesteś finansowo w stanie mnie wesprzeć, to chociaż proszę udostępniaj moją zrzutkę szeroko na Facebook'u i Twitter'ze. Jeszcze Raz Wielkie Dzięki! Kamil Lewandowski

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Clifton

  180 zł
 • ŁL
  Łukasz Laba

  Błogosławieństwa Bożego, zdrowia i siły dla rodziny!

  15 zł
 • DK
  Dorota Kruk

  Będzie dobrze ????

  10 zł
 • SK
  Sandra Kaminska

  Nie wiem co to było ale wśród wielu wiadomości i ludzkich tragedii ta zatrzymała mój wzrok i złapała za serce. Zdrowia życzę a żonie siły i wytrwałości ❤️

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 744 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?