id: g95dvj

Wydanie książki pt. ,, Na Ranczerskim Szlaku "

Wydanie książki pt. ,, Na Ranczerskim Szlaku "

Nasi użytkownicy założyli 959 625 zrzutek i zebrali 967 733 698 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fani Serialu Ranczo to jedna wielka rodzina... która już drugi raz, spotka się na Ogólnopolskim Zlocie Fanów Serialu Ranczo 12.08.2023 w Jeruzalu. Z tej okazji narodził się pomysł, by powstała książka pt. ,,Na Ranczerskim Szlaku " Będzie to publikacja, w której znajdą się najważniejsze informacje o serialu ,,Ranczo”, mapa, opisy i fotografie miejsc, gdzie kręcone były filmowe sceny.

Jednym z autorów będzie Pan Marcin Żyta, który od wielu lat związany jest z serialem i ze środowiskiem fanów serialu, tak jak i Pan Kacper Gładkowski. Zaprezentujemy więc wywiady z serialowymi aktorami, wspomnienia o tych co już odeszli, pojawią się nigdy nie publikowane ciekawe i zabawne historie, zdjęcia a także opisy zdarzeń z planów filmowych serialu ,,Ranczo”. Będą też zdjęcia i osobiste wspomnienia o Festiwalu Piosenki Ranczerskiej ,,Wilkowyjce" którego pomysłodawcą i Dyrektorem jest Pan Piotr Pręgowski a także te z I Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Serialu Ranczo w 2022r.

Książka już powstaje, a my upubliczniamy osobną zrzutkę skierowaną do tych wszystkich, którzy chcieliby zostać ,,Mecenasami Sztuki" .W zamian za wpłaconą darowiznę, oferujemy umieszczenie Imienia i Nazwiska lub Nazwy Firmy Darczyńcy na specjalnej ,,Złotej Stronie" Mecenasów Sztuki w wydawanej książce ✌️Kolejność umieszczenia wpisu na stronie będzie zależna tylko od wysokości dokonanej wpłaty, gdy wpłaty będą identyczne kwotowo, zadecyduje kolejność alfabetyczna. Zapraszamy Serdecznie

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

GL
Grzegorz Lewkowicz
20 zł
AC
Agata Cabaj
300 zł
PP
Piotr Płaskociński
50 zł
PC
Piotr Cichosz
ukryta
KU
Kuba
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!