7 000 zł z 6 900 zł

101%

7 000 zł

z 6 900 zł

zakończona

28.07.2019r

43

wspierających
101%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Z całego serca dziękujemy wszystkim Darczyńcom za pomoc! Spełniliście marzenie Kasi, Piotrka, Ani i Gosi – dzieci dzięki Wam wezmą udział w koloniach w Tarasce :)

Wspólnie możemy sprawić, że do dzieci dołączy także czwórka ich kolegów: Kacper (12 lat), Krzyś (10 lat), Paweł (14 lat) i Klaudia (17 lat). Wszyscy od wielu lat wychowują się razem w domu dziecka.

By umożliwić dzieciom wyjazd do 19 lipca potrzebujemy zebrać dodatkową kwotę 3450 zł... wtedy zaczyna się drugi turnus kolonii.

Otwórzmy serca i podarujmy wakacje w Tarasce całej ósemce. Udział w koloniach ART Excel i YES! będzie dla dzieci ogromną szansą na rozwój i krokiem do lepszego życia...

Paweł, 14 lat

Mieszkam w domu dziecka. Bardzo lubię grać w piłkę nożną. Moim ulubionym klubem piłkarskim jest F. C. Barcelona. Mam wielu przyjaciół, których bardzo lubię. Lubię też pomagać innym, jeśli tego potrzebują.

Klaudia, 17 lat

Interesuję się muzyką, tańcem, sportem. Lubię robić zdjęcia, dużo spacerować, podróżować. Jestem osobą szczerą, lubiącą przebywać i pracować z innymi. Nigdy się nie podaję, a przy odpowiedniej motywacji z łatwością pokonuję trudności.

Kacper, 12 lat

Ostatni rok był dla mnie trudny, dlatego cieszę się, że nastał czas odpoczynku, ale wakacje chciałbym spędzić aktywnie. Lubię grać w piłkę nożną, siatkówkę i jeździć na rowerze (niedawno zdałem egzamin na kartę rowerową). Często wymyślamy też z kolegami śmieszne zabawy.

Kasia, 10 lat

Moją pasją jest taniec, ale lubię też muzykę i sport. W wolnym czasie chętnie gram w siatkówkę i piłkę nożną. Mam wiele koleżanek i kolegów. Słyszałam dużo dobrego o koloniach w Tarasce od kolegów. Chciałabym w tym roku tam pojechać.

Piotrek, 13 lat

Lubię jeździć na rowerze, potrafię też jeździć trochę na rolkach. Gdy już będę dorosły chciałbym zostać policjantem lub strażakiem. W przyszłości bardzo chciałbym pomagać innym ludziom.

Ania, 10 lat

Lubię pływać, rysować i malować. Uwielbiam też jeździć na deskorolce. Łatwo nawiązuję kontakty z innymi. Jestem miła i pomocna. Moją najlepszą przyjaciółką jest Marysia, z którą się codziennie bawię. W przyszłości chciałabym dużo podróżować.

Gosia, 16 lat

Interesuję się wieloma rzeczami rysowaniem, animacjami, lubię czytać książki szczególnie przygodowe i fantasy. Jestem osobą ciekawą świata, pogodna, otwarta. Lubię nawiązywać nowe znajomości i pomagać zwierzętom.

g9d3af-e6676e6f.png


Kolonie w Tarasce to skuteczna nauka, jak:

radzić sobie ze stresem

pracować z emocjami,

odkrywać poczucie własnej wartości,

brać zdrową odpowiedzialność

współpracować w grupie

Dowiedz się więcej o koloniach

Wpłacający43

EW
Ewa Wachowicz
1 700 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MP
Marcin Pieczykolan
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
DJ
Dorota Janiec - Koncewicz
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
PK
Paweł Kornosz
50 zł
M
Marcin
100 zł
M
Małgorzata Ziółkowska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 521 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?