id: g9j9j6

Szlachetna Paczka - Łóżko piętrowe dla potrzebującej rodziny

Szlachetna Paczka - Łóżko piętrowe dla potrzebującej rodziny

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 188 719 zrzutek i zebrali 1 252 028 890 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Niestety jeden z darczyńców nie wywiązał się w pełni z przygotowania paczki. Zabrakło łóżka piętrowego, na które rodzina czekała najbardziej. W związku z tym, jako poznańscy wolontariusze zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę dla rodziny. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.


Historia naszej potrzebującej rodziny:


Pani Dominika wraz z mężem Pawłem wychowują czwórkę dzieci: Maję, Tomka, Ewę i Filipa. Zarówno pierwsza jak i każda kolejna ciąża Pani Dominiki były zagrożone. Ze względu na to, dzieci zmagają się z różnymi chorobami przewlekłymi. Maja cierpi na padaczkę, astmę oraz ma problemy ze wzrostem. Schorzenia te wymagają od matki całodobowego zaangażowania w opiekę nad córką. Mimo, że dzieci chodzą już do szkół i przedszkoli, pani Dominika musi być "pod telefonem" w razie ewentualnego ataku padaczki u Mai. Starszy syn Tomek choruje na AZS i początkującą astmę, ma także problemy z mową. Córka Ewa zmaga się z alergią na kurz i ryby, początkującą astmą i problemami natury psychologicznej. U najstarszego syna Filipa również zdiagnozowano astmę i problemy natury psychologicznej. Sama pani Dominika walczy się z lekką niepełnosprawnością ruchową - przykurczem obu lewych kończyn. Z tego powodu powinna uczęszczać na cotygodniową rehabilitację, ale ze względu na wysokie wydatki na leczenie dzieci, uczęszcza na rehabilitację rzadziej niż raz w miesiącu. Mimo to rodzina nie poddaje się w ciężkiej sytuacji i robi wszystko, aby zapewnić dzieciom jak najlepszy byt i start w przyszłość. Pani Dominika bardzo dba o edukację i rozwój dzieci.


Chociaż w tym roku rodzina została włączona do Szlachetnej Paczki, to nie została zaspokojona najważniejsza z jej trzech potrzeb - łóżko piętrowe dla dziewczynek. Łóżko jest niezbędne, ponieważ najmłodsza z córek ma do dyspozycji jedynie małą kanapę dziecięcą, a w pokoju już i tak brakuje miejsca. Aby obie dziewczynki mogły funkcjonować w dogodnych warunkach w jednym pokoju, trzeba zwolnić miejsce, a jedynym sposobem na to jest zakup nowego łóżka piętrowego.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
60 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
11 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!