❤ Pomóż ❤ Proszę ☞Dokończyć Narodowy Model Poloneza 1500 ➨ Bo Brak Mi Tylko . . . ☹Środków☹ ID: g9rfa8

580 zł z 3 000 zł

19%

580 zł

z 3 000 zł

34 dni

do końca

10

wspierających
19%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam Najuprzejmiej Czerwone serce Ludzi Czerwone serce Dobrej Czerwone serce Woli Czerwone serce------- Wszystkich, którzy zainteresowali się Moim Wielkim BuźkaNiespełnionym (jeszcze) MarzeniemBuźka i czują że naprawdę Kciuk w góręw a r t o ! !Kciuk w górę

Otóż obecnie gromadzę tutaj ( na stronie zbiórki: https://www.zrzutka.pl/g9rfa8/ ) środki na dokończenie zbierania kolekcji numerów z Wydawnictwa De Agostini z częściami do modelu Samochód Polonez 1500 Samochód z roku 1978 roku w skali 1:8.

x72f4cb79b08c155.jpeg

OPOWIEM CI TERAZ SZCZEGÓŁY TEJ AKCJI :

Rozpocząłem zbieranie tej kolekcji w Styczniu 2019 roku.

Tydzień w tydzień pilnowałem w osiedlowym kiosku kolejnych gazetek z częściami do złożenia.

Obecnie mam zakupione z dużymi problemami i wielkim wysiłkiem 43 numery, ale niestety mój budżet nie pozwala na spokojne wyłożenie następnych kwot na zakup kolejnych gazetek z częściami do auta. Do tej pory pożyczałem od znajomych pieniądze, kombinowałem, sprzedawałem swoje niepotrzebne przedmioty z domu, pomagałem sąsiadom, by dorobić, by tylko było na opłacenie 34, 99 złotych za gazetkę w kiosku z nowymi częściami.

Teraz przyszedł czas oddawać stare pożyczki, a trzeba jeszcze mieć na kolejne numery. Smutek Co tydzień muszę wyłożyć dokładnie te 34, 99 złotych na zakup w kiosku kolejnego jednego numeru z kilkoma małymi częściami do modelu, a niestety nie stać już mnie na to. Kwotę tak mniej więcej tych 3 000 złotych nie wziąłem z sufitu, gdyż na tyle tak bliżej dalej wyceniam koszt wszystkich pozostałych numerów (czyli około 83-ech) do końca tej serii.

Cały Koszt Tego " Przedsięwzięcia Modelarskiego " to: 4 343, 75 zł, gdy kupuje się te gazetki (125 numerów w kiosku) bez prenumeraty, co jest w moim przypadku. 

Ja już wydałem na to sporo pieniędzy, dlatego nie zbieram tych całych 4343, 75 złotych i dlatego Proszę Was o dowolne wpłaty, tak by w sumie zebrać chociaż te około 3 000 złotych, tak by było mi lżej finansowo i bym się już nie bał, czy mi się uda. BARDZO SIĘ BOJĘ, ŻE STRACĘ CAŁĄ DOTYCHCZASOWĄ KOLEKCJĘ (I WŁOŻONE W TO PIENIĄDZE), BO NA RESZTĘ BRAKUJE MI PIENIĘDZY, A TE DOTYCHCZASOWE 45 BEZ KONTYNUACJI BĘDĄ NIC NIE WARTE, BO NIE ZŁOŻĘ Z NICH ŻADNEGO MODELU AUTA, A CZAS NAGLI, BO CO TYDZIEŃ MUSZE MIEĆ ŻYWĄ GOTÓWKĘ DO OPŁACENIA W OSIEDLOWYM KIOSKU NOWEGO NUMERU Z TEJ KOLEKCJI. Nie będę ciągle liczył, że mi Pani kioskarka założy ze swoich pieniędzy i zapłaci za kolejne numery, których i tak nie odbiorę, bo nie mam kasy. Smutek Jestem osobą szczerą, pogodną, wierzącą ludziom i wierzącą w ludzi. Jestem osobą ubogą, z problemami zdrowotnymi z postępującym zwyrodnieniem kręgów chorego, poważnie krzywego kręgosłupa i dużą wadą wzroku (gdyby nie grube okulary byłbym ślepawy) , a jednocześnie ogromnym pasjonatem starych aut z czasów PRL. To ciężko pogodzić ze sobą, więc BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE, za co będę każdemu niezmiernie wdzięczny! :-) Jestem też Wielkim PASJONATEM - Zwolennikiem szczególnie POLSKIEJ motoryzacji !!!! Jest mi niezmiernie przykro, że im dalej Polska jest od Socjalizmu, tym mniej jest polskich, rozpoznawalnych marek, a już szczególnie w dziedzinie polskich aut. Takie dawne socjalistyczne narody jak Czesi mają swą Skodę, Rumuni swoją Dacię, Rosjanie swoją Ładę, a my nie mamy nic. Moja próba złożenia tego modelu chcę, by była wspomnieniem lat świetności polskiego przemysłu wytwórczego w dziedzinie motoryzacji. Przemysł samochodowy jest bardzo innowacyjny, postępowy, o bardzo dużej wartości dodanej i buduje dobrobyt kraju, bo ma tak dużo podzespołów, które wytwarza gospodarka danego kraju, a jest także powodem do dumy narodowej i prestiżu. Każda złotówka się dla mnie bardzo liczy, bo moja kondycja finansowa jest tak trudna jak kondycja polskiego przemysłu samochodowego. Proszę zrób mi Prezent z kokardąprezentPrezent z kokardą i Wpłać tę małą złotówkę, dla mnie znaczy to więcej, niż dla Ciebie.


Jestem non-stop do WASZEJ dyspozycji pod Numerem Telefonu:Telefon komórkowy 508 253 370.

Proszę dzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości, niejasności, pytań, czy uwag. Chętnie wysłucham też te krytyczne, tak bym wiedział co mogę poprawić, zrobić lepiej, tak by zbiórka poszła mi szybciej i łatwiej. Dziękuję za kontakt!


Mała uwaga:

Rozumiem, że zasobność finansowa polskiego społeczeństwa jest (co widać nawet po mnie) nadal kłopotliwą sprawą i Polska to nie Niemcy, więc proszę, jeśli nie Jesteś w stanie mi pomóc pieniężnie, to spróbuj chociaż tylko i UDOSTĘPNIJ MOJĄ ZBIÓRKĘ szeroko NA FACEBOOK'u i TWITTER'ze.

Wielkie Dzięki Ci za to, bo w ten sposób ktoś bardziej majętny, komu lepiej się powodzi niż akurat teraz Tobie, będzie mógł mi pomóc!!! Pod linkiem: https://www.deagostini.com/pl/kolekcja/polonez1500/ można znaleźć więcej szczegółów na temat rozpoczętego przeze mnie projektu.

g9rfa8-07633fbd.png

To moje marzenie!

Ono musi się spełnić, bo marzenia są po to, by się spełniały.

Taki piękny duży model w pełnej krasie, pełny szczegółów.

Wszystko się tu otwiera, nawet Wasze szczere kieszenie, by mi pomóc w dojściu do celu!!

g9rfa8-d7f0eccd.png

Czy to nie wspaniały pomysł-taki robiący wrażenie model polskiej myśli przemysłowej??

Zostało mi tylko zebrać konieczną kwotę, dopilnować wszystkich części co tydzień w kioskach, a potem już tylko cierpliwość i skręcanie śrubek!!!!!! :-)

g9rfa8-577809a2.png

Z przyjemnością, zapałem, z wypiekami na twarzy, z wielkim entuzjazmem będę mógł poświęcić się ( gdy uskładam już te 3 000 złotych, lub nawet trochę mniej) składaniu kolejnych drobniutkich części w jedną całość, by zachwycić kolegów, znajomych itp.A ten NIŻEJ VIDEO FILM to jest film przedstawiający Cały Projekt za który się zabrałem:g9rfa8-750a6fdc.png

Tak wyglądają poszczególne numery gazetek z częściami.

Muszę sprawę doprowadzić do końca, bo inaczej tego sobie nie daruję.

TO CO SIĘ ZACZĘŁO ZAWSZE NALEŻY DOPROWADZIĆ DO SZCZĘŚLIWEGO FINAŁU, A NIE PODDAWAĆ SIĘ JUŻ NA POCZĄTKU. Mrugnięcie

g9rfa8-3ac950a2.png

Oto tylko część moich Paragonów z Zakupu Części do Modelu Poloneza 1500 w skali 1:8 . :-) Na paragonach wyraźnie jest napisane cena i nazwa towaru, czyli "Polonez 1500-Zbuduj model"

g9rfa8-a49c1855.png

To dalsza część moich Paragonów na Części do Dużego modelu.

g9rfa8-05bb8a3b.png


A ten dodany tu na dole ostatni plik scanu to skan moich ostatnich z Jesieni 2019 roku Paragonów dotyczących części do Poloneza 1500 wydrukowanych na Kasie Fiskalnej kiosków w Legnicy.

Potwierdzam tym samym raz jeszcze, że naprawdę zbieram te części, naprawdę to kupuję, a nikogo nie kłamię.

Możecie Państwo mi zaufać i wpłacać bez obaw i wątpliwości.


T O S Ą A U T E N T Y C Z N E D O W O D Y Z A K U P Ó W G A Z E T E K Z C Z Ę Ś C I A M I .


Dziękuję za Zrozumienie I ZAUFANIE!wa33dc2b32aafa5a.jpeg
To są moje kolejne Paragony na dowód, że jest to PRAWDZIWA ZBIÓRKA NA PRAWDZIWY CEL, A NIE PRÓBA WYŁUDZENIA PIENIĘDZY METODĄ "NA MODEL POLONEZA" ! ! !

Zbieram na dokończenie tej kolekcji De Agostini.

zdjęcia.

wystarczy wpłacić choćby 5-10 złotych, aby sprawa zaczęła wyglądać bardziej optymistycznie, bym się tak nie martwił, że moje starania zostaną zaprzepaszczone i zniweczone. niech każdy pojedynczy człowiek wpłaci nawet po 5 złotych, a w sumie wyjdą z tego spore kwoty i uratują mi plany.

Aktualności15

 • Dziś 12-ego Stycznia 2020 -ego roku byłem na 28 - mym Wielkim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  ☺Rozdałem Wspierającym Orkiestrę, Wolontariuszom, a nawet niektórym Dziennikarzom (którzy tworzyli relację z tego wydarzenia) mnóstwo małych ulotek z informacją o tej zbiórce, prośbą o wsparcie i adresem internetowym mojej zrzutki. Myślę, że więcej ludzi dowie się teraz o tej wspaniałej akcji i zbiórka szybciej się zakończy sukcesem. Spotkałem wielu ludzi z ❤Wielkimi Sercami❤, którzy zapewniali mnie, ze zainteresują się moją inicjatywą i chociaż (nawet jeśli nie pomogą mi finansowo) udostępnia ją szeroko na Facebook'u tak by więcej ludzi wiedziało o tym projekcie. Często jest tak, że zbiórka się przedłuża, bo mało kto o niej wie. Gdy udostępnień jest dużo, to rozgłos sprzyja pomaganiu i szybciej można osiągnąć zakładany cel. Miejmy nadzieję, że się nie zawiodę na tym, co ludzie mi obiecali. ☺Udostępnienie na Facebook'u nic nie kosztuje tego, który to zrobi, a mi dużo da, bo zyskam większą popularność akcji, więcej wpłat nawet tych drobniutkich i nie będę musiał się tak martwić o pieniądze.

 • ☼Bardzo mi miło☼, że ludzie chcą pomagać. Wiadomo możliwości finansowe ludzi w Polsce są na niewysokim poziomie w porównaniu ze starą Unią, tym bardziej, trzeba DZIĘKOWAĆ KAŻDEMU, kto mi ❤pomaga❤. Gdybyśmy Byli innym krajem po 30-stu już latach kapitalizmu, to wpłacających byłoby więcej, kwoty były by znacznie wyższe, a i ja prawdopodobnie bym nie musiał prosić o wsparcie, bo miałbym wystarczające własne środki nawet jako osoba bez kwalifikacji i ze zwyrodnieniem kręgosłupa, która nie ma takich możliwości podłapania pieniędzy jak osoba w pełni zdrowa. TO ZASŁUGUJE NA WIELKĄ ❤POCHWAŁĘ❤ UZNANIE, ŻE SĄ LUDZIE W TYM NIEŁATWYM KRAJU DO ŻYCIA, KTÓRZY CHCĄ DLA MNIE JAK NAJLEPIEJ, DOPINGUJĄ MNIE WRZUCAJĄC TU CHOĆBY PO 1, CZY 4-ERY ZŁOTE. To wierzcie mi naprawdę cieszy, że 38 minut temu ktoś z wielkim Sercem wpłacił mi pewną kwotę, a ktoś inny 21 godzin temu dodał tak od siebie te 10 zeta!! Ktoś trzeci może by się ze mnie śmiał, że "patrzcie jaki głupi biedak dostał śmieszne 10 złotych, a cieszy się jak idiota". Może tak to widzi ze swojej perspektywy dostatku, może jest na utrzymaniu rodziców i to na dobrym poziomie, o nic się nie martwi, ma rozrywki, atrakcje, zabezpieczenie materialne, zaspokojone wszystko itp., ale gdy się jest faktycznie ubogim i człowiek się o wszystko musi martwić i bać, to te 10 złotych wydaje się być naprawdę znaczące. A temu niedoświadczonemu przez biedę (bo są tacy, niektórzy, przez całe życie mają spokój finansowy, bo są z bogatszych rodzin bez problemu alkoholowego u rodziców, tak jak mam ja) , kto by się ze mnie tak pośmiewał, to zostaje życzyć tylko, by on nigdy nie musiał o nic prosić i by do końca swoich dni pozostał w swoim ☼dobrobycie☼. Ja w ogóle życzę Wszystkim i tym nie wpłavcającym też, by ten Nasz Nowy rok 2020 był pierwszym rokiem, kiedy każdy z Nas odczuje pierwsze sygnały pojawiającego się w Naszym, polskim kraju dobrobytu.

 • Czekam na Waszą❤❤POMOC❤❤Drodzy Państwo. ☼
  Wiem, że Potraficie, bo nie raz to Udowadnialiście, gdy w krótkim czasie zbiórki kończyły się zebraniem większej kwoty, niż była potrzebna na dany cel. ツ
  Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego spektakularnego sukcesu nie powtórzyć też i tutaj. ツ
  Mi wystarczy te 3000 złotych-nie jestem zachłanny, czy chciwy i przede wszystkim zbieram tylko na ten Super Cel, a nie na dostatnie życie, czy jakieś próżności, alkohol, papierosy itp.
  Na razie ⌚ mam te 17% z tego i już się cieszę i doceniam to co dostałem od losu, bo zawsze mogło być gorzej. :-) ☺

 • Zobacz więcej

Wpłacający10

 
Dane ukryte
300 zł
W
Wojciech
200 zł
 
Dane ukryte
35 zł
E
Ewa
10 zł
IW
Igor Wawrzyniak
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
D
Danuta
5 zł
EK
Emilia Kurowska
5 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze7

 
2500 znaków
 • AJ
  Aleksandra Jóźwik

  Jeśli ktoś miałby ochotę wspomóc to serdecznie zapraszam zbieram na oczyszczacz powietrza dla dziecka zrzutka.pl /p64ncm

 • IW
  Igor Wawrzyniak

  Trzymam kciuki za sukces projektu

  10 zł
  •  
   Kamil Lewandowski

   ❤Dziękuję Ogromnie❤ za Szczere, Piękne Słowa Wsparcia i za tę Wpłatę od Pana!!! To jest meeeeegabudujące i pokrzepiające. ☺Trzeba być dobrej myśli!! Nie można, co więcej nawet nie wolno pozwolić na to, by pieniądze były zawsze przeszkodą do realizacji pasji, zamiłowań, marzeń, planów, a w ten sposób by życie było tylko szare i smutne. Dobro zawsze wraca. Wróci i do Pana!!! I to ze zdwojona siłą. Pomaganie daje większą radość dawcy, niż biorcy. To taka prawidłowość. Wolałbym to ja sam pomóc, dać komuś tę radość, niż być jedynie wspieranym. Proszę teraz jeśli Pan tylko będzie Pamiętał przekazać informacje o mojej zbiórce też innym ludziom, by też mogli mieć swój mały udział w sukcesie tego projektu. Ziarno do ziarnka i zbierze się . . . JESZCZE RAZ WIELKIE, GŁOŚNE DZIĘKI ZA SERCE!

 •  
  Tomasz Buchwald

  Bardzo proszę o wsparcie tej kontentej zrzutki chce zbudować ośrodek rehabilitacji z hipoterapią w Borówcu pod Poznaniem kto się dorzuci :)

 •  
  Kamil Lewandowski

  Dziś pierwszy dzień po świętach Bożego narodzenia i już mamy na koncie 511 złotych. Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjażnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 •  
  Kamil Lewandowski

  Mamy w tej chwili Niezwykłą Wigilię Świąt Bożego Narodzenia 2019-ego Roku. ZOSTAŃ ŚW. MIKOŁAJEM! Chcę by moje marzenie się spełniło za mojego życia. Pomóżcie Proszę! Wierzę w Ludzi Dobrego Serca! :-) Pieniądze to tylko pieniądze, a szczera wdzięczność i dobro nimi wyrządzone zostają na wieki między Nami!!!! To się liczy!!! Dziś Ty Pomożesz Mi, jutro to ja Pomogę Tobie!! DOBRO ZAWSZE WRACA!!!!!!!!!!! :-) Nawet w wigilię nie potrafię zapomnieć o tym projekcie----TAKI MAM ENTUZJAZM DO NIEGO!

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej

W Podziękowaniu Otrzymujesz

W Podziękowaniu Otrzymujesz

Wpłać proszę 5 zł, lub więcej, a otrzymasz ode mnie podziękowanie emailem. :-)

wybrano 2 razy

Wybieram

Wpłać 10 zł i więcej

W Podziękowaniu Otrzymujesz

Niestety nie mam środków finansowych na Fundowanie lepszych nagród (dlatego bieda zmusza mnie prowadzić tę zbiórkę), niż ta przy wpłacie 5-ciu złotych. Wybaczcie Państwo Najmocniej !

Dobro do Was i tak Wróci w najmniej spodziewanym momencie i Będzie Wam to po stokroć wynagrodzone!!!

Na razie musi Wam wystarczyć e-mail z wyrazami wdzięczności.

Trzymajcie Się!

Pozdrawiam!

wybrano 1 raz

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

422 214 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?