id: g9v4rt

Kontynuacja Leczenia

Kontynuacja Leczenia

Nasi użytkownicy założyli 1 155 943 zrzutki i zebrali 1 199 887 694 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Jestem po usg węzłów chłonnych I wstępnie wiem się są miarowo ok. Czekamy na konsylium i biopsje szpiku, a co do krwi to złe parametry wróciły do normy po usunieciu sledziony a pojawiły się inne komplikacje parametrów krwi. Także trzeba czekać jeździć badać się czekać. Pilnować by nie chorować. I pamiętać o lekarstwach.Witam jestem po pierwszej chemi i narazie mam na 12 miesięcy spokój, no chyba że zacznie się rozwijać nawracać choroba. Zostało mi jeszcze wizyta u psychologa, neurologa ponieważ wykryto Neuropatię obwodowa, czeka mnie jeszcze mnóstwo badań diagnoz kupa kasy masakra. Ale będzie dobrze. Dodatkowo na tarczycy znalazły się 2 guzki i też są w trakcie badania ale wszystko zmierza ze za dwa trzy miesiące będę mógł wrócic do delikatnej pracy co mnie bardzo cieszy. I to wszystko dzieki WAM KOCHANI DZIEKI WASZEMU WSPARCIU

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dzień Dobry Kochani .

Zwracam się do Was z ogromną prośbą. 23 stycznia miałem operację splenektomii (usunięcia śledziony). Jestem w trudnej sytuacji, bo czeka mnie szereg badań, wyjazdów do szpitala, zakup drogich antybiotyków. Dojazdy mam bardzo drogie. Jeden wyjazd do szpitala na kontrolę czy badania, czy nawet spotkanie z lekarzami kosztuje 120 zł. W samym styczniu miałem ich aż 14. Zaczynam wyjazdy już od 8 marca do Doktor Hematolog Ewy Chmielewskiej. Będziemy ustalać biopsję szpiku, biopsję węzłów chłonnych i dalszy tok leczenia. Wolałbym wrócić do pracy, ale niestety zgody nie otrzymałem i nie otrzymam. Moje pieniążki z Zusu to kwota na styczeń 1800, luty 1700 zł. Starcza mi to na rachunki i jedzenie. Niestety brakuje na dojazdy/wyjazdy, a o lekarstwach nie wspomnę. 

W samym styczniu na antybiotyki i leki przeciwbólowe wydałem prawie 1000 zł. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się czegoś o czym zapomniałem tutaj napisać, to zapraszam na mesenger Łukasz Śremski lub o tel 535698484.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 154

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków