id: g9wv43

Rehabilitacja Krzysztofa Ciechańskiego

Rehabilitacja Krzysztofa Ciechańskiego

Nasi użytkownicy założyli 1 152 932 zrzutki i zebrali 1 198 328 175 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Krzysztof w styczniu skończył 33 lata, urodziny świętował w Instytucie Kardiologii w Aninie

W grudniu 2023 ze względu na pogarszający się stan zdrowia w trybie pilnym przeszedł operację ratującą życie wszczepienia urządzenia do wspomagania lewej komory - LVAD w Instytucie Kardiologii w Warszawie. W pierwszej dobie po operacji akcja serca zatrzymała się-krwotoki wewnętrzne przeszedł kolejną operację ratującą życie. Obecnie ma bardzo duże problemy neurologiczne- Zespól udarowy pnia mózgu w tym m.in. niedowład czterokończynowy.

Jeżeli wróci do dobrego stanu zdrowia zostanie zakwalifikowany do przeszczepu serca. Pompa jest tylko pomostem do przeszczepu serca, można z nią żyć maksymalnie 5 lat. Lekarze mówią, że intensywna rehabilitacja jest niezbędna, pozwoli wrócić do zdrowia na tyle żeby dostać możliwość przeszczepu serca. Jego stan zdrowia jest bardzo poważny, lekarze twierdzą, że dochodzenie do zdrowia to długi proces nawet kilka/ kilkadziesiąt miesięcy. Niezbędna w tym przypadku jest rehabilitacja i czas w jakim ją podejmie.

Dla Krzysztofa zdrowia i możliwości życia powinno to być jak najszybciej, bo bardzo mu zależy na powrocie do zdrowia i kwalifikacji do przeszczepu.

 Krzysztof BARDZO CHCE ŻYĆ!!!


4 tygodnie- 1 miesiąc profesjonalnej rehabilitacji neurologicznej to koszt 30000 zł..


Krzysztof turned 33 in January and

celebrated his birthday at Institute of Cardiology in Anin.

  In December 2023, due to his deteriorating health condition, he urgently underwent life-saving surgery to implant a left ventricular assist device – LVAD at the Institute of Cardiology in Warsaw. On the first day after operation, his heart stopped and he suffered internal bleeding. He underwent another life-saving operation. Currently he has very serious neurological problems – brain stem stroke.

  If he returns to good health, he will be qualified for a heart transplant.

The pump is only prelude to a heart transplant. You can live with it for a maximum of 5 years. Doctors say that intensive therapy is necessary. It will allow him to recover enough to be eligible for a heart transplant. His health condition is very serious, doctor says that recovery is a long process, possible many months. In this case intensive therapy and time are necessary to succeed.

  To save Krzysztof’s life and hope for a transplant he needs to recover as quick as possible.

  Krzysztof

WANTS TO LIVE VERY MUCH.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 314

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków