id: g9zd3u

Sensei Mama na Mistrzostwach Świata !

Sensei Mama na Mistrzostwach Świata !

Nasi użytkownicy założyli 1 166 432 zrzutki i zebrali 1 212 995 481 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Za 3 miesiące lecę do Japonii na Mistrzostwa Świata udowodnić sobie i Wszystkim Kobietom, jak silne jesteśmy i że bycie Mamą nie oznacza rezygnacji z marzeń sportowca!


Sensei Mama - to mój ulubiony przydomek :)

Osiągnięcia stopnia mistrzowskiego DAN i zdobycie czarnego pasa to marzenie chyba każdego karateki. Mi udało się osiągnąć ten cel 12 lat temu. Droga do niego usiana była licznymi kontuzjami, litrami potu wylanymi na treningach, a nawet łzami... Ale prowadzili mnie przez nią wspaniali ludzie, którzy nigdy nie pozwolili mi zwątpić w siebie.


Około dwa lata temu powróciłam na tę drogę, łącząc rolę karateki, zawodniczki i Sensei z rolą Mamy dwójki wspaniałych, silnych dzieci. Wyzwania towarzyszące przygotowaniom i startom na zawodach nabrały nowego wymiaru :) i nie zawsze jest lekko…

…ale warto!


I tak w ubiegłym sezonie udało mi się osiągnąć tytuł wicemistrzyni Polski oraz tytuł wicemistrzyni Europy w formule full contact Karate Kyokushin. Te osiągnięcia pozwoliły mi uwierzyć w to, że jestem gotowa zrobić kolejny krok.


Dzięki powołaniu do Reprezentacji Polski, jesienią tego roku będę miała okazję reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata Karate Kyokushin w Japonii. Dlatego ogromnie liczę na Wasze wsparcie w realizacji tego wyzwania.

Liczę na wsparcie ludzi, którzy tak jak ja wierzą w to, że jeśli czegoś bardzo pragniemy i wkładamy w to całe serce, to nic nie stanie na przeszkodzie w realizacji naszych marzeń. Ani dodatkowe obowiązki, jakie nakłada na nas życie, ani wiek, ani koszty…


Dziękuję za każdą wpłatę i udostępnienie, OSU!

Sensei OlaTa zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 54

AG
Anna G
20 zł
OL
JuzSenseiOla
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TP
Tendaj Paweł
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
WM
Monika
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków