id: gabz3n

Zbiórka na leczenie i rehabilitację Kasi

Zbiórka na leczenie i rehabilitację Kasi

Nasi użytkownicy założyli 1 169 315 zrzutek i zebrali 1 218 104 543 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Kochani..

  Niezmiernie się cieszymy, ponieważ zbiórka nasza została zweryfikowana i przywrócona została możliwość wpłat. Zachęcamy do dalszego pomaga Kasi. Mamy nadzieję że już niedługo Kasia poczuje sie lepiej..

  Razem możemy więcej.

  Pamiętajcie o tym. To wszystko dzięki Wam. Dziękujemy.. :-)

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kasia Mosakowska w kwietniu kończy 50 lat, to serdeczna i przyjazna osoba, matka 3 dzieci - najmłodsza Nina ma 15 lat. Razem z mężem Andrzejem, prowadzili gospodarstwo domowe. Ich świat zawalił się 3 sierpnia 2021 r., kiedy to jadący za nimi samochód z impetem uderzył w ich auto i zepchnął wprost pod najeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy. W wypadku tym zginął jej mąż Andrzej a ona sama ledwo uszła z życiem. Doznała wielu poważnych obrażeń ciała i narządów wewnętrznych. Miała uszkodzoną wątrobę, liczne złamania kości, złamania otwarte i zmiażdżone kości. W pierwszych tygodniach po wypadku była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Została poddana operacji kości twarzoczaszki, skomplikowanej operacji zespolenia miednicy, która po wypadku była pęknięta na 9 części.

Na obecną chwilę Kasia przebywa w prywatnej placówce Centrum Origin w Otwocku, gdyż tylko ten szpital wyraził zgodę na bardzo skomplikowaną operację zespolenia kości udowej z biodrem, która da Kasi szansę, by znów staneła na nogi. Koszt operacji wyceniono na 40 tyś złotych.

W imieniu Kasi oraz jej rodziny bardzo prosimy o choćby najmniejszą wpłatę. Liczy się każdy grosz. Wywołajmy uśmiech na twarzy Kasi. Pozwólmy jej uwierzyć w lepsze jutro.

Jeśli nie możesz wspomóc finansowo, pomóż Kasi udostępniając link do zbiórki wśród znajomych i na portalach społecznościowych.

Razem możemy więcej !!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 684

preloader

Komentarze 21

 
2500 znaków