id: ganw8v

Leczenie nowotworu

Leczenie nowotworu

Nasi użytkownicy założyli 956 480 zrzutek i zebrali 962 449 854 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Utworzyłem tą zrzutkę aby uzyskać pomoc w mojej chorobie nowotworowej, która została zdiagnozowana podczas badania kolonoskopii pod koniec lutego br. Wynik badania histopatologicznego potwierdził wcześniejszą diagnozę -  był to rak gruczołowy low grade jelita grubego. 

W kwietniu i maju poddałem się leczeniu standardowemu czyli radioterapii oraz chemioterapii. Ponieważ po tym leczeniu wyniki były rokujące, nie zdecydowałem się na operację. Zrobiłem ponownie kolonoskopię i wynik był bardzo optymistyczny. W pobranym wycinku nie stwierdzono ziarniniaków sarkoidalnych oraz zmian nowotworowych. Wydawało mi się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Jednak w połowie października zacząłem odczuwać bóle w obrębie miednicy. Początkowo myślałem, że mogą to być efekty radio- i chemioterapii. Niestety bóle się nasilały. Na początku grudnia zrobiłem badanie tomografii komputerowej, która wykazała że pojawiła się jakaś zmiana na wątrobie.

Na tym etapie chcę jeszcze uniknąć operacji i rozpocząłem leczenie w jednej z prywatnych klinik. Będę stosował specjalnie dobrane kroplówki oraz suplementy. Niestety wszystko sporo kosztuje i dlatego zdecydowałem się na zorganizowanie tej zrzutki. Mam pozytywne nastawienie. Będzie dobrze...musi być dobrze. Dziękuję za każde wsparcie.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

IW
Iwona
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ZD
Zdzisław
50 zł
JP
Justyna Popowicz
ukryta
RS
OOH kawka
20 zł
EL
Ewa
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!