id: gay7c2

Własny dom

Własny dom

0 zł 
z 350 000 zł
0%
zakończona 01.05.2019r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Zbieramy na własne cztery kąty. Niestety z pewnych względówy banki odmawiają nam udzielenia kredytu mimo iż dają zdolność wyższą niż potrzebna kwota :/ życie... Mamy zatem dwa wyjścia, grać w lotto i liczyć na fart lub prosić o pomoc. Druga opcja wydaje się być jednak bardziej obiecująca więc...

Naszym celem jest czteropokojowy domek (nie pogardzimy też willą z basenem :P). Niestety taka przyjemność kosztuje nie bagatela 350 tyś. złotych (mówimy o opcji tańszej). Kredyt? No, niestety kredyt nie dla nas (nie chodzi tu o dochody bo te są ok, diabeł tkwi w szczegółach). Zawsze można zmienić pracę i wziąć kredyt, przytaczając słowa pewnego skromnego człowieka ale w naszym przypadku niewiele może to zmienić. Nie śmiemy prosić o wsparcie (mimo iż właśnie to robimy) ale jeśli to możliwe wpłać parę złociszy. Wynagrodzimy to wszystkim zainteresowanym radosnymi uśmiechami :)

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

795 567 zrzutek

i zebrali

611 856 297 zł

A ty na co dziś zbierasz?