Nagroda za odnalezienie i wydanie Bartosza D. - oprawcy 4-miesięcznego szczeniaka ID: gbx36j

Nagroda za odnalezienie i wydanie Bartosza D. - oprawcy 4-miesięcznego szczeniaka ID: gbx36j

3 451 zł z 10 000 zł

34%

3 451 zł

3 451 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

09.03.2018r

108

108

wspierających
34%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Moi Drodzy! Nagroda za pomoc w zatrzymaniu Bartosza D. w końcu trafiła w zasłużone ręce! Szczegóły (edit) w opisie zrzutki :)
    Czytaj więcej
  • Moi Drodzy! Dotarła do mnie wiadomość, że do zatrzymania Bartosza D. podejrzanego o skatowanie szczeniaczka, którym zajmuje się Fundacja dla Szczeniąt Judyta, przyczyniła się osoba prywatna. Aktualnie zwróciłem się do Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy w celu potwierdzenia tożsamości osoby, która miała pomóc Policji. Do czasu uzyskania wiadomości zwrotnej (potwierdzenia) od Policji pieniądze z zrzutki na nagrodę (blisko 3.500 zł) pozostaną zamrożone. O wszelkich ruchach w związku z zebraną kwotą będę informował na bieżąco. Zebrane pieniądze prędzej czy później trafią do osoby, która pomogła Policji lub jeżeli Policja nie potwierdzi tożsamości świadka - na konto Fundacji dla Szczeniąt Judyta. Przy okazji chciałbym bardzo podziękować Sebastianowi Błażkiewiczowi i Sasma Europe za pomysł, współorganizację i promocję zrzutki! Oraz wszystkim Wam, którzy wspierali inicjatywę! Jesteście wielcy! :) Pozdrawiam Bartosz Grduszak
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Sprawa jest prosta. Zbiórka służy zebraniu nagrody dla osoby, która odnajdzie i wyda Policji niejakiego Bartosza D., poszukiwanego listem gończym oprawcy 4 miesięcznego szczeniaka Fijo. Bartosz D. wybił psu zęby, połamał szczękę i żebra, złamał kręgosłup. Rysopis: mężczyzna ma brązowe oczy, krótkie, ciemne włosy, 175 centymetrów wzrostu, waży około 100 kilogramów, jest krępej budowy ciała, z lekką otyłością brzuszną. Na prawym i lewym przedramieniu od wewnętrznej strony ma trzy tatuaże z imionami. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego przebywania proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji lub prokuraturą lub z numerami 997, 112 bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Chełmży 56 675 19 00. Informacja o liście gończym na stronie Policji: http://www.torun.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/kb3/informacje/wiadomosci/83842,Poszukiwany-Bartosz-Donarski-z-Chelmzy.html Jeżeli oprawcę szczeniaka wcześniej odnajdzie Policja, wówczas pieniądze z zrzutki zostaną przekazane na konto Fundacji dla Szczeniąt Judyta w celu wsparcia leczenia i rehabilitacji Fija: https://www.facebook.com/Fundacja-dla-Szczeni%C4%85t-Judyta-304551119750449/ Zrzutka nie jest związana z Fundacją. Została założona niezależnie, ale w porozumieniu z Fundacją. EDIT: Moi Drodzy! Nagroda za pomoc w zatrzymaniu Bartosza D. w końcu trafiła na konto zasłużonej osoby! O tym, że taka osoba była wiedziałem już w dniu zatrzymania Bartosza D. i od tego momentu pozostawałem w stałym kontakcie z Panem, który bezpośrednio przyczynił się do zatrzymania podejrzanego o znęcanie się nad zwierzęciem. Po kilku tygodniach wypłaciłem nagrodę - czyli 3450,93 zł zebrane poprzez zrzutka.pl. Nim jednak to zrobiłem najpierw zweryfikowałem wiarygodność Pana, który ze mną się skontaktowała w sprawie zatrzymania Bartosza D. W tym celu poleciłem mu, aby postarał się o pismo od Policji potwierdzające jego rolę w sprawie (trwało to kilka tygodni, ale udało się), a następnie w celu dopełnienia formalności, aby dokonał przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł z konta osobistego na moje konto. Po czym dokonałem przelewu zwrotnego z nagrodą. Poniżej załączam zdjęcie pisma oraz screeny :) Pan, który bezpośrednio przyczynił się do zatrzymania Bartosza D. życzył sobie pozostać anonimowym, stąd też cenzura. Wszystkim, którzy wsparli zrzutkę z całego serca dziękuję! Jesteście wielcy!

Wpłacający108

MS
Magdalena Stachowicz
200 zł
AS
Ada Sęk
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MG
Monika Gaszyńska
100 zł
SB
Sebastian Błażkiewicz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
D
Dominik
100 zł
KB
Kasia Braszczynska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

538 688 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?