id: gcf782

Integracyjne Warsztaty Artystyczne dla Niepełnosprawnych

Integracyjne Warsztaty Artystyczne dla Niepełnosprawnych

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 166 472 zrzutki i zebrali 1 213 053 869 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Fundacja Kukuryku zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie darowizny na realizację Integracyjnych Warsztatów Artystycznych dla osób niepełnosprawnych. Liczy się każda złotówka.

Naszym celem jest rehabilitacja osób niepełnosprawnych i wykluczonych społecznie przez ergoterapię, socjoterapię, arteterapię, hortiterapię. Osoby biorące udział w zajęciach mogą realizować swoje pasje, rozwijać nowe umiejętności, budować poczucie wartości własnej i sensu życia a jednocześnie usprawniać swoje ciało i zdolności manualne. Aktywne spędzanie czasu dodaje naszym podopiecznym sił do walki z chorobami. Warsztaty są dostosowane do potrzeb i możliwości wszystkich uczestników, którzy na zajęciach mogą tworzyć swoje prace zgodnie z upodobaniami. Tak powstają piękne obrazy i przedmioty sztuki użytkowej. Aby warsztaty mogły odbywać się raz w tygodniu potrzebne jest wsparcie finansowe. Przeznaczymy je na zakup materiałów wykorzystywanych podczas warsztatów i opłacenie osoby prowadzącej zajęcia.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 5

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!