id: gcwvhb

PODARUJ DZIECIOM POSIŁEK

PODARUJ DZIECIOM POSIŁEK

Nasi użytkownicy założyli 1 168 186 zrzutek i zebrali 1 216 332 763 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani w ciągu całego roku angażuję się w różnego rodzaju pomoc potrzebującym. Wspieramy rodzinnie różne organizacje pomagające potrzebującym i ubogim. Uczymy też nasze dzieciaki, że warto pomagać i dzielić się tym co mamy, bo inni mogą nie mieć nic i warto się dzielić. Dobro wraca❤️


Postanowiłam na koniec roku, że zorganizuje fundusze na cały rok dla dzieciaków w Malawi na pełnowartościowy posiłek, są to kaszki VitaMeal.  Wspomagałam tą akcję rok temu w grudniu i pomimo, że dni w tym roku zostało już niewiele to jeszcze chciałabym zdążyć przed końcem roku nakarmić jak najwięcej dzieci i możemy zrobić to razem.


Mam świadomość, że nie zbawimy całego świata ale jeśli możemy uczynić świat choć trochę lepszym, to uważam, że warto. WARTO POMAGAĆ. A Ty, pomożesz mi zrobić coś dobrego? Bez Ciebie, będzie mi ciężko :-)

Kaszki VITAMEAL to bogaty w substancje odżywcze posiłek, opracowany przez dietetyków i naukowców z myślą o zaspokajaniu potrzeb niedożywionych dzieci.

Posiłek jest idealnie zbilansowany pod względem kalorii, białka, tłuszczu, węglowodanów, witamin i minerałów, które są niezbędne, by niedożywione dzieci mogły rosnąć i w pełni rozwijać swój potencjał. VitaMeal to arsenał 25 kluczowych witamin i minerałów, które wyrównują deficyt substancji odżywczych i wspomagają zdrowy wzrost i rozwój.


Każde opakowanie Vitamel zawiera 30 porcji dziecięcych posiłków. Jest to posiłek na 30 dni dla jednego dziecka .

Jedno opakowanie to koszt 87,50 zł, czyli 2,92 zł na dzień

2 x kaszka = 145,83 zł

5 x kaszka = 370,19 zł

W celu ułatwienia założyłam zrzutkę.

Możecie wpłacić dowolną kwotę. Każda złotówka to ogromna pomoc.


To co jest ważne. To nie tylko przekazywanie posiłków, ale też wspieranie edukacji dzieci i zachęcanie rodziców do posyłania dzieci do szkół gdzie wyłącznie wydawane są posiłki.

Każde dziecko, które chce być objęte programem MUSI iść do szkoły. Posiłki VITAMEAL produkowane są w Malawi - dzięki czemu lokalna społeczność ma możliwość pracy.


W grudniu do każdych 3 zakupionych kaszek organizacja  dorzuca od siebie jeszcze 1!


Dlatego tak bardzo zależy mi żeby zebrać fundusze jeszcze do końca roku. Kaszki są od razu przekazywane do lokalnej organizacji charytatywnej.

Za wszystkie zebrane środki kupię wielokrotność kaszek dla dzieci. Całą akcję podsumuję u siebie na profilu w mediach społecznościowych.Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

MC
Monika Cieśluk
88 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!