id: gdv4ur

Walka z nowotwórem - wsparcie dla Mateusza

Walka z nowotwórem - wsparcie dla Mateusza

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
7 421 zł z 10 000 zł
74%
zakończona 30.11.2018r
222 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • Siema Wszystkim! ;) W KOŃCU POKONAŁEM RAKA!!! Wygrać z nowotworem. Jest to dla Mnie wspaniałe uczucie jak dla Mnie, naprawdę jest to wielki dzień zwycięstwa. Ponad 150 dni był to dla mnie bardzo ciężki czas, wręcz czyste piekło. Ciężka walka z samym sobą. Gdzie wychodzę bardziej bogaty w nowe doświadczenia życiowe. Był to intensywny i za razem długi pobyt w szpitalu, który mam już na szczęście za sobą. Jestem już po bardzo intensywnej chemioterapii , która odebrała mi wiele sił oraz dała dużo do myślenia. Na pewno walczymy dalej, bo to nie jest koniec. Dalsza droga na pewno nie będzie dosyć prosta. Muszę wrócić do formy, bo na pewno nie czuję się jeszcze w pełni sił. Były lepsze i gorsze momenty. Ale najbardziej zapamiętam ten w którym powiedziałem sobie ze musze dac radę i iść po swoje. Modlitwa o to żeby chorobą już nigdy nie wróciła, żeby nie było zadnych nowych przerzutów, tylko cieszyć sie życiem. Dlatego chciałbym podziękować tym Wszystkim którzy mnie wspierali czy podnosili na duchu. Bardzo Wam za dziękuję za każdy grosz poświęcony dla mnie. Dziękuję za wszystkie odwiedziny w szpitalu, dobre słowa a najbardziej chęci do życia. Każdemu kto mi pomógł z pewnością może czuć się dumny. ;)
  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Siema Wszystkim! Nazywam się Mateusz. Mam 23 lata. Dokładnie cztery miesiące temu cieszyłem się normalnym trybem życiem. Miałem dużo planów na przyszłość, jednak na początku kwietnia roku 2018 wszystko wywróciło się do góry nogami. Nadszedł dla mnie ciężki czas gdyż zmagam się z nowotworem. Z powodu bardzo złego samopoczucia udałem się do lekarza i po przeprowadzeniu szeregu badań diagnoza była dla jednogłośna: NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY JĄDRA (RAK JĄDRA) DRUGIEGO STOPNIA Z PRZERZUTAMI DO WĘZŁÓW CHŁONNYCH ZAOTRZEWNOWYCH. Zaczęło się więc dla mnie od pobytu w szpitalu, gdzie 18 kwietnia 2018 roku przeszedłem operacje orchidektomii jednostronnej, czyli usunięcie jądra. Gdzie miałem kilkudniowy pobyt w szpitalu. Już po intensywnej operacji, która odebrała mi wiele sił. Zostałem skierowany na leczenie chemioterapią. Gdzie walczymy dalej z chorobą. Nie miałem więc wyboru i zostałem poddany tradycyjnej chemioterapii (3 cykle). Dlatego chciałbym podziękować tym Wszystkim którzy mnie wspierali czy podnosili na duchu. Bardzo Wam za to dziękuję. Dlatego chciałbym się z Tobą podzielić bardzo ważną informacją, ponieważ potrzebuję Twojej pomocy. Tak, właśnie Twojej!  Każda złotówka będzie astronomicznie ważna w celu pokonania choroby. W leczeniu każdego raka liczy się przede wszystkim czas, szybka diagnoza prawidłowo dobrane leczenie oraz niestety pieniądze, które przy tego rodzaju schorzeniach wręcz rozchodzą się w trybie ekspresowym jak ciepłe bułeczki. Dużo środków finansowych wydaję niestety prywatne wizyty lekarskie, suplementy diety i przede wszystkim lekarstwa, co w normalnej sytuacji jest dla mnie sporym obciążeniem. Nie mogę pozwolić, aby najbliższa rodziną cierpiała przez moją chorobę. Dlatego kieruję swoją prośbę do wszystkich znajomych i ludzi dobrego serca o wsparcie mojej akcji. Każda wpłata się liczy, za każdą wpłatę dziękuję z całego serca. Od zawsze jestem radosny, pozytywny oraz pełny poczucia humoru. Każdy moment, wykorzystuje na 110 procent. Otaczam się wspaniałymi ludźmi, jest ich dużo, ponieważ w każdym z nich widzę coś szczególnego. Wiem, że Ty też jesteś wyjątkowy! Uwierz, w moim towarzystwie nigdy byś nie zaznał nudy! Mam do przejścia całe życie! Świat stoi przede mną otworem! Nie poddam się! Proszę, wesprzyj mnie! Liczy się każda kwota, nawet ta najmniejsza- pamiętaj o tym! Może kiedyś uda mi się podziękować Ci osobiście, teraz pozostaje mi tylko napisać Dziękuje bardzo. Pamiętajcie, jeśli ktoś bliski znajdzie się w takiej sytuacji jak ja. To nie zostawiajcie takich osób w potrzebie. Jest to bardzo ważne, aby pokazać ze jesteście z osobą do samego końca. Wsparcie jest najważniejsze. Liczę na to że kiedyś jeszcze wrócę do formy. W co bardzo wierzę. Dzięki za wszystko. “Męska miłość jest jak choroba, która dotyka każdej części jego osobowości, odwzajemniona rozpala się tysiącem płomieni radości i marzeń, odrzucona zmienia się w nowotwór na duszy.”

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 222

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
251 zł
DJ
Danuta Jakoniuk
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
GM
Gołombek Mirela
200 zł
MJ
Marta Czajkowska
150 zł
MZ
Mecenas z Pyskowic
101 zł
JP
Jarek Piętak
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 34

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dasz rade, w gąszczu tych zbiórek przekonała mnie Twoja pozytywna postawa i konkretny opis. Cieszę się że mogę Ci pomóc. Wyjdź na prostą i dawaj z siebie więcej... działaj.

  50 zł
 • MI
  Mariusz

  Dużo zdrowia i szczęścia

  25 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wszystkiego dobrego, siły w walce, optymizmu, spokoju ducha, trzymam za ciebie kciuki ! ;)

  10 zł
 • GK
  Grzegorz Kaznocha

  zdrowia

  25 zł
 • MJ
  Marta Czajkowska

  Mam nadzieję, że uważałeś na lekcji biologii i wiesz, że uda się !!!! ;)

  150 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

743 057 zrzutek

i zebrali

527 800 842 zł

A ty na co dziś zbierasz?