id: geajaf

Pomoc dla Ani po pożarze domu

Pomoc dla Ani po pożarze domu

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
41 833 zł
z 50 000
83%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 938 zrzutek i zebrali 1 065 919 182 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ania jest naszą przyjaciółką i podopieczną Stowarzyszenia Siloe.


W dniu 22 marca około godziny 14.30 wybuchł pożar w domu jednorodzinnym Ani. Ania jest osobą z niepełnosprawnością. Sytuacja Ani i pozostałych mieszkańców dotkniętego pożarem domu jest bardzo trudna. Zostali oni pozbawieni dachu nad głową i niemal wszystkich swoich dóbr materialnych. Pożar, który wybuchł w godzinach popołudniowych 22 marca, zniszczył całkowicie parter domu, pozostawiając jedynie zgliszcza. Wyposażenie, meble, dokumenty, zdjęcia i pamiątki - wszystko uległo zniszczeniu w ciągu zaledwie kilku chwil. Na szczęście, mieszkańcy byli wówczas poza domem i nikomu nic się nie stało.


Niestety, straty są ogromne. Dwa pozostałe piętra budynku zostały mocno zadymione i wymagają gruntownego remontu. Wszystkie pomieszczenia w budynku są uszkodzone i muszą zostać odnowione. Dodatkowo, z powodu toksyczności oparów, wszystkie meble, które nie zostały zniszczone przez pożar, muszą zostać wymienione. Remont tego domu to kosztowne przedsięwzięcie, a mieszkańcy są w bardzo trudnej sytuacji finansowej, co czyni tę sytuację jeszcze bardziej trudną.


Zwracamy się do Was z prośbą abyśmy okazali solidarność i wsparcie dla tych ludzi w ich trudnej sytuacji. Bez naszej pomocy, nie będą w stanie wrócić do swojego domu, który stanowił dla nich centrum ich życia i który stracili w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest teraz nieoceniona i z pewnością zostanie doceniona przez mieszkańców. Razem możemy pomóc tym ludziom wrócić do normalnego życia i przywrócić im godne warunki do życia.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 279

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
TO
Tomasz
200 zł
CP
Czesław Papierz
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MW
Artur Wypych
50 zł
MW
Ewa Wróbel
50 zł
KA
Kasia
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!