id: gedt97

Koncert charytatywny "Solidarność jest kobietą", The Charity Concert for Women's Help Center

Koncert charytatywny "Solidarność jest kobietą", The Charity Concert for Women's Help Center

3 531 zł 
z 5 000 zł
70%
zakończona 18.03.2017r
71 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

3 października 2016 r. kobiety z całej Polski pokazały, że jest w nich ogromna siła. Zjednoczyły się we wspólnej walce o swoje prawa protestując licznie w wielu miastach, w tym w mieście Solidarności- w Gdańsku.

Pokażmy tę siłę raz jeszcze. 8 marca, w Dniu Kobiet odbędzie się w ramach Międzynarodowego Strajku Kobiet koncert na terenie słynnej Stoczni Gdańskiej. Podczas tego niezwykłego wydarzenia będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na rzecz Centrum Praw Kobiet w Gdańsku, które zostało pozostawione bez rządowej dotacji

Jednak by koncert się odbył, potrzebujemy Waszej pomocy- potrzebujemy funduszy na organizację koncertu oraz dojazdu dla wspaniałych, dziewczyńskich kapel, które zgodziły się zagrać bez wynagrodzenia.

Prosimy- pokażcie, że solidarność jest naszą siłą, że siostrzeńska moc, która emanowała na ulicach podczas #czarnegoprotestu w październiku trwa dalej! Każda, nawet najdrobniejsza kwota, przybliży nas do celu, jakim jest promowanie i utrzymanie działalności CPK oraz pokazanie światu, że Solidarność Jest Kobietą!

Informacja o koncercie:

Solidarność Jest Kobietą!

DESCRIPTION IN ENGLISH

Last year on 3rd of October women all around Poland have shown how strong are they. They united in the mutual fight for their rights by protesting in various places around the country – including Solidarity city – Gdańsk. We want to show how united we are one more time on 8th of March we want to organise a concert – fundraiser for the Center of Women’s Rights in Gdańsk. This needed institution has been left by our government without any subvention. To organise this fundraiser, we need your help – to pay the club fee and to help the band to cover their transport.

Please help us, every cent or penny counts. For your information: 1zł=25cents=23eurocents=0.19p

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 71

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 955 zrzutek

i zebrali

810 092 885 zł

A ty na co dziś zbierasz?