id: gemh76

Czy można uzależnić się od kanapki z serem? Wydruk - "Dlaczego uzależnienia są dziwne?" - Ilustrowana książka edukacyjna dla ludzi od lat 7 do 127!

Czy można uzależnić się od kanapki z serem? Wydruk - "Dlaczego uzależnienia są dziwne?" - Ilustrowana książka edukacyjna dla ludzi od lat 7 do 127!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

t7984733fe5b1c96.png

d4d3145226868641.png

❣️ CEL nr 1.

Wydrukowanie III części książkowej serii o ciekawskiej Lukrecji,

pt.: "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SIĘ DZIWNE?"

To edukacyjna i ilustrowana książka o tym, dlaczego tak trudno przestać?

Czy można uzależnić się od bułki z serem? Czy ssany palec przez siedmioletnią Marysię do wesela się zagoi?


rf0d8c4c9dd2449f.png

Lukrecja uważa, że dzieci mają wiedzieć o wszystkim, co je dotyczy. A uzależnienie NIE jest ani złą wolą, ani brakiem starań, jak często bywa mylnie podawane przez media.

s734f2bccb126114.png

"KAMUFLUJE SIĘ ŚWIETNIE, JAK KAMELEON!"

- stwierdza Pani Sklepowa na stronach mojej książki. -

" UZALEŻNIENIE WCALE NIE MUSI WYGLĄDAĆ BIEDNIE I BRUDNO."

(...) "..JEST ELEGANCKO UBRANE RÓWNIEŻ""

udcb08979f900a58.png

BO OKAZAŁO SIĘ, że główną przyczyną jest

BRAK ODCZUWANIA MIŁOŚCI DO SIEBIE!

Współczesny Świat pokazuje,

że w plebiscycie na najbardziej popularną i wyśmiewaną

przypadłość świata, pierwsze miejsce zajmują UZALEŻNIENIA od EMOCJI!

t442eab7ee5d89a1.png

❣️ CEL nr 2.

NAPISANIE PORADNIKA 

z udziałem zgłaszających się chętnych osób Kochających Życie i Odważnych Lekarzy - czyli POMOCNIKÓW, którzy wspólnie napiszą treść poradnika składającego się z 10 ważnych informacji dla dzieciaków.

PORADNIK będzie rozpisany na 4 reprezentacyjnych stronach rozkładanej okładki.

Poznaj 4 pierwszych lekarzy, którzy zgłosili swój udział. 😊

Teraz potrzebuję 6 specjalistów - kolejnych współautorów POMOCNIKÓW!


a355e5753354a392.png


Jesteś specjalistą lub lekarzem i kochasz swoje życie? Jeśli uważasz, że dzieci są ważne. Wiesz, że ważne są ich uczucia, emocje oraz wpływ otoczenia? TO Dzieci potrzebują Twojej wiedzy! Napisz ze mną RADĘ dla dzieci, która uzupełni moją kolejną opowieść. Napiszesz 5 zdań na wybrany poniżej temat. Twoją treść zredaguję w języku Lukrecji i podpiszę Twoim imieniem i nazwiskiem. Staniesz się współautorem nowatorskiej, potrzebnej, mądrej i pięknej książki dla dzieciaków. 

jbc5695400d30391.pngDODANIE RADY JEST NAGRODĄ ZA WSPARCIE - po więcej informacji kliknij tutaj >

> "POMOCNIK - Odważny Lekarz - poradnik" za 2.000 zł. Każdy współautor otrzyma 11 wydrukowanych książek + dodatki.


DO PORADNIKA POTRZEBNE SĄ ZDROWE INFORMACJE: O talentach. O higienie informacyjnej - co lubi jeść mózg. O zdrowym kochaniu siebie. 🙂 Oczywiście jestem otwarta na ciekawe dla dzieci pomysły od Was! :)

fbc6f7572c1147bf.png

Zapragnęłam skierować strumień światła w ich PRZYCZYNY, które przysłania stereotypowe myślenie oraz ignorancja. A OBJAWY są społecznie piętnowane i wyśmiewane. Co jedynie bardziej zanurza dzieci w życiu w kłamstwie. Nadeszła pora, by wyjąć "straszydło" z szafy i spojrzeć mu prosto w oczy. Przeczytałam najnowsze badania i najważniejsze książki. Wysłuchałam mnóstwo wywiadów i przeprowadziłam wiele rozmów z psychoterapeutami i pacjentami oraz z byłymi pacjentami, którzy dziś są terapeutami!

i715926bb700d8f1.png

Kliknij i wybierz > "NAGRODY" < w zestawach lub osobno:

Książki. E-BOOK. Plakaty "MAPA UCZUĆ" i "CZEŚĆ! Jak się teraz czujesz?" (A4) dwustronnie drukowane. Pocztówki oraz kubki z Lukrecją lub Krzysiem.

MAPA UCZUĆ – ilustracja typograficzna. To ilustracja napisana ręcznie w oparciu o koło uczuć według Kaitlin Robbs. Mapa uczy lepiej wyrażać, to co naprawdę czujesz. Doskonałe nadaje się również do pokoju najmłodszych mieszkańców. Nazywanie swoich własnych uczuć i emocji jest czymś, czego powinniśmy uczyć się w szkole podstawowej. Czasami nie radzimy sobie z własnymi uczuciami właśnie dlatego, że nie jesteśmy ich świadomi. Dopiero ich etykietowanie pomaga nam lepiej je zrozumieć i „rozplątać”. Nadanie im nazwy, tak naprawdę, daje władzę nad własnym życiem.


u3cfe5f98fb1d97e.png

e129a193bfa6c773.pngILUSTRACJE: wykonałam samodzielnie moją ulubioną techniką. Treść książki napisałam własnoręcznie - literka po literce - za pomocą tabletu graficznego, by ilustracje i tekst tworzyły jedną, graficzną całość. 

ILOŚĆ STRON: 66 ilustrowanych stron i 4 strony okładki "POMOCNIKA"

WYMIARY KSIĄŻKI: 225 mm / 225 mm. Bardzo zgrabny format mieszczący się niemal w każdej torbie.

GRUBOŚĆ GRZBIETU: przeszło 100 mm.

GRAMATURA PAPIERU: rozkładówki drukowane będą na papierze offsetowym 200g, a nie na tanim, najczęściej używanym papierze kredowym. Dzięki temu książka będzie trwała i wyjątkowa w swoim wyglądzie i o przyjemnym zapachu. 

OKŁADKA: drukowana na kartonie jednostronnym o gramaturze 300 g. Dodatkowo foliowana folią matową, która doskonale zabezpieczy książkę przed pobrudzeniem. Oprawa klejona nowoczesną technologią PUR.

Rozkładana okładka będzie pełniła dodatkową rolę - poradnika "POMOCNIKA" dla dzieci i dorosłych. 


cfc6ea7ce1214afa.png1. Kiedy Odważni Lekarze i Pomocnicy przekażą mi treść do poradnika zlecę redakcję, korektę i zacznę składać "POMOCNIK"

Środek książki, czyli 80 ilustrowanych stron są już po korekcie i redakcji. Są gotowe do druku.

2. Przygotuję "Mój Emocnik" do druku.

3. Zlecę wydruk minimum 2.000 lub 3.000 egzemplarzy obu książek. (Ilość zależy od zebranej kwoty.) 

4. Rozpocznę promocję książki i sprzedaż. Obie książki już mają nadany nr ISBN.

5. Pieniądze ze sprzedaży książki przeznaczę na pracę nad kolejną, VI częścią serii.  

🙂

DODATKOWO

Opracowałam dziennik ćwiczeń pod tytułem "Mój EMOCNIK - wybazgrane emocje". Książka do wycinania,

bazgrania i pokochania siebie. 34 strony z kreatywnymi ilustracjami, które w zabawny sposób pomogą zauważyć

i uwolnić niewygodne emocje oraz wzmocnić mocne strony.

Obie książki kieruję do dzieci od lat 7 do 127, oraz opiekunów. :) Wybierz je w zakładce "Nagrody"

lf5bc1052d91c336.png

W oparciu o wiedzę naukowców: James W. Pennebaker i Joshua M. Smyth, autorów terapii przez pisanie już wiemy, że tłumienie emocji bywa bardzo niekorzystne, powodując problemy emocjonalne i zdrowotne. W dłuższych okresach czasu wysiłek wkładany w utrzymywanie tajemnic staje się coraz silniejszym czynnikiem powodującym stres, lęki, trudne sny i natrętne myśli. Tłumienie uczuć wpływa na nasze ciało, zwiększając podatność na choroby oraz inne problemy, fizyczne i psychiczne, związane z emocjonalnym napięciem. Im większy wysiłek wkładany w ukrywanie myśli i uczuć, tym większe obciążenie dla ciała.


POZNAJ więc "EMOCNIK", który wybrać możesz jako nagroda za wsparcie!

r69f3f9c74c9b145.pngo6cdba3343a2aeca.png


BY PROJEKT ZOSTAŁ ZREALIZOWANY NA 100% MINIMUM potrzebuję 31.000 zł maximum 43.000 zł

WYDRUK KSIĄŻEK

"DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIWNE?" > 2000 książek = 13.500 zł,

+ Opłacenie korekty i redakcji treści poradnika "POMOCNIKA", który napiszą Odważni Lekarze i Pomocnicy.

"Mój EMOCNIK - wybazgrane emocje" > 2000 książek = 7 056 zł

rfe6a9ceb1b0ce00.png WYSYŁKA,TRANSPORT, USŁUGI > Zakup opakowań i pakowanie waszych nagród do wysyłki. Rozładowanie palet.

MARKETING I REKLAMA > KUBKI oraz inne dodatkowe materiały promujące, jak pocztówki, plakaty, ulotki, naklejki. Działania projektowe, informacyjne i promujące projekt również w social media.

l430c257a9c25d39.png

Jestem Anna Manna Poznańska i właśnie skończyłam pisać i ilustrować książkę edukacyjną pod tytułem "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIWNE?". Od 7 lat fascynuje mnie temat, a przez ostatnie 2 lata, każdego dnia pracowałam nad opracowaniem tej książki. Jestem autorką i ilustratorką dwóch wydanych książek "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?" oraz "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?". (Kliknij w czerwone napisy, są linkami do stron. 👀)wc2c8151804f7fa1.png

Cała akcja o zbiórce będzie prezentowana na Facebooku książki. Będę tam opisywała wszystkie przygody związane z realizacją.

Dołącz dziś do STRONY na FB   Dołącz do GRUPY crowdfundingowej

  

Jestem mamą 8 letniej Róży, która rozpoczęła 2 rok w systemie Edukacji Domowej. ED również jest moją pasją. Od 2 lat mieszkamy we Wrocławiu. Pewnie niektórzy pamiętają nas z małego kamiennego domku, o którym pisali tutaj > natemat.pl  :)

Dawno temu, za górami i lasami była Anna (Manna) Maciągowska, to też ja, ale przed ślubem. :) Pod tym imieniem i nazwiskiem zmalowałam dyplom z ilustracji na ASP. A od 10 lat opracowuję identyfikacje graficzne dla klientów medycznych - głównie stomatologów. Efekty mojej współpracy były publikowane w magazynach internetowych oraz prasie (Dziennik Zachodni, Architektura, Dobre Wnętrze). Raz było wyróżnienie, a później pierwsze miejsce w konkursie „Top Design Gabinety Stomatologiczne”. Mówię o sobie, że zajmuję się "projektowaniem dla Odważnych Lekarzy", a od kilku lat także dla ich najmłodszych pacjentów. Bardzo lubię też malować i sprzedaję obrazy malowane własną technika mieszaną. 

lb3b6c034d3920dc.png

Najważniejsze jest dziś! :) I to co wydarzy się dalej! Jestem autorką książek, których tytuły już znasz. I lubię prowadzić autorskie warsztaty edukacyjne dla dzieci, np. tak jak to na zdjęciach, które miało miejsce w bibliotece na rynku we Wrocławiu.

wd4d3161fe1c0b8f.png

a5b72d23105a1b5e.png


m334df5ae807b26a.png

Lukrecję narysowałam 15 lat temu, na zajęciach z ilustracji książki na ASP, w pracowni Tomasza Jury. Ilustracje zostały nominowane do nagrody w międzynarodowym konkursie „Książka Dobrze Zaprojektowana - Zacznijmy od dzieci”, brały udział w pokonkursowej wystawie na Międzynarodowych Targach Poznańskich reprezentując "Książkę dobrze zaprojektowaną...". Lukrecja zawędrowała także do Salonu Ilustratorów w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, a po roku

dostała list od Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi z zaproszeniem do prezentacji na TARGACH W SEULU. Wtedy Lukrecja została w domu, ponieważ była jeszcze mała i niedojrzała. Po kilku latach powędrowała do pierwszego wydania książki "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?", nagrodzonej przez Komitet Ochrony Praw Dziecka (2016) otrzymując znak „ŚWIAT PRZYJAZNY DZIECKU”. Książka zwróciła uwagę telewizji i radia.

p10596d90d4bc195.png

Lukrecję zaproszono do wystąpienia na antenie TVP ABC w programie dla dzieci "MOLIKI KSIĄŻKOWE" (kliknij i zobacz odcinek) oraz w Radiowej Trójce w programie "DZIECI WIEDZĄ LEPIEJ." :) Wiele blogów internetowych i magazynów napisało o niej z własnej inicjatywy, za co bardzo dziękuję. A ja, przez Lukrecję, byłam dwukrotnie gościem programu Pytanie na Śniadanie w TVP2.

aedaf538d2df9aa4.png

nf9b63d587974a57.png

oa2a637f5f291d6c.png

SPONSORZY & ODWAŻNI LEKARZE

(wsparcie kwotą od 1.000 do 5.000 zł lub więcej)


ne0bab87b2346c7b.png

hc6856854436cf5e.png

hbbb327578cae261.png

g8122d623157b924.png

vc3adf8b5fb61e03.png

m653864ab26e79c4.png

.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 47

 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
35 zł
AW
Ania wilk
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
KZ
Kasia z Wrocławia
150 zł
Zwrócona
KA
Katarzyna
90 zł
Zwrócona
JJ
Justyna Jerzak
90 zł
Zwrócona
MM
Maja
150 zł
Zwrócona
EP
Ewa Paluszkiewicz
90 zł
Zwrócona
Zobacz więcej

Lokalizacja

Rynek 51, 50-102

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
NA PAPIER :)

DZIĘKUJĘ ❣

rozwiń

wybrano 2 razy

Wpłać 29 zł i więcej
MAPA UCZUĆ + CZEŚĆ! jak się teraz czujesz + pocztówki

Plakat dwustronny A4

"MAPA UCZUĆ"

"CZEŚĆ! jak się teraz czujesz?"

+ 2 pocztówki

+ wysyłka pocztą polską


„Są przyjemne i nieprzyjemne uczucia. Lubiane albo nie. Jest ich cała mapa!” – informuje Lukrecja.

Nazywanie swoich własnych uczuć i emocji jest czymś, czego powinniśmy uczyć się w szkole podstawowej.

MAPA UCZUĆ to ilustracja napisana przeze mnie ręcznie w oparciu o koło uczuć według Kaitlin Robbs. Mapa uczy lepiej wyrażać, to co naprawdę czujesz. Doskonałe nadaje się również do pokoju najmłodszych mieszkańców.

rozwiń
Wpłać 35 zł i więcej
"EMOCNIK - wybazgraj emocje" + wysyłka

Książka "Emocnik"

+ + wysyłka priorytetowa Pocztą Polską

+ podpis z podziękowaniem!

:)

To książka w formie dziennika składająca się 36 stron kreatywnych ilustracji do wypełnienia, wybazgrania i wypisania emocji. Ćwiczenia pomagają uwolnić uczucia i zrozumieć, że te przyjemne i nieprzyjemne są potrzebne. Wspiera w pokochaniu siebie.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wpłać 55 zł i więcej
Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIWNE?" + wysyłka

Zamów i dostaniesz:


Książkę "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIWNE?"

+ E-book! tej książki w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

+ podpis z podziękowaniem w książce drukowanej!

+ wysyłka priorytetowa Pocztą Polską

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

wybrano 8 razy (pozostało 92 z 100)

Wpłać 69 zł i więcej
Książka + MAPA UCZUĆ + pocztówki

Książkę "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIWNE?"

+ plakaty dwustronny (A4) "MAPA UCZUĆ" i "CZEŚĆ! Jak się teraz czujesz?"

+ 2 pocztówki "MAPA UCZUĆ" i "CZEŚĆ! Jak się teraz czujesz?"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem w książce!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń
Wpłać 69 zł i więcej
Kubek Krzysia + wysyłka + E-book

KUBEK Krzysia!

Z bardzo trwałym nadrukiem w trzech miejscach, wykonanym techniką sublimacji.

Kubek jest ceramiczny i ma super żółty środek.

Średnica: 8cm Wysokość: 8cm Pojemność: 240 ml

+ wysyłka w pudełku kurierem

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń
Wpłać 69 zł i więcej
Kubek Lukrecji + wysyłka + E-book

KUBEK Lukrecji!

Z bardzo trwałym nadrukiem w trzech miejscach, wykonanym techniką sublimacji.

Kubek jest ceramiczny i ma super żółty środek.

Średnica: 8cm Wysokość: 8cm Pojemność: 240 ml

+ wysyłka w pudełku kurierem

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń
Wpłać 90 zł i więcej
zestaw MOCY! + E-book! + wysyłka

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIENE?"

+ "Emocnik - wybazgrane emocje"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

wybrano 13 razy

Wpłać 95 zł i więcej
EMOCJONALNY KUBEK z Krzysiem + wysyłka

KUBEK ceramiczny z Krzysiem

+ "Emocnik - wybazgrane emocje"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń
Wpłać 95 zł i więcej
EMOCJONALNY KUBEK z Lukrecją + wysyłka

KUBEK ceramiczny z Lukrecją

+ "Emocnik - wybazgrane emocje"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń
Wpłać 105 zł i więcej
FAJNY komplet z wysyłką :)

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIENE?"

+ "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem w książce "Dlaczego bania jest NIEfajna?"

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wpłać 109 zł i więcej
zestaw MOCY! + MAPA UCZUĆ z pocztówkami + E-book!

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIENE?"

+ "EMOCNIK wybazgrane emocje"

+ plakaty dwustronny (A4) "MAPA UCZUĆ" i "CZEŚĆ! Jak się teraz czujesz?"

+ 2 pocztówki "MAPA UCZUĆ" i "CZEŚĆ! Jak się teraz czujesz?"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem w książce!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wpłać 110 zł i więcej
DZIWNIE FAJNY zestaw z kubkiem Lukrecji + E-book + wysyłka

KUBEK ceramiczny z Lukrecją

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIENE?"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wpłać 110 zł i więcej
DZIWNIE FAJNY zestaw z kubkiem Krzysia + E-book + wysyłka

KUBEK ceramiczny z Krzysiem

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIENE?"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń
Wpłać 140 zł i więcej
bardzo FAJNY komplet z wysyłką :)

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIENE?"

+ "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

+ "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem w książce "Dlaczego bania jest NIEfajna?"

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

wybrano 3 razy

Wpłać 150 zł i więcej
ZESTAW MOCY KRZYSIA! + E-book

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIWNE?"

+ "Emocnik - wybazgrane emocje"

+ kubek ceramiczny z Krzysiem

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń
Wpłać 150 zł i więcej
ZESTAW MOCY LUKRECJI! + E-book

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIENE?"

+ "Emocnik - wybazgrane emocje"

+ kubek ceramiczny z Lukrecją

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

wybrano 5 razy

Wpłać 170 zł i więcej
Zestaw WYJĄTKOWO DOBRY + wysyłka + Ebook

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIENE?"

+ "Dlaczego dzieci jedzą śmieci?"

+ "Dlaczego dorośli mają dziwne zęby?"

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem w książce "Dlaczego bania jest NIEfajna?"

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

wybrano 2 razy

Wpłać 200 zł i więcej
ZESTAW MIŁOŚCI

Książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIENE?"

+ "Emocnik - wybazgrane emocje"

+ kubek ceramiczny z Lukrecją

+ kubek ceramiczny z Krzysiem

+ wysyłka kurierem

+ podpis z podziękowaniem!

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wpłać 1000 zł i więcej
SPONSOR za 1000 serc!

DZIĘKUJĘ! :) <3

+ Twoje logo umieszczę w rubryce dla sponsorów, tu na stronie zrzutki.

+ Wykonam i opublikuję post z podziękowaniem na Facebookowych stronach moich książek i w grupie

+ książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIWNE" z podziękowanie dla Ciebie

+ certyfikat z podziękowaniem, z Twoim logo w pliku PDF wysłane mailem

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.rozwiń
Wpłać 1084 zł i więcej
MB STOMATOLOGIA Monika Bogusz 👉 Zamówienie Specjalne

Zmówienie Specjalne od MB STOMATOLOGIA Monika Bogusz


👉 https://superdentist.pl/


❤ BARDZO DZIĘKUJĘ ❤


rozwiń

wybrano 1 raz

Wpłać 2000 zł i więcej
Odważny Lekarz - Poradnik "POMOCNIK"

Twoja pomocna treść będzie na rozkładanych stronach książki "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIWNE?"

Otrzymasz również:

+ E-book! o bani w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

+ wsparcie redaktorskie i korekta tekstu

+ 10 książek "Dlaczego bania jest NIEfajna?"

+ 1 książka z personalizowanym podziękowaniem dla Ciebie/Twojego gabinetu

+ książka "Emocnik - wybazgrane emocje"

+ certyfikat z podziękowaniem z Twoim logo orza imieniem i nazwiskiem w pliku PDF wysłany mailem

+ prezentacja Twojego udziału w poradniku na Facebook. (1 post z ilustracją)

+ prezentacja na Facebook Twojej treści z poradnika, po wydrukowaniu książki. (1 post z ilustracją )

+ prezentacja wszystkich odważnych lekarzy. (1 wpis i ilustracją )

+ wysyłka książek kurierem


Będę potrzebowała Twoje zdjęcie oraz logo do użycia w trzech wyżej wymienionych publikacjach. :)


🙂


(Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszam Cię do kontaktu ze mną pod nr tel: 665 45 25 25 lub e-mail: [email protected] )

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 7 z 10)

Wpłać 5000 zł i więcej
SPONSOR za 5000 serc!

DZIĘKUJĘ!!! :) <3 <3 <3

+ Twoje logo umieszczę w rubryce dla sponsorów, tu na stronie zrzutki.

+ Wykonam i opublikuję post z podziękowaniem na Facebookowych stronach moich książek i w grupie

+ książka "DLACZEGO UZALEŻNIENIA SĄ DZIWNE" z podziękowanie dla Ciebie

+ certyfikat z podziękowaniem, z Twoim logo w pliku PDF wysłane mailem

:)

+ E-book! Pierwsza wersja tej książki dla dzieci starszych w pliku PDF już dziś na Twoim mailu.

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

862 994 zrzutki

i zebrali

758 929 496 zł

A ty na co dziś zbierasz?