id: gepbje

RENATA KOKARCALI - urzędniczka Gminy Lubań od 24 lat,Wojowniczka Wojowniczka, I have dream- MyMat Clinik for back my health

RENATA KOKARCALI - urzędniczka Gminy Lubań od 24 lat,Wojowniczka Wojowniczka, I have dream- MyMat Clinik for back my health

14 580 zł 
z 12 199
119%
90 dni do końca
76 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności7

  • 14 września 2022 r.

    Dostałam telefon w poniedziałek. Dzwonili z nieznanego mi numeru. Usłyszałam w słuchawce : Proszę przyjechać 14 września 2022 r. na godz. ok 08:00, 09:00. Zgłosić się do gabinetu 206, budynek H II piętro. Proszę nie czekać w żadnej kolejce ani nie brać numerka. Wejść i powiedzieć, że Jest Pani " Do przyjęcia na oddział." Musi Pani mieć dowód osobisty i ręcznik, który kładziemy na miejsce, gdzie będzie wykonywana radioterapia. 
    - Rozumiem, wszystko zapisałam. Dziękuję, będę. 

    Jeszcze dzień przed wyjazdem napisałam maila do dr Jakuba Moskal z Poznania, który zastosował w Polsce nano-therm jednej kobiecie z lubuskiego. Siostra mi tę myśl przysłała. Nie czekałam chwyciłam za telefon i grzecznie spytałam w Klinice Chirurgii w UMP czy mogę wysłać swoją historię choroby. Tak coś mnie tknęło. 

    Wyruszam w podróż pociągiem o 05:16, że łzami w oczach ... but I promise, wrócę z podniesioną głową, choć być może bez włosów. Boje się, choć wiem, że wytrwam. 
    Trzymajcie kciuki 🙏
    0Komentarzy
     
    2500 znaków

    Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

    Czytaj więcej
  • 08 września 2022r.

    Dociera do mnie cel, który obrałam sobie jako mój środek rehabilitacyjny 🙏 
    Mata MyMat Clinic. 
    Długa była jej droga, bowiem leciała do mnie z Costa Rica.
    Czekało na nią wiele jeszcze ciężkich finansowo barier celno-Vatowo-prowizyjno-człowiekowo ale przyszła, dotarła. Jestem w Pełni Szczęśliwa 🤗😍

    Z całego serca dziękuję wszystkim Darczyńcom za spełnienie mojego marzenia.
    Oby i Wam w niedługim czasie mógł się przysłużyć. Muszę się tylko teraz nauczyć obsługiwać i wesprzeć moje ciało by się szybko zregenerowało.
    Czekam wciąż na telefon z DCO Wrocław, zobaczymy jak tam poradzi sobie moje ciało. Potem rekonstrukcja czaszki i rehabilitacja gdzieś w Busko Zdroju podobno, tam Szpital NATO Bydgoszcz wysyła swoich pacjentów - zobaczymy. 
    Wysyłam Wam wszystkim
    Dużo Miłości ❤️ Daliście / -jecie mi Wszyscy tyle energii, że teraz już nikt mi nie zabierze tej wiary w to, że ta ENERGIA istnieje 💪

    "MyMat Revitalo",
     by Renata Kokarcali 
    image
    image

    0Komentarzy
     
    2500 znaków

    Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

    Czytaj więcej
  • Większość Darczyńców zastanawia się dlaczego nie kupiłam jeszcze maty MyMat.
    Większość z Was nie ma też przepływu informacji, że nadal walczę z chorobą i imam się szpitala nadal a matę chciałam wykorzystać przy rehabilitacji. Ta natomiast może się rozpocząć dopiero wtedy gdy zarzegnsm temat zagojenia się rany, w chwili obecnej będę ponownie otwierana ,w następnej kolejności radioterapia chemia w tabletkach miały być priorytetem a teraz przesuwa się to na późniejszy plan. A od 09 czerwca , kiedy to wyszłam do domu po operacji chłonęłam życiem rodziny, wszystkimi formalnościami - nie do końca prostymi,jak to się wydaje i tak zleciało te prawie 1,5 miesiąca.
    Do tego zaniepokoił mnie temat, że być może mata, która chce nabyć sprzedaje nielegalną firma :( Powiedziały mi to osoby, które nie wierzą kompletnie w coś, co nie jest namacalne, a być może tężnie wierzą w BOGA!!!
    Zaniepokoiło mnie to, stąd na chwilę obecną wstrzymałam jej zakup. Proszę nie myśleć, że to całkowite marnotrawstwo pieniędzy, które Państwo że szczerego serca podarowali. Gdy zakładałam zrzutkę zrobiłam to bardzo szybko. W obecnym stanie jakim się znajduje, gdzie miotają mną tyle emocji i niedowład całej lewej strony i pewien dyskomfort, że nie czuję się na 100% zdrowa, nie chce podejmować pochopnej decyzji.
    Jeśli ktokolwiek zakładał kiedyś zrzutkę, korzystał z niej, proszę 🙏 o kontakt. Jest on mi teraz niezbędny.

    Dla Wszystkich Darczyńców Dobrego Serca mówię 3 x Dziękuję, bo tego wymaga Wdzięczność, która może nie potrafię opisać ale liczę na zrozumienie. FOREVER ❤️☀️
    0Komentarzy
     
    2500 znaków

    Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

    Czytaj więcej
  • 09 lipca 2022 
    Idę do łazienki na poranną toaletę. Przemywam twarz wodą i nagle zauważam, że jeden szef na głowie jest otwarty i wycieka z niego płyn koloru bezbarwno-żółtego. Jestem przerażona, biegnę do męża by też to zobaczył. Od tej pory jesteśmy oboje zaniepokojeni. Proszę by zrobił zdjęcia, bo koniecznie muszę to skonsultować z moim lekarzem prowadzącym. Wysyłam mu odrazu z pytaniem, co mam teraz zrobić ? 
    Oddzwania, prosi aby to obserwować i przepisuje antybiotyk (Syntarpen) wraz osłoną (Lacidofil). Jeśli to nie ustąpi w ciągu 5 dni, proszę przyjeżdżać do szpitala w Bydgoszczy...

    "Dzień dobry doktorze. Dziś 4 dzień od 09.07.22',kiedy się otworzyło. Biorę antybiotyk i osłonowe, psikam octeniseptem ale wygląda na to, że nie ma zamiaru się zasklepić, sączy się,gdy zmieniam opatrunek. Co radzi Pan zrobić ? Renata Kokarcali"
    Wysłałam kolejne zdjęcia jak to wygląda. Oddzwania i mówi aby przyjechać w czwartek na 10:00.  Organizuje sobie wyjazd sama. W Jeleniej Górze jest tylko przesiadka a potem bezpośrednio już do Bydgoszczy. Nie chce obciążać jazda swojego prawie 70-cioletniego ojca, który i tak z moją mamą pilnują moje dzieci, jak i również męża, który jest poza granicą kraju i zarabia ciężko na nasz kawałek chleba. 
    Mimo wielu sprzeciwów rodziny kolejny raz udowadniam, że mogę to zrobić sama i że nie jestem ubezwłasnowolniona bym musiała jechać z opiekunem. Poresztą po co, by i tak przecież musiał ten ktoś wracać sam, bo mi lekarz przewidział około tygodnia, że zostanę. Wszystko się udało. Do Jeleniej wieźć jednak musiał mój tato, bowiem w Lubaniu pociąg opóźnił się aż o 70 min i nie było szans abym zdążyć na ptzesiadke w Jeleniej. Potem to już szybciutko zleciało do Wrocławia a stamtąd wykupiłam kuszetkę by na te parę godzin (i odzież się udało odpocząć rzeczywiście) zasnąć. W Bydgoszczy byłam o 04:08, potem już tylko taksówka i na miejscu. Jednak do 07:00 godziny czekałam by mnie wpuścili. Ostatni posiłek jaki zjadłam był w domu (szpinak z cebulką i fasolka z bułką tartą- to co uwielbiam). 
    Poszłam na izbę przyjęć ale tam nie mieli żadnych dokumentów przyjęcia i skierowali do sekretariatu neurochirurgii. Tam również nie wiedzieli o dyspozycji lekarza, więc grzecznie czekałam pod drzwiami pisząc SMS do lekarza. Oddzwonił niezwłocznie mówiąc, to Pani Renatko tym razem przez SOR trzeba. Wskazano mi drogę i wjeżdżając windą byłam już na miejscu. Po dokonaniu formalności zostałam przyjęta niby na oddział ale ze 2h wyczekiwałam aż ktoś mnie na niego wpuści. Jakiś ratownik medyczny po mnie przyszedł, wziął moja walizkę i poprowadził na oddział. Tak znowu brak przepływu informacji i nagle usłyszałam - poprosimy Panią na poczekalnie, bo w chwili obecnej nie mamy łóżek. Dobrze, że było nas tam czwórka. Tematy przewijały się od politycznych, przez życiowe, skończywszy na covidzie, w którego nie wierzy większą część społeczeństwa. Byłam ostatnia a był to prawie czas obiadowy, bo zupa szpitalna- tzw.zalewajka wszedzie pachniała. Pytali czy Pani może zjeść choć odrobinkę ale nie było zgody lekarza i personel dyplomatycznie odstąpił od tego pomysłu.
    W ostateczności przyszła moja kolejka, w którym zwolniło się łóżko i mogłam całkowicie się wyłączyć i odespać ten czas niezbyt miły. Zabieg miał być od ręki aczkolwiek życie pisze znowu swój scenariusz i nałożyło się więcej zabiegów nieplanowanych. Cierpliwie czekam, chyba tak nawet na drugie mam na imię. 
    Jedna pielęgniarka - ta która po operacji szwy mi ściągała, na wejściu już mnie zaniepokoiła, zerkając na moją ranę stwierdziła, że to raczej nic niepokojącego i miałam wrażenie, że Ona odnosi wrażenie, że po cholerę zabieram czas dla doktora. Zaschnie chyba i samo powróci do normy.
    Godzina 22:30 w czwartek straciłam całkowitą nadzieję na zrobienie zabiegu w tym dniu i byłam tak już tym czekaniem zmęczona, że postanowiłam się położyć i zasnąć. Wnet wpada jakiś lekarz na salę, z paroma osobami z personelu, zapala ktoś światła w pokoju a ja wyrywana się ze snu praktycznie nie wiem co się dzieje. Przedstawia się jako lekarz Przybył i bardzo mnie przeprasza, że mój zabieg się nie odbył i że to On podejmie się - ale dopiero w niedzielę tego. Rozumiem, dziękuję odpowiedziałam. Poszłam spać nadal. Tak do 03:40, kiedy to otworzyłam oczy i zaczęłam analizować sytuację, czy to było prawdziwe spotkanie, czy to po prostu jakiś sen,który mi się przyśnił ? Poszłam zapytać pielęgniarki aczkolwiek nie wyczerpała Ona wszystkich moich pytań. 
    Napisałam ponownie do lekarza około 07 rano, jaka jest jego decyzja i co mam zrobić z konsylium,które mam ustawione 19 lipca we Wrocławiu? Jak zwykle oddzwonił ponownie i przekazał mi najgorszą informację. Pani Renato prawdopodobnie jest ropa w środku i będziemy musieli podczas zabiegu usunąć część kości ....i ewent.przy tym samym zabiegu zrobić plastykę z gipsu :( nie chcemy by wdało się zakażenie. Ale co, ale jak ....w głowie tylko pytania bez odpowiedzi. Nasz mózg nie potrafi sobie wyobrazić scenariusza wypowiedzianego przez lekarza. A jeślikolwiek nawet, to widzimy wszystko w czarnych kolorach i bez spokojnego zakończenia. 
    Przyjęłam wiadomość na klatę. Przyjechałam oczyścić i zaszyć a tu takie straszne sytuację wychodzą. Nie pojmuję dlaczego to się dzieje? Za jakie krzywdy ? Za co? 
    Czekam ...ale czy się doczekam, nie wiem ...

    ~ taka tam aktualność, cdn.


    0Komentarzy
     
    2500 znaków

    Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

    Czytaj więcej
  • 09.06.2022r. (czwartek)
    Nie spałam już od piątej rano w szpitalu. Spakowana byłam już  od weekendu - mówiąc opiekunkom, że "Jestem spakowana już mentalnie" 😃

    Mąż z moim tatą byli już w drodze a mnie ucieszyło tego dnia najbardziej, że wypis był już gotowy o 11:30. 


    Pożegnałam się z kolejnymi fajnymi babkami na sali, z którymi do tej pory mam kontakt - podobno mam taką cechę charakteru, że bardzo łatwo nawiązuję znajomości i je umiejętnie pielęgnuję i podlewam. To fakt, staram się,dbam o to i robię tak zawsze. Ludzie są tak różni i interesujący. Często ciekawi mnie w ludziach to, jak los ich w życiu pokierował, dlaczego wybrali taką szkolę a nie inną, jakie są ich zainteresowania, dlaczego wykonują taka pracę a nie inną. To wszystko jest dla mnie takie imponujące i ciekawe; wydaję mi się, że wtedy czytam człowieka lepiej, że rozumiem jego przesłanki w jego zachowaniu, poresztą na studiach uwielbiałam socjologię i komunikację niewerbalną - już nie wspominam lepiej ile mam w swojej bibliotece książek nt.sygnałów niewerbalnych, ułożenia rąk, mimiki twarzy, postawy itp :) Zawsze mnie to fascynowało od roku 2009, kiedy to ktoś poraz pierwszy na maxa tak mnie oszukał w życiu a ja byłam przez 3 lata ślepa. Oczywiście nie pielęgnowałam tych tematów po studiach, bo zafascynowałam się Wellnessem i odkryłam swoją najważniejszą WARTOŚĆ w życiu o którą zawalczyłam najmocniej ile się dało w piersiach - "Rodzina" 💪

    To Oni czekali tego dnia - 09 czerwca 2022 na mnie najbardziej 😍 Oczywiście od początku dzieci nieznaja całej prawdy; operacja przecież dotyczyła niesprawnej nóżki i lepiej, żeby tak pozostało. Amen 🙏 

    ...hmmm ten pierwszy oddech na powietrzu... hmm chyba nic się nie stanie, jak go porównam do dnia pierwszego oddechu w dniu NARODZIN.

    Po tak sporym czasie i szczelnych oknach na sali pooperacyjnej - to jednak cudowny moment i ogrom szczęścia 🙂☀️ 😍

    Miałam przy okazji moment by "dotknąć" Bydgoszcz.
    Ładne, zadbane i bogate miasto, coś w moim stylu.
    Dawno w tak ładnym miejscu nie byłam. Już planuje - oczywiście w swoim czasie - jakiś miły urlop w tym pięknym miejscu. Jeśli ktoś ma coś do polecenia, to proszę o podzielenie na maila. Z góry ślicznie dziękuję.

    Z geografii byłam zawsze noga, Pani do tego stopnia mnie nie lubiła, że ciągle na koniec miałam ledwo 3-kę ale ja wcale się tym jakoś zbytnio nie przejmowałam, bo dobrze wiedziałam, że to moim Konikiem nie będzie w moim życiu 😁 
    Być może też sytuacja sprawiała na początku, że nawet nie zdawałam sobie sprawy (wiedząc jedynie, że to 400 km od domu), gdzie tak naprawdę na mapie jestem... hmm województwo : Kujawsko- Pomorskie ???
    Przecież ja tutaj jeszcze nigdy nie byłam. I teraz mój mąż by się uśmiał czytając te moje eseje. 
    Bo my ze sobą mamy coś takiego, że zawsze jedziemy poraz pierwszy w miejsce, gdzie jeszcze w ogóle nigdy nie byliśmy. Potem śmiejemy się z tego i mówimy sobie : 
    Jesteśmy razem tu poraz pierwszy 😃 To bardzo Nas wzmacnia 💪
    Ale wracając do miasta Bydgoszcz. Bydgoszcz, to bardzo ciekawa i zarazem 
    piękna okolica. Wrażenie na mnie ogromnie wywarła :)

    Co ciekawe, szybko połączyłam fakty ...bo mamusia mi od czasu do czasu przypominała, że jej tatuś - Franciszek i mamusia - ukochana moja Babcia Zofia Krauze pochodzili stamtąd, 
     2 h dalej od Bydgoszczy - z Radzik Wielkich 🤗 No przecież ja jeszcze tam nie bylam. Co? Ja? No jakże mogłam 😀
    Cieszyło mnie to ogromnie, nie wiem dlaczego. Franciszek i Zofia Nędzi, przyjechali tu na Dolny Śląsk za pracą, na Księginki (dzielnica Lubania ) do Kamieniołomów. To się nazywa odwaga, której zawsze mi brakowało. Nie wiem dlaczego ??? 
    Teraz będę dość często gościem na kontrolach w Bydgoszczy i obiecałam mamusi, że ja ją, z jej bratem zabiorę ich tam. Mam marzenie zobaczyć dom mojego dziadka, który opuścił, choć mama mówi, że On napewno się rozpada i jest w jakimś lesie 😍 Tym bardziej wyobraziłam sobie go w niezłej scenerii 😃 Ot Wodniki - marzyciele mają już takie coś w sobie.  Odpowiedziałam jej grzecznie, że to nieważne, ważne jest to, skąd sięgają moje korzenie. Nie muszą sięgać one dość głęboko, ważne je by je dotknąć, poczuć, spełnić swoje marzenie.
    Wiele osób mówi mi, że też chciałoby spełniać swoje marzenia. Pytam a co stoi na przeszkodzie? CEsto nie potrafią nawet odpowiedzieć. A jak już odpowiadają, to kręcą 😅 Przecież każdy to może zrobić. Nie wierzą i tyle lat się męczą. Też śmiało mogę powiedzieć, że jest to wypadową wielu składników o w prosty sposób nie można dać komuś gotowej receptury. 
    Czasami to również efekt długiego wyczekiwania,od momentu pojawienia myśli, która ewaluuje i przekształca się w marzenie. Na końcu kwituję, jak widzę, że ktoś nie rozumie : Ja to chyba mam cholerne szczęście, bo przyszłam na świat w 7 miesiącu ciąży 😅 i ciągle cholercia mi tych 2 m-cy brakuje i ciągle to skrzętnie ukrywam 😄 taki joke...no bo jak ostatecznie można wyjaśnić , dlaczego w czyimś życiu tak a nie inaczej się dzieje. Każdy na swój sposób się identyfikuje, potem skanuje, ocenia, na końcu dochodzi do wniosku czy się zaprzyjaźniać czy też nie. Taki schemacik standardowy. 

    "Home sweet home" nareszcie docieram. Tu jest najlepiej, choć tyle emocji wokół,
    MOJA OAZA NARESZCIE ❤️


    0Komentarzy
     
    2500 znaków

    Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

    Czytaj więcej

  • [wersja : PL/ENG/TR]

    Cześć wszystkim. Jestem Renata, 
    lat 43, dokładnie Renata Kokarcali ( nazwisko obcojęzyczne, bowiem mąż pochodzi z Turcji, miejscowość ADANA. To tam KEBAB się właśnie urodził. Przyleciał za swoją miłością, czyli mną ❤️. Mieszkamy w Uniegoszczy, 1 km od LUBANIA od 9 lat. Jesteśmy kochająca się rodziną, mamy dwóch przystojnych, dwujęzycznych  synów: Kaan  ma lat 5, Kerem lat 3.

    Moja walka od 18.05.2022' z guzem mózgu po prawej stronie, który był głęboko dość umieszczony. Niby 3 mm a tak uciskał tak, że sparaliżował moja cała moja lewą stronę.

    Nikt takich jeszcze nie robił w Polsce  - specyficzny przypadek.
    Nieduży, nie wykaże tendencji do przerzutu na inne miejsca podobno - tak dr Soboń przy pierwszym spotkaniu uspokajał w Bydgoszczy. 🙏 Oby.

    Zatem krótka historia, choć dość dynamiczna  dla wszystkich, którzy chcą pomóc. Jak ja się tu w ogóle znalazłam  i jak biegnie życie dalej ....

    📣 Luty 2022

    dzieci w  przynoszą  z przedszkola 
    covida.

    Mam kwarantannę, nie jestem szczepiona; w cuda nie wierzę szczepionkowe. Wszczepiać coś rodem z Chin, nie to nie dla mnie. Pracuje zdalnie, zawieźć pracodawcy, współpracowników nie mogę; Od 24 lat w Urzędzie Gminy Lubań www.luban.ug.gov.pl od 10.05.199 r. - Innspektor w Referacie " Budżet i Finsane Publiczne - poważne stanowisko.  Naliczam wynagrodzenia dla 50 osób, ZUS, 
    podatek od osób fizycznych, VAT i  i inne okołobudżetowe. Robię to z przyjemnością, z czasem stało się to moim konikiem.
    Kocham te swoją robotę, choć dalekie od wellbeing-u.


    📣
    Marzec 22'  
    📣Kwiecień 22

    Mąż ma covida do 11.03.22' wraz z nim i ja czuję się słabiej, zaczynam dziwnie chodzić ( ciągnę za soba lewą nogę) i mnieć dziwne zawroty głowy. Dostaje L4 do końca kwietnia. Myślę, że to może uszkodzenie bębenka. Nienawidzę przeciągów i często przez uszy choruje w życiu.
     Siada mi wzrok i słuch - niedosłyszę, ciągle proszę o powtórzenie i ciągle śpię .
    Dostaje skierowanie do laryngologa na 11.05.22' czekam terminu.

    📣Maj 

    Wychodzę z pracy do  Laryngologa 11.05.22,
    Badanie słuchu od ręki.Test przeszedł ok. Nie uszkodzone bębenki, słuch w normie.
    Panią dr niepokoi mój brak równowagi, gdy kazała mi zamknąć oczy i wyciągnąć ręce do przodu.

    Kobieta ratuje mi życie wręczając mi skierowanie na neurologię natychmiast - proszę zgłosić się już!!! Na Izbę Przyjęć.
    To nie moja działka 😍💪

    Kocham Ją za to, że była tak profesjonalna. ,Szpital Lubań, obcojęzyczne nazwisko i imię- nie pamiętam nazwiska❤️

    Jestem w szoku ,nie wracam do pracy, zawiadamiam pracodawcę, szefową, rodziców i męża, który jest w pracy 525 km od domu w tym czasie. Dzieci opiekę mają zapewnioną ( przedszkole moich Rodziców) 🙏

    Neurologia w Lubaniu, natychmiast tomograf głowy . Jest podejrzenie ale jeszcze rezonans Jelenia  Góra - niestety poniedziałek.

    Więc czekam - Jestem cierpliwa.

    ->16.05 rezonans 

    --->opis środa od neurochirurga 


    📣WYROK 📣 18.05.2022'
    Guz mózgu po prawej stronie, bardzo głęboko. Sprzęt w Jeleniej Górze tego nie ogarnie . Proszę sobie szukać :) Aha 🧐🙄

    Czy to możliwe, że człowiek może usłyszeć takie słowa? No może 
    '

    Zbieram info gdzie jechać.
     dr Chmielewski też robi co w swojej mocy i pomaga - polecam faceta 😍🙏

    Dostaje SKIEROWANIE DO SZPITALA NA ODDZIAŁ NEUROCHIRURGI 💪❤️💎


    📣Najlepszy w Polsce ! 
    Chce się tam dostać - jest to.l moje prawo pacjenta. 
    😇Ale jak zrobić to inna już bajka. Posłuchajcie moi Drodzy .

    Szpital NATO Bydgoszcz i dr Harat - to złote ręce, tak mi gra w uszach.

    Dzwoniąc podpowiadają najpierw - Pani Renato w POZ (podstawowa opieka zdrowotna) proszę załatwić  i kartęi onkologiczną "DILO",  ona przyspiesza wszelkie terminy przyjęcia.

    Robię to automatycznie, dr Nesterowicz, przychodnia "Twój Lekarz" na Okrzei w Lubaniu pomaga. Dziękuję

    Dodatkowo dostaję od niej  2 skierowania do poradni.

    Szpital w Bydgoszczy mówi jednak, że nie ma innej drogi, niż konsultacja i potem chyba było najgorsze było umówienie się na tej rejestracji. Dzwonisz,nikt nie odbiera, gdy Ty się ratujesz.

    Lubań -🚙 Bydgoszcz (400 km)

    Zmieniłam na Sekretariat, który obiecał wziąć mój telefon i  oddzwonić i podać termin konsultacji -  26.05.22'. Jestem w szoku, że tak szybko ale jednocześnie szczęśliwa.

    Dr Soboń -konsultacja- innej drogi nie ma .

    Dr  Harat zapomnij (konsultacje do końca roku 22' zajęte, wszystkie zaplanowane operacje do 2027 😭).


    Ok prawa ręka czy lewa - też może być. Już nie raz w życiu takie scenariusze przerobiłam.


    Rodzina ciśnie.

    Mąż i Siostra - DWA WALECZNE ❤️
    nie chcą czekać ! Siostra ma info, że trza mnie spakować i przywieźć na pogotowie ratunkowe--- inaczej nie da. Robią to. Czas leci i nie można zwlekać .

    Tak robią: pakują i wiozą .
    Przywożą a tu  na dyżurze mój Anioł 💎dr Soboń💎💪

    Sprawdzam go, really SMART a jednocześnie taki skromny
     Mówię o dwóch obywstelstwach a jego neurony  w tym samym czasie wskazuje mu orof.aÜgür Türe - Światowej klasy profesor, którego konikiem są guzy głębokie. 📣
    Lećcie tam . Prywatna Klinika. Mąż przerażony, szuka go, kto da nam kolejny kredyt ???

    Po chwili dr Soboń powraca do gabinetu, po to by o 14:18 powiedzieć te złote słowa :

    Podejmę się Pani Operacji 💪


    W oten o to sposób ,😇znalazłam moje, dwie ZŁOTE RĘCE 🖖🖖😌👉👈😔🤞🤙😍
    Termin: 30.05.2022 , godzina 12:00 . To dzisiaj - poniedziałek 🙂 Nareszcie 🙏
    Operacja trwała 4 h.

    Jestem gotowa-spokojna-wyspapna-zrelaksowana.

    Spałam na macie z akupresurą. Pełna wigoru budzę swe ciało i mówię DO DZIEŁA 💪

    Dziękuję Wam za to, że czytacie to śmiało. Przede mną jeszcze 3 książki w głowie,które chce wydać gdy tylko powrócę do domu i zakupie sprzętu do pisania. Z mej duszy tak wiele wylewa się ciągle. To teraz właśnie spełniam marzenia .

    I cel wyznaczyłam - zakup mej maty - nazywa się skromnie MyMAT, bo  wyrównuje czakry w organizmie. Na rehabilitacji potrzeba pilnie. Nie będzie tylko ratować mnie 🌈 bo chce potem zawsze już nią dzielić w moim skromnym gabinecie przy domu.

    Dlatego wspomóżcie mnie Moi mili w jej zakupie.

    Więcej poniżej o samym produkcie. Czy kaprys, czy wymyślone, ja w nią mocno wierzę - sumienie ma.
    Cel jest fajny słowa dotrzmuję, BĘDĘ POMAGAĆ INNYM 😍✌️ I promise.

    Mamy już  ponad 3 tys.,więc jeszcze 11 tys.. Co to jest dla Was. 😍 Kocham Was bardzo i dziękuję za wszelkie wsparcie. Gdyby ktoś chciał mniec kontakt, to nie pisze maila do mnie bezpośrednio :
    [email protected]

    Ps. 31.05.2022 o godz.09:00
    WYCIĘLI DZIADA w CAŁOŚCI
    Alleluja

    Ps. Byłam tu od 24.05 - wychodzę w czwartek z lewą nogą, która mnie nie do końca słucha.🙏


    Pozdrawiam,
    Renata Kokarcali
    Tel.534942601


    I

    === ====================={
    Czym jest myMAT przy późniejszej rehabilitacji po operacji .
    Cena zakpu na stronie wynosi  w USA
     =2.700 $b/ 13.000 zł PLN

    Link : https://healinghouse.life/

    Tłumaczenie z angielskiego: 
    "Popraw swoje życie z MyMat
     MyMat generuje częstotliwości terapeutyczne za pomocą impulsowego pola elektromagnetycznego (PEMF), wprowadzając organizm w stan rezonansu zgodny z jego pierwotną zdrową częstotliwością, aby aktywować proces samoleczenia.
     Podejście integracyjne, łączące odkrycia współczesnych badań naukowych, struktury energetyczne medycyny ajurwedyjskiej, tybetańskiej i chińskiej.
     Opracowany w Europie, wyprodukowany w Szwajcarii.
     Ponad 80 programów dla różnych korzyści.
     Kontrolowane przez aplikację mobilną

    Versja : MyMat Clinic - bo ta chcę zakupić 🙏🙂https://healinghouse.life/product/mymat-clinic/
    MyMat CLINIC jest przeznaczona do użytku w klinikach i innych profesjonalnych warunkach i mieści się na stole do masażu.  Pomimo zamierzonego projektu dla profesjonalistów zajmujących się zdrowiem i wellness, wiele osób kochających PEMF i dbających o zdrowie nie może się oprzeć kupowaniu go do użytku w domu.

    Na czym polega metoda : PEMF, jestem w trakcie zakupu literatury na ten temat. 
    Ale możemy znaleźć: 

    1) https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pulsed_electromagnetic_field_therapy
    2)https://www.amazon.pl/PEMF-Element-Electromagnetic-Therapy-Supercharges/dp/1452579229/ref=asc_df_1452579229/?tag=plshogostdsp-21&linkCode=df0&hvadid=504586565753&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=17624599370964346277&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=m&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1011251&hvtargid=pla-327076352548&psc=1 


    " Prawdopodobnie wiesz, że żywność, woda, światło słoneczne i tlen są potrzebne do życia, ale istnieje piąty element zdrowia, który jest równie ważny i często pomijany: ziemskie pole magnetyczne i odpowiadające mu PEMF (impulsowe pola elektromagnetyczne).  Dwa główne składniki ziemskich PEMF, częstotliwości Schumanna i geomagnetyczne, są tak istotne, że NASA i rosyjski program kosmiczny wyposażają swoje statki kosmiczne w urządzenia, które odtwarzają te częstotliwości.  Częstotliwości te są absolutnie niezbędne dla rytmu dobowego ludzkiego ciała, produkcji energii, a nawet utrzymywania ciała w stanie wolnym od bólu.  Ale jest teraz duży problem na planecie Ziemia, a raczej podwójny problem, dlaczego nie otrzymujemy już tych życiodajnych energii Ziemi.  W tej książce zbadamy aktualny problem i jak nowa nauka terapii PEMF (gałąź medycyny energetycznej), oparta na współczesnej teorii pola kwantowego, jest rozwiązaniem tego problemu, z wieloma korzyściami wymienionymi poniżej:
     - naturalnie eliminuje ból i stany zapalne - uzyskać głęboki, odmładzający sen - zwiększ swoją energię i witalność - poczujesz się młodsza, silniejsza i bardziej elastyczna - utrzymuj mocne i zdrowe kości - wspomóc organizm w gojeniu i regeneracji - poprawiają krążenie i zdrowie serca - plus wiele innych korzyści" 

    ===ENG

    Hi everyone.  I am Renata, 43 years old, exactly Renata Kokarcali (a foreign name, because my husband comes from Turkey, ADANA. This is where KEBAB was just born. He came after his love, that is me. We have been living in Uniegoszcz, 1 km from LUBANIA for 9 years.  We are a loving family, we have two handsome, bilingual peasant sons, we have two: Kaan is 5, Kerem is 3.
     My fight since 5/18/2022 with a brain tumor on the right side, which was quite deeply inserted.  Apparently 3 mm and it pressed so hard that it paralyzed my entire left side.
     Nobody has done such in Poland before - a specific case. Small, it will not show a tendency to relocate to other places, apparently - this is how Dr. Soboń calmed down in Bydgoszcz during the first meeting.  🙏 Hopefully.
     So a short story, although quite dynamic for all those who want to help.  How did I get here at all and how does life go on ...

    The woman saves my life!  gives me a referral to neurology immediately - please apply now !!!  In the emergency room. Neurology is not my job.  😍💪
     I love her today.  Lubań Hospital, foreign surname and first name - I don't remember the language
     I am in total shock, I do not return to work, I notify the employer, boss, parents and husband who is at work 525 km from home at that time.  Children are looked after by (kindergarten and my parents) 🙏
     Neurology in Lubań immediately a head tomograph.  There is suspicion, but also Jelenia Góra resonance - unfortunately Monday.
     So I'm waiting - I'm patient.
     -> 16.05 resonance
     ---> Wednesday description from the neurosurgeon

     📣JUDGMENT 📣 May 18, 2022 ' Brain tumor on the right, very deep.  The equipment in Jelenia Góra will not be able to handle it.  Please look for yourself :) Aha 🧐🙄
     Is it possible that a person can hear such words?  well, maybe '
     I am collecting info on where to go Dr. Chmielewski also does his best and helps - I recommend the guy 😍🙏
     He gets a referral to the HOSPITAL to the NEUROSURGERY DEPARTMENT 💪❤️💎
    The best in Poland! I want to get there - this is my patient right. 😇But how to do it is a different story.  Listen, my dear ones.
     NATO Hospital Bydgoszcz and Dr. Harat - these are golden hands, that's how they sound in my ears.
     When calling, they first prompt - Ms Renato in POZ (primary health care), please arrange for a DILO oncology card, which speeds up all appointments.
     I do it automatically, Dr. Nesterowicz, the "Twój Doctor" clinic in Okrzei in Lubań helps.  Thank you
     In addition, I get 2 referrals from her to the clinic.
     The hospital in Bydgoszcz, however, says that there is no other way than a consultation and then perhaps the worst thing was to arrange this registration.  You call, no one answers when you save yourself.
     Lubań -🚙 Bydgoszcz (400 km)
     I changed to the Secretariat, who promised to pick up my phone and call me back and give me a consultation date - May 26, 22 '.  I am shocked that I was so quick and happy at the same time.
     Dr Soboń -consultation- there is no other way.
     Dr. Harat forget it (consultations until the end of the year 22 'taken, all scheduled operations until 2027 😭).

     Ok, right hand or left - it can also be.  I have changed such scenarios more than once in my life.
    The family is pressing.
     Husband and Sister - TWO COMBAT they don't want to wait!  My sister has information that she needs to pack me and bring me to the emergency room --- no other option.  They are doing this.  Time flies and you can't procrastinate.
     This is what they do: they pack and deliver. They bring my Angel 💎dr Soboń💎💪 on duty
     I check it out, really SMART and so modest at the same time I am talking about two insults and his neurons at the same time show him the orof.aÜgür Türe - a world-class professor whose horse is deep tumors.  📣 Go over there.  Private clinic.  Husband scared, looking for him, who will give us another loan ???
     After a while, Dr. Soboń returns to the office to say these golden words at 2:18 pm:
     I will undertake the operation 💪

     In this way, "I found my two GOLDEN HANDS" Deadline: May 30, 2022, 12:00 noon.  It's today - Monday 🙂 Finally 🙏 The operation lasted 4 hours.
     I am ready-calm-island-relaxed.
     I slept on an acupressure mat.  Full of vigor, I wake up my body and say GO TO DONE 💪
     Thank you for reading this confidently.  There are still 3 books in my head that I want to publish as soon as I come home and buy writing equipment.  There is so much pouring out of my soul constantly.  This is where my dreams come true.
    And I set the goal - buying my mat - it is modestly called MyMAT, because it aligns the chakras in the body.  There is an urgent need for rehabilitation.  It will not only save me 🌈 because I want to always share it in my modest home office.
     Therefore, help me, my dear friends, in buying it.
     More about the product itself below.  Whether it's a whim or an imaginary one, I strongly believe in it - a conscience does. The goal is cool words I agree, I WILL HELP OTHERS 😍✌️ I promise.
     We already have over 3,000, so 11,000 more. What is this for you?  😍 I love you very much and thank you for all your support.  If someone wants to contact me, they do not write an e-mail to me directly: [email protected]
     Ps.  May 31, 2022 at 09:00 CUT THE HAPPY FAMILY in their entirety Alleluia
     Ps.  I've been here since May 24 - I'm leaving on Thursday with my left leg, which isn't quite listening to me.

     Regards, Renata Kokarcali Tel. 534 942 601


    0Komentarzy
     
    2500 znaków

    Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

    Czytaj więcej

  • The Covid that has ravaged my life asymptomatically has left damage to my body that I am now battling fiercely with.  I have been in the hospital in neurology in Poland since Wednesday.  The diagnosis is not very interesting.  My dream is to recover quickly, because I am a young mother - 43 years old, who must return to her small children (3 years old and 5 years old).  I still have to show them the world, prepare them for life.  They are innocent and loved.  They need my love and heart.  The purchase of this mat will support my recovery and align my chakras.  He also wants to help others later.  Support with a good heart.  Let Wellness be with you.  thank you in advance ❤️🤗


     https://healinghouse.life/product/mymat-clinic/

    0Komentarzy
     
    2500 znaków

    Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

The Covid that has ravaged my life asymptomatically has left damage to my body that I am now battling fiercely with.  I have been in the hospital in neurology in Poland since Wednesday.  The diagnosis is not very interesting.  My dream is to recover quickly, because I am a young mother - 43 years old, who must return to her small children (3 years old and 5 years old).  I still have to show them the world, prepare them for life.  They are innocent and loved.  They need my love and heart.  The purchase of this mat will support my recovery and align my chakras.  He also wants to help others later.  Support with a good heart.  Let Wellness be with you.  thank you in advance
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 76

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 638 zrzutek

i zebrali

836 696 473 zł

A ty na co dziś zbierasz?