id: gfxzfx

Pomoc dla Jacka w leczeniu i rehabilitacji aby jak najdłużej mógł żyć bez przeszczepu obu płuc

Pomoc dla Jacka w leczeniu i rehabilitacji aby jak najdłużej mógł żyć bez przeszczepu obu płuc

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
76 553 zł
z 80 000
95%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 607 zrzutek i zebrali 1 103 277 867 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2


 • Witam wszystkich znajomych, coś wam napiszę. 

  Jest piątek 26.06.2020. Dzień zapowiada się normalnie czyli leki, drenaż ułożeniowy, inhalacje, ćwiczenia no i cały dzień tlenoterapia. Do godziny 15 wszystko fajnie pięknie aż tu nagle jakbym dostał 300 kg na klatkę piersiową. Duszności bardzo duże, noc z piątku na sobotę nie przespana. Można tylko siedzieć zero leżenia bo płuca nie radzą sobie w pozycji leżącej. Sobota dramat to samo zero oddechu, zero posiłków tylko płyny. Do tego zepsuł się koncentrator tlenu ???? więc szybka akcja telefon do szpitala czy mnie przyjmą? W niedzielę byłem już na oddziale szybkie kroplówki, leki na rozszerzenie oskrzeli. Pierwsze godziny przespane, no i kolację już zjadłem w niedzielę gdzie od piątku  nawet kęsa nie zrobiłem.  

  Poniedziałek kroplowki, leki, szybka bronhoskopia żeby oczyścić moje zniszczone płuca, oskrzela. Było tego naprawdę sporo. Powoli dochodzę do siebie, chociaż cały dzień spałem. Wtorek to samo spanie leki spanie rehabilitacja. Gdzieś po godzinie 18 włączyłem sobie film. Leżę i nagle telefon dzwoni, mówię sobie nie odbieram jakiś nie znajomy numer ale ten dzwonek wydawał się brzmieć jakoś inaczej. Odbieram i w słuchawce słyszę PAN SADOWSKI JACEK? 

  TAK.

  WITAM KOORDYNATOR Z ZABRZA Z TEJ STRONY. MAMY ZGODNOŚĆ PŁUC. 

  DO 6 GODZIN PROSZĘ STAWIĆ SIE U NAS W KLINICE.

  I załamka z mojej strony bo wiem że będąc w szpitalu z infekcją nie wezmą mnie ????

  Do dziś czuje złość że akurat teraz jak leżę w szpitalu akurat musiał być telefon ????No nic trudno, czekam na kolejny telefon z Kliniki z Zabrza. Powiem wam że nie bałem się tej wiadomości że to już. Tylko byłem zły na siebie,że akurat teraz gdy jestem w szpitalu. Trzymajcie kciuki ????
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w leczeniu mojej choroby. Nazywam się Jacek Sadowski, urodziłem się 35 lat temu i nie przewidywałem, że moje życie tak się zmieni… Myślałem, że założę rodzinę, będę kochającym, cierpliwym i troskliwym tatą. Chciałem też podróżować, poznawać nowych ludzi i ciekawe miejsca. W tych postanowieniach nie różniłem się chyba od innych chłopaków w moim wieku. Niestety, los chciał inaczej. Dotknęła mnie choroba zwana tracheobronchomegalia. Prawdopodobnie czeka mnie przeszczep płuc. Oddycham z trudem, nie ma mowy o powrocie do życia, które miałem przed chorobą. Od 2015 roku przebywałem wielokrotnie w szpitalu. Swoją chorobę konsultowałem z lekarzami, którzy wykonują na co dzień takie operacje jak przeszczep płuc ale powiedziano mi, że na obecną chwilę jeszcze się nie kwalifikuje do takiego zabiegu. Moja choroba z dnia na dzień postępuje. Zwykłe czynności domowe sprawiają mi wielką trudność, gdyby nie podłączenie butli z tlenem nie jestem w stanie ich wykonywać. Jestem świadomy, swojej choroby .Nie wiem co będzie dalej ale jakkolwiek pomoc otrzymana od Państwa na pewno ułatwiłaby mi funkcjonowanie i mozliwość zakupienia potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego takiego jak: -Przenośny koncentrator tlenu Philips Respironics SIMPLYGO MINI, -Kamizelka drenażowa Vibra Vest mobilna do rehabilitacji oddechowej, -Pulsoksymetr napalcowy PRO, -Oscylator PEP Aerobik, - Inhalator Pari TurboBoy SX (085G3206). Jeśli otrzymam pomoc od Państwa, może odszedłby na trochę strach przed jutrzejszym dniem, a mam przecież dla kogo żyć… Za każdą pomoc serdecznie dziękuję!!!!!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 850

 
Dane ukryte
2 500 zł
KW
Karol
2 000 zł
JH
Joanna Horyńska
1 300 zł
AT
Anna Trzaska
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 105,14 zł
AA
Agnieszka Augustynowicz licytacja
NK
Natalia Kobryn
1 000 zł
AL
Anna Lewoniuk
MR
Marta Rybarkiewicz
 
Dane ukryte
875 zł
Zobacz więcej

Komentarze 61

 
2500 znaków