id: gfz6ua

Na pomoc dla Ochotników Obrony Terytorialnej Ukrainy

Na pomoc dla Ochotników Obrony Terytorialnej Ukrainy

Nasi użytkownicy założyli 1 170 488 zrzutek i zebrali 1 219 928 849 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Koledzy i przyjaciele!

Przede wszystkim zwracam się do świata Piłki Nożnej, piłkarzy i kibiców. Od 11 lat gram w Polsce w piłkę nożną na różnych poziomach - m.in. w Ursus Warszawa, GKS Katowice, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, ŁKS Łódź, Puszcza Niepołomice, GKS Bełchatów.


Dzwonią i piszą do mnie znajomi, którzy bronią mojej ojczyzny a także Europy i naszej cywilizacji, w niektórych przypadkach bez należnej ochrony osobistej. Potrzebne jest wszystko : od kamizelek kuloodpornych, odzież termiczną, noktowizory, karimaty po hełmy. Większości rzeczy już nie da się kupić w Ukrainie.

Jestem w stałym kontakcie z ludźmi z obrony terytorialnej i na bieżąco widzę co jest potrzebne, i postanowiłem działać. Ale wiadomo, że sam nie dam rady. Jednak z Waszą pomocą uda mi się to zrobić!

Zamierzam kupić wszystko co będzie możliwe i zawieść to na granicę do chłopaków.

Dołóżmy wspólne cegiełkę do pokonania tej k*rwy!


Colleagues and friends!

First of all, I’m speaking to the world of football, players and fans. For 11 years I have been playing football in Poland at various levels - incl. in Ursus Warsaw, GKS Katowice, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, ŁKS Łódź, Puszcza Niepołomice, GKS Bełchatów.


Friends who have been getting in touch with me are defending my homeland as well as Europe and our civilization, in some cases without due personal protection. We need everything from bulletproof vests, thermal clothing, night vision goggles, sleeping mats to helmets. Sadly, most items aren’t available in Ukraine anymore.

I am in constant contact with people from territorial defense and I can see what is needed on an ongoing basis and decided to act. I cannot do it alone.

However, with your help, I will be able to do support the boys fighting and defending the cities of Ukraine

I'm going to buy everything that is possible and bring it to the border to the boys.

Let’s do all we can to overcome this evil!Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 216

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków