id: ggrfpm

Remont mieszkania po pożarze

Remont mieszkania po pożarze

38 365 zł 
z 35 000 zł
109%
zakończona 20.11.2021r
288 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • Nie było Nas tu prawie miesiąc...więc przedstawiamy co już jest. Łazienka kończy się...myśliny że jeszcze z 1 tydzień i będzię. Okno zostało wstawione niestety dopiero kilka dni temu, dzisiaj swoje miejsce znalazły też już szafki kuchenne i sprzęt.

  Malowanie własnymi i sąsiadów siłami oraz prace przeróbkowe cały czas trwają. Czeka Nas jeszcze założenie paneli, ościeżnic, drzwi, potem skręcanie mebli i może jak dobrze się uda to Święta będą już w mieszkaniu...

  Batalia z ubezpieczalnią wciąż trwa.

  Jeszcze raz dziękujemy za wszystko - Z serca do serca Jędrzejczyki.

  Czytaj więcej
 • Kochani od jutra zaczynamy już łazienkę, ale nadal:

  Brak okna i na to czekamy najbardziej

  Mamy nadzieję że już żadne przeszkody nie staną nam na drodze( a takowe się pojawiały), aby jak najszybciej wprowadzić się do siebie.


  Pozdrawiamy "Z serca do serca" Jędrzejczyki


  Cdn...


  Czytaj więcej
 • Kochani z całego serca Wam bardzo dziękujemy za wszystko. Dla Nas każde udostępnienie tej zbiorki, jest też bardzo dużą pomocą. Kilka słów co zrobiliśmy i na jakim etapie jesteśmy.

  Do piątku robiliśmy porządki, łącznie z zabiciem okna / na które będziemy czekać gdzieś do 3 tygodnia listopada, umyciem ścian i podłóg, zbiciem kafelek/

  W dniu wczorajszym osuszaliśmy mieszkanie, a dzisiaj mieliśmy jonizację...na chwilę obecną robimy wszystko sami z przyjaciółmi i rodziną. W środę wchodzi elektryk sprawdzać stan izolacji elektrycznej.

  Do tej pory zamówiliśmy:

  • płytki do łazienki
  • wannę
  • meble do kuchni
  • przede wszystkim okno

  W tym tygodniu będziemy szykować jeszcze ściany do malowania a w przyszły weekend wchodzi ekipa do łazienki.

  Myślę, że kolejne aktualności za 2 tygodnie.


  " Z serca do serca" - Jędrzejczyki

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

"Dom to miejsce gdzie rodzi się miłość i zaczyna się historia"

Gdy masz poczucie, że Twoja sytuacja jest stabilna, masz cudowną rodzinę, miłość i dach nad głową nic Ci więcej nie potrzeba, oprócz zdrowia - to przychodzi tak niespodziewanie dzień, który zmienia wszystko. Niech ten rok już się kończy...najpierw niecały miesiąc temu wypadek taty, a teraz pożar w naszym mieszkaniu.

W piątek ( 15.10.2021) nasza 9 letnia córka została sama w domu, ponieważ miała kwarantannę i lekcje on-line.

Około godziny 12:42 córka usłyszała huk jakby pękła żarówka, otworzyła drzwi od swojego pokoju i zobaczyła, że z łazienki wydobywa się dym i ogień, który uniemożliwia Jej przejście do drzwi wejściowych. Córka zachowała się wzorowo, odłączyła się z lekcji on-line, weszła na swoje biurko zadzwoniła na 112...Pani ją poinstruowała co ma robić dalej. Zadzwoniła do mnie 2 razy, ale nie odebrałam bo miałam konferencję w pracy, po chwili dostałam sms" Mamo ogień w domu". Odzwoniłam i powiedziałam, aby otworzyła okno i krzyczała pomocy. Po chwili pod oknem było już dwóch sąsiadów Mateusz i Marcin ( Panowie, wiecie że nasz wdzięczność do końca życia, za to że uratowaliście nasze dziecko, narażając siebie).Marcin został w mieszkaniu myśląc, że są jeszcze dwie nasze córki i w tym momencie był drugi większy wybuch ( kumulacja gazów z dezodorantów, pianek do golenia, lakieru do włosów), spowodowała falę uderzeniową taką, że wywaliło drzwi w łazience i poparzyło Marcina oraz wywaliło okno w pokoju córki, Marcin wypełznął z mieszkania tym samym otwierając drzwi straży. WIELKIE WIELKIE DZIĘKUJEMY!!!

Nie pamiętam zupełnie drogi, którą pokonałam z pracy do domu, między czasie zadzwonił jeszcze sąsiad, abym wolno jechała bo ma Polę i jest z Nią dobrze.


Mamy ręce, nogi, głowę i zdrowie. Mamy rodziny, sąsiadów, znajomych i nieznajomych, którzy Nam pomagają, ale koszt remontu przerósł i Nas. Oszacowanie starty na chwilę obecną to około 70 tyś zł...nie mamy aż tyle.

To co możemy robimy własnymi siłami i z pomocą bliskich. Każde Wasze 5 zł przybliża Nas do szybszego powrotu do swojego mieszkania a dzieciom komfort i spokój, którego im na chwilę obecną potrzeba najwięcej.


"Z SERCA DO SERCA " - JĘDRZEJCZYKI.ue2bfd9c199bf7c2.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 288

 
Dane ukryte
2 500 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
KK
BLIŹNIACZKI K&M
1 500 zł
JT
Sylwia i Jacek Turniak
1 000 zł
AS
Hania Sawicka
1 000 zł
M
Mendelscy
900 zł
KT
Kanalia
900 zł
AJ
Klasa 3e
800 zł
 
Dane ukryte
650 zł
SG
Sp2 Grodzisk Mazowiecki- Pomagamy Grupa OA
550 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków

Lokalizacja

Jaśminowa 6, 05-827

Grodzisk Mazowiecki, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

776 480 zrzutek

i zebrali

577 605 511 zł

A ty na co dziś zbierasz?