id: ggsk56

Zdrowy dom ,brakuje tylko 20 tyś zł do szczęścia.

Zdrowy dom ,brakuje tylko 20 tyś zł do szczęścia.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 167 423 zrzutki i zebrali 1 214 971 247 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich serdecznie, proszę o wsparcie mnie i mojej rodziny przy zakupie domu .Mieszkaliśmy 10 lat w swojm małym bo dwu pokojowym domku w kturym niestety była wilgoć i nasze starania o jej usunięcie nie powiodły się. Finał był taki że moja żona zaczeła chorować na zatoki , a potem urodziła nam się druga córeczka, zrobiło się trochę za ciasno. Powiększyliśmy dom o poddasze lecz niestety temat wilgoci się nie skońcył i stan zdrowia żony się pogarszał. Podjeliśmy decyzjię ,żeby się wyprowadzić dla odzyskania zdrowia żony i uchronić dzieci przed tym samym. Właśnie w tym czasie jak dojrzała w nas ta decyzjia nie daleko nas bo w sąsiedniej miejscowości wystawiono dom na sprzedarz po gospodarstwie, którym się zachwyciliśmy i rozbudził w nadzieję na zdrowe lepsze życie. Dom większy kawałek działki i trochę na uboczu, a co najważniejsze suchy bez wilgoci na czym nam najbardziej zależało. Dom był do zamieszkania choć wymagał i wciąż wymaga wkładu bo eternit na dachu , nie ocieplony, ściany miały jeszcze wałki i kredą malowane . Ze ścianami się uporaliśmy ,żeby można było poprostu zamieszkać w zdrowych warunkach i jak najszybciej się wprowadzić co się udało.

Zaczeły się schody gdy bank odmówił nam kredytowania. Gdy zawieraliśmy umowę kupna domu udałem się do banku w celu zapewnienia o możliwości pozyskania kredytu i ją otrzymałem tylko musiał minąć jeszcze rok by spełonione zostały warunki dla prowadzących działalność gospodarczą . Podpisaliśmy umowe o wykupie za rok , wpłaciliśmy zadatek i gdy złożyłem dokumenty po tym terminie okazało się ,że mam za niskie dochody na czteroosobową rodzinę bo dla prowadzących działalność liczy sie tylko 30 % z tego co zarobie o czym oczywiście nie zostałem poinformowany. Sprzdający z dobrej woli przedłużył nam termin wykupu o jeszcze pół roku do końca sierpnia br. Mimo mojch starań ,kuroswania od banku do banku szukania współkredytobiorców nic pewnego do tej pory nie mamy.

Dlatego proszę was o pomoc byśmy mogli spokojnie w zdrowych warunkach żyć tu dalej , razem z naszą czwórką żyją tu cztery psiaki , koty , bociany bo jest tu ich gniazdo i co roku są . W szopce mieszkają gromadnie jaskółki i kilka gniazd wróbli też się znajdzie.

Zobowiązuję się każdemu/dej kto nas wesprze i wyrazi takie życzenie w ciągu roku zwrócić datek bo to tak jak bym spłacał kredyt którego odmówiły mi banki.

Za każdego /dą obiecuję modlitwę i pewność świadomości że przyczyniło się do czyjegoś szczęścia i jednocześnie uchroni to nas przed nie tylko utratą włożonych już pieniędzy ,ale co najważniejsze nadziej na zdrowe życie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora