id: ggyje2

Szlachetna Paczka UG 2021

Szlachetna Paczka UG 2021

8 120 zł 
z 8 000 zł
101%
zakończona 03.12.2021r
55 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • No i mamy przekroczony prób 5000 zł! To oznacza, że możemy wykupić dla Agaty turnus rehabilitacyjny (4500 zł) i zostaje nam trochę pieniędzy na lodówkę - 530 zł. Czy uda się uzbierać na całą lodówkę? Zakładam, że jej koszt to ok. 1500 zł. Brakuje nam do tego zakupu 1000 zł. Czy jest ktoś, kto chciałby dołożyć się do zbiórki na ten cel? Serdecznie zapraszam!!!

  Czytaj więcej
 • Dzięki wspaniałym ludziom mam w gotówce 1000 zł, dlatego obniżam o tą kwotę wielkość naszej zrzutki :)

  Czytaj więcej
 • Kochani!

  Pozostał tydzień do zakończenia naszej zbiórki, dlatego czas na pierwsze podsumowania.

  Pani Karolina i Jej niepełnosprawna córka Agata stanowią Rodzinę o specjalnych potrzebach. Agata pilnie wymaga turnusu rehabilitacyjnego, na który Rodziny nie stać – to koszt 4500 zł. Do tego dochodzi niesprawna lodówka oraz pieluchy dla Agaty, na które nie mają pieniędzy – często brakuje im pieniędzy nawet na jedzenie i leki.

  Na liście potrzeba Rodziny mam również pościel – poszewki w rozmiarze 200x220 i prześcieradło – może ktoś z Was ma taką pościel - nową lub w bardzo dobrym stanie?

  Pozostaje jeszcze kwestia specjalnych upominków dla Rodziny – to ważny punkt w przygotowaniu Paczki. Pokazujemy, że każdego członka Rodziny traktujemy w sposób szczególny, z troską, jak przyjaciela, szykując dla Niego specjalny prezent. W tym roku na liście prezentów mam książkę dla Pani Karoliny i zabawkę sensoryczną dla Agaty. Może znajdzie się ktoś, kto chciałby któryś z tych prezentów przygotować? W tym przypadku proszę o kontakt mailowy ze mną – wolontariuszka opiekująca się Rodziną ma wskazać więcej szczegółów odnośnie rodzaju książki i zabawki sensorycznej.

  Nadal bardzo ważna jest zbiórka pieniędzy, zarówno na turnus rehabilitacyjny, jak i żywność i środki czystości. Bardzo zachęcam do przyłączenia się do niej – każda, nawet najmniejsza wpłata zbliża nas do celu, a dla Rodziny przeżycia pięknych Świąt Bożego Narodzenia!


  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kochani - bardzo dziękuję za każdą złotówkę wpłaconą na tą zrzutkę. Kwota, którą potrzebujemy, aby zaspokoić wszystkie potrzeby Rodziny jest bardzo duża, ale jestem przekonana, że wspólnymi siłami możemy wszystko! Niech dzieją się Paczkowe Cuda :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 55

TP
Przyjaciel Pani Gabrieli
2 970 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ES
Elżbieta Sontag
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

800 530 zrzutek

i zebrali

620 868 547 zł

A ty na co dziś zbierasz?