id: gh5kc4

Przemaka DOM DZIECKA - pomóż w remoncie dachu!

Przemaka DOM DZIECKA - pomóż w remoncie dachu!

89 938 zł 
z 300 000 zł
29%
123 dni do końca
126 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności5

 • KOCHANI PRZYJACIELE : )

  Specjalnie dla WAS, prosto z Tupizy, gorące pozdrawiania : )

  W Tupizie właśnie zakończyła się pora deszczowa i ruszamy z pracami na trzecim dachu Domu Dziecka. Dziękujemy Wam za dotychczasową hojność serca, dzięki której dzieci w porze deszczowej mogły spać na suchym łóżku. Dziś ośmielamy się Was prosić o promocję naszej zrzutki wśród ludzi o dobrym i otwartym sercu na potrzeby innych, by dzięki waszej pomocy w tym roku zostały zakończone prace na budynkach Domu Dziecka w Tupizie. Nie zapominamy o Was w naszej modlitwie, nie zapominają również wdzięczne dziecięce serca z dalekiej Tupizy. Serdecznie Was pozdrawiamy, życzymy błogosławionych wakacji i do usłyszenia niebawem !!! : )

  Czytaj więcej
 • KOCHANI PRZYJACIELE NASZYCH DZIECI Z TUPIZY : )

  Serdecznie witamy Was w Nowym Roku i życzymy obfitości Bożych darów oraz czułej opieki Świętej Rodziny. Spieszymy do Was z radosną nowiną, że DZIĘKI HOJNOŚCI WASZEGO SERCA NA CHWILĘ OBECNĄ ZOSTAŁY UKOŃCZONE PRACE NA DACHU PIERWSZEGO Z BUDYNKÓW naszego Domu Dziecka. Została także zakupiona blacha na dach kolejnego z budynków, jednak z powodu złych warunków atmosferycznych, dalsze prace mogą się rozpocząć dopiero na początku marca. Do tego czasu potrzebujemy jeszcze wielu dobrych ludzi, którzy swoimi ofiarami wspomogą nas w zdobyciu odpowiedniej kwoty, by wypłacić należne wynagrodzenie pracownikom remontującym dach oraz zakupić blachę na pokrycie kolejnych budynków. Prosimy Was zatem o dalszą pomoc w promocji naszej zrzutki, by INNI DOŁĄCZAJĄC DO NAS, MOGLI RÓWNIEŻ DOŚWIADCZYĆ RADOŚCI PŁYNĄCEJ Z DZIELENIA SIĘ SOBĄ I TYM CO POSIADAJĄ Z INNYMI. A na koniec mały filmik i kilka zdjęć prosto z Tupizy.  s4fa3389fa482d45.jpegt63b24081d5ae63e.jpegy010a9a764cb0278.jpegccfee6eee08d2bef.jpeg

  Czytaj więcej
 • Drodzy nasi Przyjaciele

  Z radością informujemy, że dzięki Opatrzności Bożej i waszej ofiarności rozpoczęliśmy wymianę dachu na pierwszym budynku Domu Dziecka. Ze względu na warunki atmosferyczne prace ruszyły w tym tygodniu i cieszą serca Dzieci oraz ich wychowawców. Naszą wdzięczność wyrażamy w darze modlitwy za Was i waszych bliskich. Nadal prosimy o pomoc w promowaniu naszej zrzutki wśród waszych znajomych. Ufamy, że do jej zakończenia uda się dokonać wymiany pokrycia dachu na wszystkich budynkach. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy błogosławionego czasu trwającego adwentu.

  A oto kilka zdjęć z ostatniej chwili : )


  g7266d76829bd85a.jpeg

  r66ee7e5c08a143f.jpeg

  u3958a1fe2f7f56b.jpeg

  Czytaj więcej
 • Drodzy Przyjaciele naszych Dzieci : )

  Z serca dziękujemy za Wasze otwarte serca, wrażliwe na potrzeby najmniejszych i bezbronnych. Dziękujemy kolejnym wspólnotom parafialnym, szkołom oraz indywidualnym darczyńcom za wsparcie materialne naszego remontu. Z radością informujemy, że dzięki naszym wspólnym wysiłkom 25.11.2021 r. blacha na pierwszy dach Domu Dziecka w Tupizie została przywieziona. W tym tygodniu rozpoczną się prace na budynku, w którym znajdują się sypialnie chłopców. Z serca jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc, zarówno duchową jak i materialną i polecamy Was oraz wasze rodziny dobremu Bogu. Jednocześnie życzymy owocnego przeżycia czasu rozpoczynającego się adwentu. Na koniec specjalne dla WAS niespodzianka z Tupizy : )  Czytaj więcej

 • Drodzy Darczyńcy z serca dziękujemy za dokonane wpłaty zarówno poprzez internetową zrzutkę jak i bezpośrednio na konto. Informujemy, że w ostatnim czasie wpłynęły na konto ofiary z Parafii św. Mikołaja w Szewnie w wysokości 2 700 zł oraz od indywidualnych darczyńców w kwocie 11 450 zł. Dziękujemy również Parafii św. Jana Nepomucena w Bochni za wpłatę na zrzutkę w wysokości 4057 zł. Wasza hojność pozwala nam na wymianę najbardziej zniszczonego dachu na budynku, w którym mieszkają chłopcy. W najbliższym tygodniu z panią architekt przygotujemy rozpoczęcie prac i zamówimy blachę. Jest to nasze wspólne dzieło! Dlatego informacjami o postępujących pracach będziemy się systematycznie z Wami dzielić. Pozostają nam jeszcze do wymiany dachy na kolejnych czterech budynkach. Prosimy nadal o wsparcie i promowanie naszej zrzutki. My też pamiętamy o Was i waszych bliskich : ) Dzieci wraz z siostrami i opiekunami w intencji darczyńców codziennie trwają na modlitwie, a w Domu Generalnym Sióstr Służebniczek BDNP w Dębicy raz w miesiącu sprawowana jest Eucharystia z prośbą o łaski dla Was potrzebne. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy błogosławionej niedzieli. Z darem modlitwy Siostry Służebniczki.


  I jeszcze coś specjalnie dla Was prosto z Tupizy : )

  


  lc73f7327903beea.pngv728c1ce5acf3c6d.png

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W Boliwii zbliża się pora deszczowa. Dla nas to ogromne zmartwienie... Dom Dziecka, który prowadzimy w Tupizie przemaka. Dach przepuszcza wodę w wielu miejscach. Dostaje się ona szczególnie do pokoi chłopców. Ściany nabierają wilgoci. Remonty, które do tej pory udało nam się z wielkim trudem przeprowadzić mogą ulec zniszczeniu. Dzieci, którymi się opiekujemy - NASZE DZIECI - mają za sobą bardzo trudne historie życiowe. Nie możemy pozwolić, aby przeżywały kolejne traumy dlatego zwracamy się o pomoc w remoncie przemakającego dachu. Zniszczenia bowiem są tak duże, że zwykłe łatanie dziur już nie wystarczy. Konieczna jest zmiana całego pokrycia dachowego. Koszty przekraczają nasze misyjne możliwości. Powierzchnia dachu to aż 1119.00 m2. Bez pomocy wielu osób nie damy rady zebrać potrzebnej kwoty. PROSIMY - WESPRZYJ NAS I RAZEM NIE POZWÓLMY, ABY DZIECIOM KAPAŁO NA GŁOWĘ!


Wpłat można dokonać również bezpośrednio na konto:

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek BDNP

ul. Bojanowskiego 8 - 10

39 - 200 Dębica

BANK PEKAO SA.: 78 1240 1923 1111 0010 2206 2544

Tytuł wpłaty: REMONT DACHU - TUPIZA

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 126

Parafia św.Floriana w Stalowej Woli
9 700 zł
PS
8 152,34 zł
PM
Parafia MB Bolesnej Nowy Sącz
4 705 zł
Parafia Św.Józefa Opiekuna Rodzin w Nisku
4 600 zł
PP
4 470 zł
PN
Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kamieniu
4 290 zł
 
Dane ukryte
4 057 zł
Publiczna szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 w Stalowej wolinr 7
2 842,22 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

864 533 zrzutki

i zebrali

762 452 538 zł

A ty na co dziś zbierasz?