id: ghczm4

Dej, mam horom corse

Dej, mam horom corse

 
Joanna Miśkiewicz

Opis zrzutki

Corsunia niedomaga. W chłodnicy jest WODA i w dodatku jej ubywa, spod podwozia coś cieknie, a do tego po zbadaniu opelka w warsztacie okazało się, że i klocki hamulcowe do wymiany. Powinnam tu dodać, że mam horom curke i muszę ją wozić do znachora, a do tego spłacam kredyt za mieszkanie, ale nie ma sensu kłamać. Po prostu- mam horom corse. Więc #dej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez