id: ghd4j4

Strajk Kobiet na 23 Przystanku Woodstock

Strajk Kobiet na 23 Przystanku Woodstock

Opis zrzutki

Udało się! Strajk Kobiet będzie mieć swój namiot w Strefie Akademii Sztuk Przepięknych na 23 Przystanku Woodstock. Po co tam jedziemy? Bo chcemy Wam pokazać jak działamy i czym zajmujemy się na co dzień, jako ruch społeczny. Będziemy tam po to, by zwłaszcza młodym dziewczynom uświadomić, jakie prawa powinny przysługiwać im- młodym Europejkom oraz jak ważne jest, by nie pozwoliły sobie tych praw odebrać i dać się zepchnąć na pozycję płci gorszej, niezdolnej do świadomego decydowania o sobie. Znacznie trudniej bowiem te prawa odzyskać niż ich bronić póki jeszcze są. Nigdy nie było to tak ważne, jak teraz, gdy ekstremiści dążą do zdobycia kontroli nad najbardziej osobistymi obszarami życia kobiet. Jedziemy grupą lokalnych organizatorek Strajków Kobiet i aktywistek, za swoje i z wielką radością. Będziemy prowadzić warsztaty, spotkania i dyskusje – jedną z nich będzie moderować Renata Kim. Będziemy opowiadać o seksizmie, powiemy co to jest kultura gwałtu i jak z nią walczyć. Dotkniemy tez tego brzydkiego słowa na f- czyli feminizmu. Aby to wszystko było możliwe potrzebujemy waszego wsparcia. Na co? Na przykład na 100 tysięcy ulotek, które będziemy rozdawać. Na zakup mat do siedzenia, by w razie nieprzyjaznej aury nie siedzieć z uczestniczkami na błocie. Na plakaty i drobne gadżety, bez których nie przyciągniemy uwagi. Każda z nas włoży w ten festiwal dużo pracy i własnych środków, ale nie jest nas aż tyle i nie mamy aż tyle, by to unieść. Dlatego liczymy na moc jak kryje się w grupie i na wasze wsparcie. I do zobaczenia ! Strajk Kobiet

Wpłacający 71

AP
Anna Paweł Litkowiec
358 zł
KB
Karolina Brzycka
200 zł
OM
Olimpia Mainka Pearson
200 zł
JJ
200 zł
 
Dane ukryte
110 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
HF
HANNA FABIAN
100 zł
MS
Marta Siemczonek
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej

Każdy z Was, kto tylko chcę nas wspomóc i wpłaci 50 zł lub więcej dostanie naszą wyjątkową strajkową flagę! Mocno ograniczona akcja, więc warto się pośpieszyć ;)

P.s. Po wpłacie bardzo, bardzo proszę o kontakt mailowy na [email protected]  celem dogadania opcji odbioru flagi :) (czy wysyłka czy np. odbiór osobisty na Przystanku Woodstock)


Gośka Przybyś

wybrano 25 razy (pozostało 0 z 25)

Nasi użytkownicy założyli

626 126 zrzutek

i zebrali

376 876 048 zł

A ty na co dziś zbierasz?