id: ghtxgg

Pomóż mistrzom w drodze na szczyt. Polish BBQ Mafia leci do USA na Mistrzostwa Świata BBQ!

Pomóż mistrzom w drodze na szczyt. Polish BBQ Mafia leci do USA na Mistrzostwa Świata BBQ!

Nasi użytkownicy założyli 912 550 zrzutek i zebrali 874 716 111 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • UPDATE: Dzięki ogromnemu wsparciu możemy obniżyć cel zbiórki o łączną kwotę 42 tysięcy!


  Dziękujemy <3 ukłony dla naszych partnerów:

  Technica - https://sklep.technica.pl/

  Miasto Ustroń - https://ustron.pl

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Lecimy na prestiżowe Mistrzostwa Świata BBQ do USA. Wiemy, że zrobimy tam dym i powrócimy z łupem, jednak potrzebujemy Twojego wsparcia. Wyjazd naszej ekipy to spełnienie największych marzeń, ale także ogromna szansa, aby o całej społeczność BBQ mogło być głośno!


Od samego początku nasza ekipa ma podejście, że wszystko co robimy musi być naprawdę najlepszej jakości. Dlatego postanowiliśmy walczyć tylko o najwyższe cele. Takie podejście i ciężka praca zaprowadziło nas do zdobycia Mistrzostwa Polski w 2019 roku. Potem wszyscy wiemy co się stało. Przyszła pandemia, wszystkie eventy i możliwości musieliśmy odłożyć w czasie. Myślę, że wiesz o czym mówię. Kiedy Twoje marzenia się spełniają często natrafiasz na problemy. W tym przypadku nie było inaczej. Tym bardziej cieszymy się, że przetrwaliśmy ten okres. Adam, Szymon, Jaro, Kuba czyli mafijny team trzymał się razem wierząc, że karta się odwróci.


Kiedy otrzymaliśmy informację ze Stanów nasze serca zaczęły bić szybciej. Euforia, duma i poczucie obowiązku wobec całej społeczności BBQ w Polsce, to uczucia jakie nam dziś towarzyszą. Mistrzostwa Świata, które są organizowane przez Jack Daniels w Tennessee to najważniejsze zawody BBQ. To nie tylko wielkie wyróżnienie, ale szansa którą chcemy wykorzystać. To również ogromne kwoty jakie musimy zorganizować.


Kiedy w 2019 roku zdobyliśmy Mistrzostwo Polski byliśmy totalnie zaskoczeni. Wyobraź sobie, że mieszkasz w bardzo małej miejscowości i właśnie odważyłeś się pojechać na pierwsze tak ważne zawody. Nie masz specjalnych znajomości. Wszystko co masz to swój własny styl, opracowana receptura i lata testów. Zwycięstwo w tych zawodach pomogło nam uwierzyć, że niemożliwe nie istnieje, kiedy masz odwagę.


Dziś jesteśmy w podobnym momencie. Po kilku latach otrzymujemy szansę na wyjazd na najważniejsze zawody w świecie grillowania. Jednak bez Twojej pomocy będzie to niemożliwe. Trudne pandemiczne sezony za nami. Gastronomia dostała potężny cios, ale my się nie załamujemy i dążymy do zwycięstwa. Bądź tego częścią. Wierzymy, że jeśli wszyscy się w to zaangażujemy, to będziemy mogli RAZEM świętować ten sukces.


Przygotowaliśmy masę dobrych nagród za wsparcie. Zobacz je i wybierz odpowiednią nagrodę dla siebie.


u1caa8d27767641d.png

☟ Zobacz jaki team będzie reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata BBQ w USA ☟


Polish BBQ Mafia zebrał najlepszych fachowców i pasjonatów prawdziwego BBQ:


Adam Kajfosz - Mafijny boss. Od niego wszystko się zaczęło. Był szefem wielu prestiżowych restauracji w Polsce. Ogromne doświadczenie zebrał w najlepszych restauracja we Włoszech i Szkocji. Wizjoner i ceniony specjalista prawdziwego BBQ.


Szymon Romaniuk - Współzałożyciel Polish BBQ Mafia. Człowiek od wędzenia ryb i logistyki. Ten facet żadnego wędzenia nie przepuści i jest w tym bezkonkurencyjny.


Jarosław Lubecki - czyli "brodaty" zastępca Adama. Szef prestiżowej restauracji. Jest odpowiedzialny za to, by wszystkie potrawy smakowały wybornie.


Jakub "Sunrise" Janduła - Kiedy na niego trafisz otrzymasz konkretną odpowiedź. Zawsze z nami na wszystkich eventach. Nikt tak jak on nie wydaje jedzenia. W naszym teamie pełni ważna rolę księgowego.


Bart Luna - administrator największej w Polsce grupy facebook o tematyce grill&bbq - Grillowa Brać. Amator dymu i ognia przez lata propagujący dobre grillowanie w Polsce. Zawodowo protetyk z pasją do grillowania, kolekcjoner grilli.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 13 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Zestaw przypraw - mafijny box

Zestaw wyjątkowych przypraw BBQ, które stworzyliśmy według naszych receptur + dodatkowa dedykacja dla kupującego

od 300 zł

Kupione 1

Zakończona
Bluza Polish BBQ Mafia

Najlepszy mafijny gadżet. Niezniszczalna bluza z edycji limitowanej

od 300 zł

Kupione 7

Zakończona
Wieczór z mafijnymi stekami dla 10 osób

Wyjątkowa kolacja degustacyjna dla 10 osób. Steki przygotowane w naszym stylu. Oprócz tego pełno rozmów i mini szkolenie jak zrobić tak dobre mięso!

od 10000 zł
Zakończona
Reklama na mafijnym aucie

Ciekawy pomysł na reklamę na naszym mafijnym aucie, które codziennie podróżuje na trasach Bielsko-Cieszyn-Ustroń-Wisła a także jest z nami na wszystkich eventac...

od 12000 zł
Zakończona
Reklama podczas Mistrzostw Świat w USA

Reklama na wszystkich materiałach marketingowych jakie będziemy publikować podczas trwania Mistrzostw Świata BBQ. Nasze zasięgi to ponad 100 000 obserwujących m...

od 15000 zł
Zakończona
Pełne dwudniowe szkolenie BBQ

Dwudniowe szkolenie BBQ. Wyjątkowa i limitowana opcja. Podczas tych dwóch dni dowiesz się najważniejszych zasad jakimi się kierujemy. Pokażemy i nauczymy Cię pr...

od 20000 zł
Zakończona

Wpłaty 80

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków