id: gjaafa

Fotopułapki dla LESZY - Leszna Eskadra mówi "NIE" śmieciarzom!

Fotopułapki dla LESZY - Leszna Eskadra mówi "NIE" śmieciarzom!

Nasi użytkownicy założyli 939 611 zrzutek i zebrali 932 166 764 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nieformalna grupa miłośników czystych lasów Leszy działa na terenie powiatu bełchatowskiego niemal od początku 2020 roku. Do tej pory przeprowadziliśmy już ponad 40 akcji sprzątania, obeszliśmy blisko 600 hektarów lasów zbierając przy tym ponad 160 m3 śmieci! Przez cały ten czas rośliśmy w siłę: powiększały się nasze szeregi, do akcji włączały się lokalne organizacje, sołectwa, koła gospodyń wiejskich wreszcie okoliczni mieszkańcy. Wierzymy, że wszystkie nasze działania przyczyniają się do ograniczenia skali zaśmiecania naszych lasów ale chcielibyśmy wywrzeć także tzw efekt mrożący. Temu ma posłużyć zakup 3 wysokiej jakości fotopułapek - aparatów zdolnych wykonywać zdjęcia także w nocy. W ten sposób chcemy chronić obszary notorycznie i bezpardonowo zaśmiecane - szczególnie te, które z takim poświęceniem już sprzątaliśmy.

Już raz mieliśmy okazję poznać moc płynącą z ofiarności naszych sympatyków - to dzięki ich datkom udało nam się zakupić właśnie za pośrednictwem Zrzutka.pl przyczepkę, która dziś jest naszym podstawowym i wręcz niezbędnym sprzętem. Jestem przekonany, że widujecie ją w różnych miejscach w każdą niedzielę...

Mam nadzieję że wspomożecie nas i tym razem i wkrótce obsługą fotopułapek zajmie się specjalnie do tego utworzona Leszna Eskadra.

Lokalizacja

Bełchatów, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

WK
Wojciech Karłowski
300 zł
RW
Ryszard Wyka
300 zł
KF
Karolina
200 zł
BW
Beata Włodarczyk
100 zł
Marek Łeszyk
70 zł
HW
Anna Borkowska
70 zł
RF
Renata Forusińska
70 zł
SB
Sonia Baranowska
70 zł
JS
Jolanta Sadzińska
50 zł
DP
Dorota Pytlewska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!