id: gjjxum

Na leczenie i rehabilitacje

Na leczenie i rehabilitacje

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
58 900 zł z 50 000 zł
117%
65 dni do końca
860 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Witajcie Kochani od 06.08.2021 r przebywamy z Joanną w klinice w Bydgoszczy gdzie przygotowywana jest do przeszczepu komórek macierzystych. Przeszczep odbędzie się w poniedziałek 16.08 tego roku, po rozmowie z lekarzem dowiedziałam się iż do leczenia które otrzymuje Asia jest też niezbędny lek Letermovir, który nie jest refundowany przez NFZ kuracja miesięczna tym lekiem to koszt 30000zł na chwilę obecną środki finansowe zgromadzone dzięki Wam kochani to dwa miesiące przyjmowania leku. Joanna będzie musiała przyjmować to lekarstwo przez pół roku, stąd nasz ponowny apel o pomoc. Joanna zaszła już tak daleko, już tyle wycierpiała. Jeden lek stawia na szali jej zdrowie wierzę, że uda się nam wspólnymi siłami zdobyć środki finansowe na dalsze leczenie. 
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Choroba córki spadła na nas jak grom z jasnego nieba, dotychczas zdrowa, szczęśliwa i uśmiechnięta nastolatka z marzeniami, źle się poczuła. Pierwsza myśl, że to anemia po wizycie u lekarza rodzinnego : podejrzenie białaczki. W ciągu zaledwie kilku godzin znaleźliśmy się w UCK w Gdańsku na oddziale hematologii dziecięcej nasz świat przewrócił się do góry nogami. Potwierdziła się diagnoza OSTRA BIAŁACZKA SZPIKOWA TYP M5. Joanna ma 16 lat nie poddaje się mimo wyniszczających organizm chemii, walczy z całych sił ponieważ chce żyć i spełniać swoje marzenia, chce zostać fotografem jest uczennicą 2 klasy technikum o profilu Technik Fotografii i Multimediów.

Prosimy o wsparcie, ponieważ rehabilitacja i dalsze leczenie po planowanym przeszczepie szpiku kostnego jest bardzo kosztowne.

Trudno mi jest prosić o pieniądze, lecz sami nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć finansowo. Z całego serca dziękujemy za wsparcie w tak trudnym dla nas czasie.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 860

 
Użytkownik niezarejestrowany
2 137,14 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
2 000 zł
JE
TEB Edukacja
1 920 zł
SB
Szymon Bieliński
1 111 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
745,10 zł
JE
TEB Edukacja
710 zł
BK
Bartłomiej Sosnowski
600 zł
KS
Krzysztof
500 zł
IE
Izabela Ewa Węsierska
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 69

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

743 047 zrzutek

i zebrali

527 796 513 zł

A ty na co dziś zbierasz?