id: gjjxum

Na leczenie i rehabilitacje

Na leczenie i rehabilitacje

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
58 900 zł 
z 50 000
117%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 916 791 zrzutek i zebrali 884 301 691 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Witajcie Kochani od 06.08.2021 r przebywamy z Joanną w klinice w Bydgoszczy gdzie przygotowywana jest do przeszczepu komórek macierzystych. Przeszczep odbędzie się w poniedziałek 16.08 tego roku, po rozmowie z lekarzem dowiedziałam się iż do leczenia które otrzymuje Asia jest też niezbędny lek Letermovir, który nie jest refundowany przez NFZ kuracja miesięczna tym lekiem to koszt 30000zł na chwilę obecną środki finansowe zgromadzone dzięki Wam kochani to dwa miesiące przyjmowania leku. Joanna będzie musiała przyjmować to lekarstwo przez pół roku, stąd nasz ponowny apel o pomoc. Joanna zaszła już tak daleko, już tyle wycierpiała. Jeden lek stawia na szali jej zdrowie wierzę, że uda się nam wspólnymi siłami zdobyć środki finansowe na dalsze leczenie. 
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Choroba córki spadła na nas jak grom z jasnego nieba, dotychczas zdrowa, szczęśliwa i uśmiechnięta nastolatka z marzeniami, źle się poczuła. Pierwsza myśl, że to anemia po wizycie u lekarza rodzinnego : podejrzenie białaczki. W ciągu zaledwie kilku godzin znaleźliśmy się w UCK w Gdańsku na oddziale hematologii dziecięcej nasz świat przewrócił się do góry nogami. Potwierdziła się diagnoza OSTRA BIAŁACZKA SZPIKOWA TYP M5. Joanna ma 16 lat nie poddaje się mimo wyniszczających organizm chemii, walczy z całych sił ponieważ chce żyć i spełniać swoje marzenia, chce zostać fotografem jest uczennicą 2 klasy technikum o profilu Technik Fotografii i Multimediów.

Prosimy o wsparcie, ponieważ rehabilitacja i dalsze leczenie po planowanym przeszczepie szpiku kostnego jest bardzo kosztowne.

Trudno mi jest prosić o pieniądze, lecz sami nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć finansowo. Z całego serca dziękujemy za wsparcie w tak trudnym dla nas czasie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 860

preloader

Komentarze 69

 
2500 znaków