id: gk67fp

Na Remont mieszkania Beaty

Na Remont mieszkania Beaty

Nasi użytkownicy założyli 1 166 988 zrzutek i zebrali 1 214 146 915 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry wszystkim odwiedzającym zrzutkę na rzecz mojej siostry BEATY RADOMSKIEJ. :)

Jako brat Beatki i wujek jej dzieci, ogromnie pragnę im pomóc, by żyli godnie i szczęśliwie. ♡♡♡

Beatka od 2014 r. zmaga się z mięsakiem Ewinga (nowotwór kości i tkanek miękkich) z przerzutami do płuc i nogi.

Przed chorobą pracowała po 12h dziennie i była niezależna, teraz ze względów zdrowotnych (liczne zabiegi operacyjne oraz w trakcie leczenia onkologicznego) jest osobą niepełnosprawną. Od roku czasu cyklicznie przyjmuje chemię paliatywną (przedłużającą jej życie).

Moja dzielna siostra samodzielnie wychowuje 2 swoich wspaniałych dzieci. Rodzina wspiera Beatkę w opiece nad nimi podczas jej leczenia i rekonwalescencji. Razem zamieszkują obecnie w mieszkaniu komunalnym nie własnościowym

w trudnych warunkach socjalnych: wc na półpiętrze, brak ciepłej wody, łazienka w oczekiwaniu na projekt do generalnej instalacji i budowy, ogrzewanie - piece kaflowe, 1 pokój siostra dzieli w trójkę wraz z dziećmi, klatka schodowa zdewastowana, brudna. Doświadczyła ona już z 7 przeprowadzek, wszystkie z dziećmi, wystarczająco dużo.

Beatka zakwalifikowała się na przydział mieszkania komunalnego z Urzędu Miasta na remont własny i jest na liście osób oczekujących. Mieszkania z Urzędu wymagają kapitalnych remontów, czas oczekiwania na nie wydłuża się stąd też najlepiej jest gdy kandydat na najemcę posiada swój prywatny kapitał remontowy...

I TU PROŚBA DO WAS LUDZI O OTWARTYCH SERCACH:

choć rodzina Beatki wspiera ją jak może to jednak mając osobiste doświadczenie w branży remontowej i znając obecne ceny rynkowe których przeznaczeniem są remonty, instalacje hydrauliczne, sanitarne, elektryczne, gazowe jak również samo wyposażenie meblowe, sprzętowe, itp. zdecydowałem się za zgodą Beatki założyć dla niej tą zbiórkę, by wraz ze swoimi dziećmi żyła w godnych warunkach i by byli szczęśliwi!

Powiecie - "Potrzebujących jest ogrom", tak to prawda, ale do ich grona należy też i moja siostra, którą mam tylko jedną a ja jestem jej jedynym bratem i zamierzam jej pomóc!

Liczę na Waszą pomoc jednocześnie bardzo dziękuje za okazane wsparcie. ♡♡♡

-brat Beaty. :)
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 109

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!