id: gkd6dx

Zrzutka na edukację Krysi jako Votum Pamięci tragicznie zmarłej Agnieszki podczas wypadku na Rajdzie Śląska 2021

Zrzutka na edukację Krysi jako Votum Pamięci tragicznie zmarłej Agnieszki podczas wypadku na Rajdzie Śląska 2021

54 370 zł 
z 50 000 zł
108%
106 dni do końca
312 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

 Podczas tragicznego zdarzenia na Rajdzie Śląska, w którym startowała załoga naszego klubu zginęła Agnieszka Pyra od kilku lat jako pilot, tworząca załogę rajdową ze swoim mężem – kierowcą. Przypuszczalnie na skutek awarii systemu hamowania, przy dużej prędkości po długiej prostej Tomek nie widząc możliwości zahamowania rajdówki przed ostrym lewym zakrętem, unikając czołowego zderzenia z przeszkodami za zakrętem, swoją stroną samochodu uderzył w płot. Niestety kilka łamiących się przęseł obróciło samochód i metalowe elementy płotu śmiertelnie ugodziły Agnieszkę.


Agnieszka była osobą niezwykle kochającą ludzi. Dla Niej rajdy były nie tylko pasją do motorsportu w którym „rajdowe małżeństwo” między innymi zdobyło tytuł Mistrzów Polski, ale przede wszystkim Jej pasją były niezwykle empatyczne spotkania z ludźmi. Nawet swoich największych konkurentów traktowała dobrym słowem, dobrą radą i uśmiechem. Od kilku lat Agnieszka reprezentowała nasz Automobilklub reprezentując Polski Związek Motorowy podczas Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski jako osoba Odpowiedzialna za Kontakty z Zawodnikami. Każdy konflikt i problem na styku: zawodnik – Zespół Sędziowski – regulamin, potrafiła profesjonalnie z dobrą radą i uśmiechem rozwiązać. 


Nasza inicjatywa związana ze zbiórką środków na edukację Krysi, córki Agnieszki i Tomka nie wynika z potrzeby środków dla rodziny, lecz dania możliwości wielu osobom, które miały kontakt z Agnieszką wyrażenia chęci upamiętnienia Jej osoby. Krysia była prawdziwym „oczkiem w głowie” Agnieszki – pewnie każda mama kocha swoje dziecko, ale realizowanym marzeniem Agnieszki było na każdym kroku stworzenie Krysi wspaniałego życia i jak najlepszego wykształcenia. Agnieszka dzieliła się ze światem każdym sukcesem Krysi. Wielkim szczęściem dla Agnieszki i Krysi był wspólny, stypendialny, językowy pobyt na Cyprze tuż przed wyjazdem na tragiczny rajd.


Wierzymy, że zadbanie ze strony osób chętnych o podziękowanie Agnieszce za jej życie w formie wsparcia przyszłości jej ukochanej Krysi będzie najlepszym aktem pamięci.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 312

ER
EDWARD RZEŹNIK
3 000 zł
K
Kajto
1 500 zł
TS
Tomasz Kijanowski
1 000 zł
AD
Artur dlugosz
1 000 zł
AK
Andrzej Król
1 000 zł
MR
Mateusz Romowicz
1 000 zł
PI
Piotr i Christian Zalescy
1 000 zł
SR
Sebastian Rozwadowski
1 000 zł
 
Lesław Orski
1 000 zł
PK
Piotr
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Karo Karo

    Dzień dobry🥺 Wpłaciłam ile moglam i przepraszam ze pisze pod czyjaś zrzutka lecz blagam was bardzo i proszę o pomoc dla mojej mamy w remoncie , proszę zajrzyj na nasza zrzutkę id caryk7 , wszystko jest opisane w zrzutce 🥺 Błagam pomóż nam🥺 Proszę 🥺🙏🏻 Życzę dużo dużo zdrowa ❤️

Nasi użytkownicy założyli

750 813 zrzutek

i zebrali

540 009 031 zł

A ty na co dziś zbierasz?