id: gkeh2n

Leczenie onkologiczne

Leczenie onkologiczne

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
80 860 zł 
z 100 000
80%
21 dni
do końca
817
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 934 493 zrzutki i zebrali 922 466 503 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, mam na imię Adam, mam 51 lat i liczę na Twoją pomoc.

   Mieszkam w Gierowie w woj. opolskimi. Mam cudowną rodzinę, kochającą żonę  i wspaniałą córkę Julię.

Jako nauczyciel od 30 lat pracuję z młodzieżą. Moje pasje to  sport, rajdy i wędrówki górskie.  25 lat pracowałem w SP w Wawrzyszowie. Obecnie jestem nauczycielem CKZiU w Strzelinie gdzie uczę przedmiotów informatycznych.  

   Los gwałtownie zmienił scenariusz mojego życia.

W lipcu 2022 roku zdiagnozowano u mnie  zaawansowany nowotwór złośliwy jelita cienkiego. Niestety to wyjątkowo trudny przeciwnik.

Już od połowy 2021r roku szukałem pomocy u  specjalistów, wykonywałem  prywatnie wszelkie możliwe badania gdyż terminy proponowane przez NFZ były zbyt odległe. Mam bardzo złe doświadczenia z pobytów na SOR-ze. Kiedy trafiałem tam z atakami bólu – kończyło się na kroplówkach i tekście „ Dobrze Pan wygląda – nic Panu nie jest”. W czasie tegorocznych wakacji taki atak zakończył się natychmiastową operacją ratującą życie. Po wybudzeniu usłyszałem tylko słowa- olbrzymi guz (nowotwór) Wykonano resekcję jelita i wyłoniono mi stomię. Przyznam że było to dla mnie ogromnym obciążeniem.

  Teraz staram się walczyć dalej. Od sierpnia rozpocząłem leczenie w Ośrodku Medycznym Samarytanin w Opolu. Tu umożliwiono mi błyskawiczne rozpoczęcie leczenia. Jestem w trakcie chemioterapii. Ważne aby proces leczenia rozszerzyć lekami z zakresu immunoterapii ( Bevacizumab- koszt dawki tygodniowej 1900 zł , Erbitux – koszt dawki  3100 zł) Aby immunoterapia była w pełni skuteczna musi być podawana regularnie. Niestety leki te nie należą do refundowanych. Wspomagające zabiegi hipertermii głębokiej i całego ciała oraz dożylne wlewy witamin także pochłaniają duże kwoty.

  Nie przypuszczałem, że będę zmuszony prosić o wsparcie. Wiem, że z Twoją pomocą, oraz wsparciem mojej wspaniałej rodziny i przyjaciół, poradzę sobie z tym wyzwaniem.

  Nawet najmniejsza kwota zbliża mnie do celu. Każda przekazana złotówka i każda podana dawka jest szansą powrótu do zdrowia.

  Dziękuję współpracownikom i uczniom  z CKZiU w Strzelinie, SP w Wawrzyszowie i zaprzyjaźnionej PSP w Jędrzejowie za okazane wsparcie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 817

DP
Technikum Strzelin Turniej Piłki Nożnej 26.01.2023
1 200 zł
KK
Katarzyna Kmieć aukcja-torebka czarna
55 zł
KK
Katarzyna Kmieć aukcja- torebka kwiaty
105 zł
KK
Katarzyna Kmieć - aukcja - torebka turkus
120 zł
AZ
Andrzej Zakrawacz
 
Dane ukryte
ukryta
AD
Anna Drozd
ukryta
KR
Krzysztof
50 zł
MA
Marlena
20 zł
JM
Jola Mazurek
Zobacz więcej

Komentarze 114

 
2500 znaków