id: gkeh2n

Leczenie onkologiczne

Leczenie onkologiczne

Nasi użytkownicy założyli 1 068 580 zrzutek i zebrali 1 165 747 106 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam, mam na imię Adam, mam 51 lat i liczę na Twoją pomoc.

   Mieszkam w Gierowie w woj. opolskimi. Mam cudowną rodzinę, kochającą żonę  i wspaniałą córkę Julię.

Jako nauczyciel od 30 lat pracuję z młodzieżą. Moje pasje to  sport, rajdy i wędrówki górskie.  25 lat pracowałem w SP w Wawrzyszowie. Obecnie jestem nauczycielem CKZiU w Strzelinie gdzie uczę przedmiotów informatycznych.  

   Los gwałtownie zmienił scenariusz mojego życia.

W lipcu 2022 roku zdiagnozowano u mnie  zaawansowany nowotwór złośliwy jelita cienkiego. Niestety to wyjątkowo trudny przeciwnik.

Już od połowy 2021r roku szukałem pomocy u  specjalistów, wykonywałem  prywatnie wszelkie możliwe badania gdyż terminy proponowane przez NFZ były zbyt odległe. Mam bardzo złe doświadczenia z pobytów na SOR-ze. Kiedy trafiałem tam z atakami bólu – kończyło się na kroplówkach i tekście „ Dobrze Pan wygląda – nic Panu nie jest”. W czasie tegorocznych wakacji taki atak zakończył się natychmiastową operacją ratującą życie. Po wybudzeniu usłyszałem tylko słowa- olbrzymi guz (nowotwór) Wykonano resekcję jelita i wyłoniono mi stomię. Przyznam że było to dla mnie ogromnym obciążeniem.

  Teraz staram się walczyć dalej. Od sierpnia rozpocząłem leczenie w Ośrodku Medycznym Samarytanin w Opolu. Tu umożliwiono mi błyskawiczne rozpoczęcie leczenia. Jestem w trakcie chemioterapii. Ważne aby proces leczenia rozszerzyć lekami z zakresu immunoterapii ( Bevacizumab- koszt dawki tygodniowej 1900 zł , Erbitux – koszt dawki  3100 zł) Aby immunoterapia była w pełni skuteczna musi być podawana regularnie. Niestety leki te nie należą do refundowanych. Wspomagające zabiegi hipertermii głębokiej i całego ciała oraz dożylne wlewy witamin także pochłaniają duże kwoty.

  Nie przypuszczałem, że będę zmuszony prosić o wsparcie. Wiem, że z Twoją pomocą, oraz wsparciem mojej wspaniałej rodziny i przyjaciół, poradzę sobie z tym wyzwaniem.

  Nawet najmniejsza kwota zbliża mnie do celu. Każda przekazana złotówka i każda podana dawka jest szansą powrótu do zdrowia.

  Dziękuję współpracownikom i uczniom  z CKZiU w Strzelinie, SP w Wawrzyszowie i zaprzyjaźnionej PSP w Jędrzejowie za okazane wsparcie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 938

preloader

Komentarze 129

preloader