id: gkrvya

Leczenie

Leczenie

Nasi użytkownicy założyli 1 152 260 zrzutek i zebrali 1 197 505 487 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Glejak może i wygrał bitwę, ale JA wygram wojnę. !!!


Jestem Daria Kawicka i mam 42 lata.


W dniu 13.12.2022 roku całe moje dotychczasowe życie nagle się zmieniło. Z dnia na dzień praktycznie wszystko legło w gruzach. Jadąc do pracy w autobusie miejskim dostałam napadu padaczki i zemdlałam. Po przewiezieniu na SOR i pobycie w szpitalu w Poznaniu wstępne wyniki badań okazały się dla mnie druzgocące.


Zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy guza mózgu. W mgnieniu oka z osoby pełnej radości, entuzjazmu i chęci do życia stałam się kimś bardzo poważnie chorym - co do dnia dzisiejszego jeszcze chwilami do mnie nie dociera.

Czasami jeszcze myślę, ze to wszystko toczy się obok mnie i mnie nie dotyczy.W dniu 01.01.2023 roku w trybie pilnym trafiłam na Oddział Neurochirurgiczny do 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy. W wyniku przeprowadzonej operacji usunięto mi guza mózgu, a badanie histopatologiczne wykazało, że jest to glejak 3 stopnia.


Niestety z uwagi na pogorszenie się mojego stanu zdrowia ponownie w dniu 20.01.2023 r. trafiłam do szpitala w Bydgoszczy. Następna operacja – rewizja rany pooperacyjnej. Plastyka opony twardej z powodu płynotoku zamkniętego. Badanie kontrolne po plastyce rany wykazało wodniaka przymózgowego ( wodogłowie).


Jestem już po radioterapii ( od 13.03.23 r. - 21.04.23 r.) oraz 1 cyklu chemioterapii ( 22.05.23 r. -26.05.23 r.).

Kolejny 2 cykl chemioterapii już się nie odbył bowiem nastąpiło kolejne pogorszenie się mojego stanu zdrowia. Niedowład prawej ręki, zaburzenia pamięci i afazja ( problem z porozumiewaniem się, trudności ze znalezieniem właściwych słów lub ich zapominanie).


Ponownie w dniu 30.06.2023 roku trafiłam do szpitala, z uwagi na wznowę guza mózgu (glejaka). Kolejna operacja i usunięcie guza. Z trwogą serca oczekiwałam na wyniki badań, które okazały się dla mnie koszmarne. Wynik potwierdził najgorsze nowotwór zaatakował ponownie – rozpoznanie glejak 4 stopnia.


Pomimo wznowy glejaka staram się pogodzić z diagnozą i walczyć z chorobą z całych sił.


Nie mam zamiaru poddawać się. Usiłuje wbrew wszystkiemu zachować optymizm.


Mam wolę do walki z tym okrutnym przeciwnikiem. Glejak może i wygrał bitwę, ale JA wygram wojnę.


Obecnie pomimo wznowy guza szukam, innych metod leczenia dostępnych w Polsce jak i zagranicą (leczenie, koszty pobytu i przejazdu). Takie leczenie wymaga ogromnych nakładów finansowych. Terapie nie są refundowane przez NFZ. Wiem, że koszty leczenia przerastają moje możliwości. Nie stać mnie na pokrycie tak wysokich kosztów.


Zwracam się z prośbą o wsparcie. Każda nawet najmniejsza kwota ma znaczenie, bym mogła podjąć najtrudniejsza wojnę w moim życiu jaka jest walka z tym okrutnym nowotworem. Za każde wsparcie jestem i będę ogromnie wdzięczna.


W dniu 28.08.2023 r. w telewizji śniadaniowej w TVN moje szalone koleżanki, mówiły o tym że w przyszłym roku w czerwcu będę razem z nimi na koncercie Dawida Podsiadło, bowiem w tym roku pomimo, iż miałam zakupiony bilet z przyczyn zdrowotnych nie mogłam pojechać z Wami.

Ale obiecuję WAM koncert w przyszłym roku w Gdańsku należy do NAS.Z góry dziękuję za dobroć okazaną z Waszej strony.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1455

preloader

Komentarze 111

preloader