id: gku5xk

Aktorka: odważna, wrażliwa, szalona - wydaj ze mną powieść o życiu

Aktorka: odważna, wrażliwa, szalona - wydaj ze mną powieść o życiu

Opis zrzutki

Wesprzyj wydanie mojej powieści z wątkami autobiograficznymi, napisanej w 2019 roku. Opowiada ona o moim życiu aktorki, poetki, malarki, osoby chorującej, matki, babci i partnerki. Książka mówi o tym, jak zawalczyć o siebie nawet w najtrudniejszych chwilach, pokonać własne demony i pokochać życie. Choć to "Droga, jakich wiele" - warto przebyć ją wraz ze mną.


gku5xk-5e61fcdb.png

Poznaj moją historię - o autobiografii słów kilka...

Gdziekolwiek jesteś - przez tę chwilę - jesteś tu ze mną.

Jeśli czasem zadajesz sobie pytanie, czy życie artystki jest tak wyjątkowe, jak może się wydawać, to odpowiem...

...tak!

W swoim sercu przechowywałam historie zmysłowe i bolesne, rozgrzewające i wstydliwe -

a wszystkie one tworzą opowieść, z którą wreszcie wychodzę do świata.

Z otwartymi ramionami...

Już za chwileczkę wydam książkę na motywach autobiograficznych, bo uważam, że Marzeń się nie spełnia - Marzenia się realizuje!

A to jest właśnie moje Wielkie Marzenie, które chcę zrealizować razem z Tobą.


Szanuję Twój czas, więc pozwól, że zacytuję Ci mały, ale bardzo ważny fragment ze wstępu mojej książki "Droga, jakich wiele":

"Książka, którą masz w rękach, zawiera teksty z różnych etapów mojego życia. To zbiór przemyśleń i reakcji na siebie i otaczającą rzeczywistość. (...) Nigdy się nie zastanawiam, dlaczego mnie coś spotyka i to jest ogromne zwycięstwo nad wydarzeniami, jednak niektóre z nich wracają jak bumerang. To dlatego rozpisanie tych bóli jest swego rodzaju lekarstwem, które ma wymazać je z życia. (...)

Żyjemy w złudzeniach, pod maskami, żyjemy w iluzjach i dlatego naga prawda jest trudna

w przyjmowaniu. Zdejmijmy te wszystkie złudzenia i zaakceptujmy rzeczywistą stronę życia".

A jeśli masz jeszcze chwilkę, przeczytaj recenzję mojej książki:

"Pani Elżbieta spadła na mnie jak Anioł, który potknął się o chmurkę i postanowił spaść najbezpieczniej jak tylko się da, czyli na skrzydła drugiego Anioła – moje skrzydła.

Spadła z bagażem treści swojej książki, jej obfitością w doznania wszelkiej maści i barw - jak to w życiu aktorki bywa. Smutek przepleciony wybuchami śmiechu, nostalgia nawleczona na kolorowy sznurek samorealizacji.

Widać, że oddycha pasją, kocha to co robi, otacza się wszystkim, co wychodzi poza ramy zwykłego szaro bytu, aby nie być w nim uwięziona. Wszystko co robi ma sens artystyczny, nawet codzienność przyodziewa w realne twory swojej fantazji, np. szyje, dzierga, haftuje, a potem ubiera w te swoje ‘twory” otoczenie, które ją uwielbia!

A teraz, na dodatek postanowiła ubrać swoje życie w słowo pisane! I to jest piękne i popieram to w pełni! „Droga jakich wiele” - czy jednak pomimo podobieństw dróg, droga Elżbiety Żłobickiej jest taka, jakich wiele?"

Renata Renezja Grześkowiak

gku5xk-f46789d9.png

Obraz z okładki mojej książki

Wpłacający 17

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nagrody

Wpłać 48 zł i więcej
Egzemplarz powieści "Droga, jakich wiele"

Skorzystaj z możliwości przedpłaty - zamów książkę z dostawą do domu już teraz! Wyślę ją do Ciebie jak tylko zostanie wydana, czyli po zakończeniu zbiórki jesienią 2020 roku.

Pomóż mi wydać powieść - i otrzymaj egzemplarz z moim podpisem. Możesz też zamówić książkę z myślą o swoich bliskich :)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
"Czekam na buty" - moje pierwsze wiersze

Za Twoje wsparcie pragnę podarować Ci tomik poezji z początków mojej aktywności literackiej (format A6). W tomiku znajdują się zdjęcia autorstwa Agnieszki Andrzejczak - mojej przyjaciółki.

(pozostało 24 z 24)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Kolaż mojego autorstwa

W podziękowaniu za Twój gest, otrzymasz ode mnie jeden z moich obrazów - kolaży. Formaty od 50x70cm do 80x100cm. (przykładowe zdjęcie jednego z nich)

(pozostało 6 z 6)

Wybieram
Wpłać 700 zł i więcej
Dziergutka na życzenie

Proponuję Ci kreację lub szal, wykonane ręcznie na szydełku lub drutach. Autorką dziergutek jestem ja i moja przyjaciółka. Mogę wykonać dla Ciebie coś na zamówienie, albo wybierzesz gotową kreację z mojej kolekcji. Wykonanie dziergutki na życzenie wymaga ok. miesiąca czasu. (Zdjęcie jednej z moich dostępnych prac). Kontakt w sprawie szczegółów: [email protected]

(pozostało 7 z 7)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

646 527 zrzutek

i zebrali

402 559 777 zł

A ty na co dziś zbierasz?