Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Aktorka: odważna, wrażliwa, szalona - wydaj ze mną powieść o życiu ID: gku5xk

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Egzemplarz powieści "Droga, jakich wiele"

  Skorzystaj z możliwości przedpłaty - zamów książkę z dostawą do domu już teraz! Wyślę ją do Ciebie jak tylko zostanie wydana, czyli po zakończeniu zbiórki jesienią 2020 roku.

  Pomóż mi wydać powieść - i otrzymaj egzemplarz z moim podpisem. Możesz też zamówić książkę z myślą o swoich bliskich :)

  Egzemplarz powieści "Droga, jakich wiele"
 • "Czekam na buty" - moje pierwsze wiersze

  Za Twoje wsparcie pragnę podarować Ci tomik poezji z początków mojej aktywności literackiej (format A6). W tomiku znajdują się zdjęcia autorstwa Agnieszki Andrzejczak - mojej przyjaciółki.

 • Kolaż mojego autorstwa

  W podziękowaniu za Twój gest, otrzymasz ode mnie jeden z moich obrazów - kolaży. Formaty od 50x70cm do 80x100cm. (przykładowe zdjęcie jednego z nich)

  Kolaż mojego autorstwa
 • Dziergutka na życzenie

  Proponuję Ci kreację lub szal, wykonane ręcznie na szydełku lub drutach. Autorką dziergutek jestem ja i moja przyjaciółka. Mogę wykonać dla Ciebie coś na zamówienie, albo wybierzesz gotową kreację z mojej kolekcji. Wykonanie dziergutki na życzenie wymaga ok. miesiąca czasu. (Zdjęcie jednej z moich dostępnych prac). Kontakt w sprawie szczegółów: [email protected]

  Dziergutka na życzenie
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij