id: gkvmg5

Cwikła, Kontrrewolucja i Radio Wolność - STAŁE wsparcie działalności publicystycznej

Cwikła, Kontrrewolucja i Radio Wolność - STAŁE wsparcie działalności publicystycznej

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo, zakładam, że wchodząc na tę zrzutkę już trochę mnie czytaliście bądź słuchaliście. Moim głównym działaniem jest założony w 2015 roku portal kontrrewolucja.net. Jak wiecie, staramy się na nim przekazywać treści ważne, ciekawe i z perspektywy zwykłego człowieka, po odcedzeniu ich z propagandy na rzecz partii politycznych czy wielkich koncernów. Przypominamy także kwestie wiary.


Oprócz tego uruchomiłem także stronę podcastu "Radio Wolność", który trochę w ostatnim czasie jest zaniedbany. Powodem tego jest konieczność zajmowania się innymi rzeczami i zleceniami.


Zdarza mi się również występować gościnnie w telewizjach internetowych, przede wszystkim we wRealu24.


Każdy musi jeść, pić, płacić rachunki. A żeby wspomniane dzieła mogły funkcjonować, trzeba za to płacić. Poza tym poza publikacjami także istnieje życie.


Utrzymanie serwera to coroczny wydatek ponad 1000 zł. Nie wiadomo, o ile wzrośnie ta kwota do przyszłego roku. Teraz muszę przenieść wszystko na nowy, większy serwer, co kosztowało mnie dodatkowe pieniądze związane z przeniesieniem danych tak, by wszystko działało jak wcześniej. Szczęśliwie, udało się załapać na jednorazową promocję, dzięki czemu rok hostingu kosztował mnie mniej, ale nie ma co na to liczyć za rok.


Koszt utrzymania domeny Kontrrewolucji w tym roku wyniósł 235 zł. Cena ta może za rok być wyższa. Oprócz tego jest także kwestia opłaty bezpiecznego wejścia na stronę. I oczywiście czas poświęcony na znajdowanie informacji, analizowanie i pisanie.


Chciałbym też za pewien czas napisać książkę, której tematyka, jak sądzę, powinna spodobać osobom słuchającym czy czytającym tworzone przeze mnie treści.


Dlatego też zwracam się do Państwa, sympatyków czy to moich czy portalu Kontrrewolucja.net, o stałe, comiesięczne wsparcie. Przede wszystkim chciałbym móc pokryć z tego coroczne opłaty. A gdyby kwota wsparcia miesięcznego była większa, mógłbym bardziej skupić się na własnych inicjatywach, co zwyczajnie podniosłoby poziom i ilość podawanych informacji oraz opinii. Mógłbym też częściej pokazywać się w innych mediach.


Jeśli więc mogą Państwo przekazać jakąkolwiek kwotę co miesiąc, będę bardzo wdzięczny. Czy będzie to 10, 20, 50 czy 100 złotych - będzie to dla mnie znacząca pomoc.


Osoby, które zechcą przekazać 50 zł miesięcznie, zostaną na początku kolejnego miesiąca wymienione w comiesięcznym podziękowaniu dla patronów. Osoby, które będą przekazywać 100 zł lub więcej, znajdą się na liście w utworzonej wkrótce zakładce patronów i co miesiąc wymieniane na stronie "Kontrrewolucji". Patroni znajdą się zarówno na Kr jak i na stronie podcastu Radio Wolność, który wkrótce powinien być znacznie częściej aktualizowany. Warunkiem wpisania na listę jest nieukrywanie przy wpłacie swoich danych - muszę w końcu widzieć, kogo wpisać :) Jeśli ktoś z Państwa nie znajdzie się na liście patronów albo nie chciałby na niej być, a się pojawił, proszę dać znać, najlepiej za pośrednictwem maila "Kontrrewolucji".


Gdyby ktoś z Państwa chciał mnie wesprzeć jednorazowo, a nie stałą, comiesięczną kwotą, to tutaj znajduje się utworzona do tego celu zrzutka.


I proszę pamiętać - wielkie media mają wielkie budżety. A darmowa jest tylko propaganda.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt nie zdążył wpłacić..

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!