id: gkw7d8

SKPG, AKPT i AKInO dla Ukrainy: Zbiórka na transport uchodźców

SKPG, AKPT i AKInO dla Ukrainy: Zbiórka na transport uchodźców

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
14 560 zł 
z 9 000
161%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 957 zrzutek i zebrali 882 186 396 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Aktualizacja 20 Marca 2022 - Koniec zbiórki


14 560zł, 161%, co najmniej 94 darczyńców. 180 osób, które w bezpieczny sposób uciekły przed wojną do Polski.


To wszystko dzięki Wam. Dziękujemy Wam najpiękniej jak potrafimy, po raz kolejny pokazaliście, że nie ma rzeczy niemożliwych i zawsze możemy na Was liczyć! Macie niesamowicie piękne serca!


Ostateczna cena za kurs wyniosła 6 tysięcy zł. W pełni udało nam się sfinansować dwa przejazdy, trzeci w połowie wraz ze wsparciem innych darczyńców. Maciej i Olga zrealizowali już kilkanaście kursów, łącznie przewożąc ponad 1000 osób. Podczas ostatniego wyjazdu byli świadkami bombardowania lotniska we Lwowie. Bezpieczni wrócili do Krakowa. Składamy nasze ogromne wyrazy szacunku wobec ich pracy!


Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie

Akademickie Koło Przewodników Tatrzańskich w Krakowie

Akademicki Klub Imprez na Orientację PTTK w Krakowie


************


Aktualizacja 13 Marca 2022


Jesteście nie-sa-mo-wi-ci ! Wskaźnik naszej zbiórki już dawno przekroczył 100% ! Z tego też powodu Maciej i Olga zaplanowali aż 3 kursy do Lwowa w tym tygodniu! Z racji, iż ceny wciąż są zmienne - nie kończymy jeszcze naszej zbiórki. Jeśli któregoś kursu nie uda się zrealizować (bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem) lub fundusze zostaną to przeznaczymy je na zakup produktów pierwszej potrzeby (a tu lista jest długa). Każda Wasza złotówka będzie skierowana do pomocy dla uchodźców.


Dodatkowo, w jednym z transportów trafią do Krakowa porzucone we Lwowie koty, które szukają nowego domu. Wszystkie są wysterylizowane, a szczegóły znajdziecie tutaj.


Niech (nadal) dzieje się dobro!


*****

Aktualizacja 12 Marca 2022


Jesteśmy bardzo wzruszeni Waszym odzewem! W niespełna 4 godziny udało się nam zebrać całą kwotę potrzebną na jeden przejazd! Po konsultacjach z Maciejem i Olgą zdecydowaliśmy kontynuować zbiórkę aby móc zrealizować jeszcze jeden kurs po uchodźców. Zachęcamy do wsparcia!


*****

SKPG, AKPT i AKInO łączą siły w pomocy dla Ukrainy! Wspólnie organizujemy zbiórkę na transport autokarowy dla uchodźców!


Nasz kolega, przewodnik SKPG Maciej Oszal jest kierowcą autobusu i kursuje między Lwowem i Krakowem wożąc osoby uciekające przed wojną.  Maciek wraz z swoją żoną Olgą zorganizowali już kilkanaście kursów. Pracują za darmo, poświęcając swój czas i energię. Opis ich dotychczasowych wyjazdów możecie znaleźć (wraz ze zdjęciami) na Facebooku.


Ze względów finansowych nie są w stanie organizować kolejnych kursów. Jeden przejazd kosztuje około 4,500zł (wynajem autokaru + paliwo). Mocno wierzymy, że razem uda nam się zebrać potrzebną kwotę i w bezpieczny sposób przywieźć kolejne osoby uciekające przed wojną do Polski. Jeśli uda nam się zebrać więcej - zakupimy produkty pierwszej potrzeby. Wszystkie pieniądze przekażemy na pomoc uchodźcom!


Serdecznie zapraszamy do włączenia się do naszej zbiórki. Nie mamy zbyt wiele czasu ale wiemy, że możemy na Was liczyć i razem damy radę! Pamiętajcie, że liczy się każda złotówka, za którą już teraz, z całego serca dziękujemy!


Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie

Akademickie Koło Przewodników Tatrzańskich w Krakowie

Akademicki Klub Imprez na Orientację PTTK w Krakowie


gb2130d378c54c04.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 94

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!