Aktualności2

 • W ostatnich dniach zgłaszają się do nas rodziny i osoby prosząc o pomoc.

  Do jednego z zgłoszeń podeszliśmy całkowicie inaczej. Zgłosiła się do nas rodzina kierując pomoc o wyremontowanie domu. My do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie i chcemy każdemu pomóc bo wiemy że dziś taka rodzina może wymagać pomocy a później oni mogą pomóc komuś innemu. Pani jako obecna głowa rodziny nie kieruje o pomoc o wyremontowanie całego domu a danych rzeczy, które ułatwią jej życie mimo walących sie podług odpadającego tynku z sufitu prosi o łazienkę, wodę bieżącą i centralne ogrzewanie bo na piecach starszych tego typu jak na zdjęciach jest trudniej ogrzać cały dom....


  "Zgłoszenie od Pani Edyty"

  Ja wraz z mężem opiekujemy się mamą mama jest chora na ciśnienie cukrzyca zakrzepica żył nie wydolność serca. Natomiast mąż ma bardzo chory kregosłup pracuje trochę dorywczo ale na silnych lekach przeciwbólowych. Nie jest w stanie na wszystko zarobić. Mieszkamy w moim domu rodzinnym gdzie nie ma łazienki i ogrzewania centralnego. Jest miejsce na łazienkę ale trzeba wylać posadzki bo podłogi są z drewna. Wodę mamy tylko zimno. A wie Pan w dzisiejszych czasach bez łazienki i ciepłej wody to jest wogóle nie do pomyślenia.

  Ja proszę o łazienkę i ogrzewanie centralne a jeśli jesteście w stanie zrobić więcej to już od was zależy.


  Nie jesteśmy specjalistami od tworzenia tego typu zbiórek ponieważ znamy się na fachu jakim chcemy pomagać innym bardziej potrzebującym. Jest to następna rodzina z wielu jakie wymagają pomocy. Kapitał jaki realizujemy na bieżąco z działalności przeznaczamy na osoby i rodziny jakie znacznie wcześniej się zgłosiły. Zapraszam i proszę o udostępnienie postu z zrzutki aby znalazły się osoby jakie będą wspólnymi siłami pomóc takiej rodzinie.


  Nasza firma przygotowała plan na remont i odbudowę aby właśnie takiej rodzinie pomóc w remoncie <3 <3 <3


  POMAGAMY :-)

  n5d5fe3ec3608696.png

  Czytaj więcej
 • Już dziś wiem że kwota jaką zbieramy będzie tzw. kroplą w morzu potrzeb. Zgłosiło się do naszej firmy aż 74 osoby i na dzień dzisiejszy postaramy się każdemu pomóc i będziemy startować z następną zrzutką !

  Przykre jest to że jest tak wiele rodzin i osób, które potrzebują w poprawie warunków mieszkania... Zmienimy to !


  Na bieżąco będziemy dostarczać materiały z akcji których będziemy prowadzić wspierając rodziny !

  Avenir Polska | Facebook Śledźcie nas !!! już niedługo pierwsze materiały !

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbieramy dla ludzi żyjących w skrajnych warunkach, niegodnych życia w XXI wieku. Ludzie nie mają łazienki, bieżącej ciepłej wody, grzyb na ścianach, przeciekający dach. Pozostawieni sami sobie bez pomocy Państwa. Bez naszego dobrego serca i chęci pomaganie innym nie zdziałają nic...

i63c8526d670f9b1.png


Nasza firma nie tylko zajmuje się sprzedażą taniej energii, elektrycznej, budowalanką, ale bierzemy pod uwagę informację ze są ludzie w większej potrzebie i podjęliśmy decyzję, że jak najszybciej chcemy uzbierać wskazaną kwotę i zacząć wykonywać prace i pomagać ludziom uboższym. Nie wyobrażamy sobie, by zostawić ich samych bez dostępu do podstawowych rzeczy jakie każdy powinien posiadać w domu.

Nasza firma tworzy konsorcjum i posiadamy na własnym pokładzie każdego fachowca i jesteśmy w stanie nawet zbudować dom.

Do dnia dzisiejszego pomagamy ludziom ale do nas dociera bardzo duża grupa ludzi i chcemy każdemu dać cos i zapewnić poprawę bytu. Proszę o dokonywanie wpłat i nie traktowanie tej zrzutki jak każdej innej bo kiedyś możesz właśnie ty potrzebować pomocy i my właśnie do ciebie przyjdziemy. Firma Avenir chcę pomóc ale bez waszego wsparcia na pewno nie damy rady na bieżąco będziemy relacjonować projekty jakie będziemy wykonywać.


Zapraszamy osoby do współpracy ! I do dokonywania wpłat :) 


Stan osób wymagającej potrzeby po zgłoszeniu się:. 74 osoby w tym rodziny z terenu Mazowieckiego i Podlaskiego.


" Avenir Polska "

Osobą reprezentatywną w firmie jest Pani Karolina Szwajkowska NIP: 759-15-75-775 oraz numer REGON:380231357 firma posiada siedzibę firmy w Gdańsku przy ulicy Jana Heweliusza 811/11 80-890 Gdańsk.

Zapraszamy do współpracy i do zgłoszeń osób, które potrzebują pomocy ([email protected])

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 5

 
Dane ukryte
10 zł
M
Marzena
10 zł
K
Kamil L
10 zł
K
Karolina
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • Marek Jesz

  Ludzie wspierajmy takie organizacje, które faktycznie pomagają !!! To jest właśnie jedna z nich !!! Liczę że nie uda się tylko uzbierać taką kwotę a znacznie więcej !!!

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10000 zł i więcej
Wskażesz osobę lub rodzinę jakiej będziemy mogli pomóc !

Będziesz mógł ty wskazać osobę lub rodzinę jakiej będziemy mogli pomóc !


(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 31 maja, 2021

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

677 266 zrzutek

i zebrali

437 922 745 zł

A ty na co dziś zbierasz?