id: gn3ex6

Bazarek Wisłoki (licytacje).

Bazarek Wisłoki (licytacje).

Nasi użytkownicy założyli 1 037 227 zrzutek i zebrali 1 107 156 037 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Drodzy Kibice, pragniemy poinformować o kolejnej inicjatywie, która ma pomóc przetrwać naszemu klubowi w trudnym okresie pandemii koronawirusa. Mianowicie postanowiliśmy uruchomić grupę pt. "Bazarek Wisłoki", gdzie już niebawem znajdziecie atrakcyjne fanty i będziecie mieli okazję powalczyć o nie z pożytkiem dla najstarszych biało-zielonych w Polsce. Kwota uzyskana z licytacji zostanie bowiem przeznaczona w całości na cele statutowe klubu.


REGULAMIN LICYTACJI.


1. Licytacja odbywa się wyłącznie na grupie "Bazarek Wisłoki". Nie ma możliwości rozbijania jej na inne podstrony tudzież "działania na własną rękę".


2. Posty będą umieszczane na grupie przez administratorów oraz kibiców, którzy wcześniej wyrażą chęć wystawienia na licytację danego przedmiotu. Mogą one zostać delikatnie zmodyfikowane na potrzebę bardziej wyrazistej ekspozycji.


3. Licytacja odbywa się w komentarzach pod wybraną aukcją (postem). Wygrywa oczywiście najwyższa kwota wpisana do 72 godzin od wystawienia przedmiotu. Po zatwierdzeniu lidera, administratorzy kontaktują się z nim bezpośrednio i ustalają dokończenie operacji.


4. Zwycięzca ma 48 godziny na dokonanie wpłaty za pośrednictwem zrzutki (link będzie wysyłany do każdego po zakończeniu licytacji). W polu tekstowym wpisujemy inicjały oraz wylicytowany przedmiot. Przykład dla Jana Kowalskiego, który wygrał koszulkę Górnika Zabrze: JK, koszulka Górnika z autografami lub skrótowo, lecz tak, aby można było łatwo rozpoznać nabywcę.


5. W przypadku, gdy zwycięzca nie zapłaci w ciągu 48h za wylicytowany przedmiot bądź zgłosi wcześniej, że z przyczyn losowych nie może tego zrobić, zwracamy się automatycznie z zapytaniem do kolejnych osób z najwyższymi wynikami o próbę przechwycenia licytacji.* Osoby wystawiające przedmioty na licytację są odpowiedzialne za późniejszą ich wysyłkę do nowych właścicieli, za wyjątkiem kibiców, którzy dostarczą nam fanty do klubu.


** Zrzutka została utworzona dla sprawnego przebiegu i transparentności naszych licytacji. Będą na niej widoczne wszystkie operacje związane z wylicytowanymi przedmiotami. W ten sposób chcemy uniknąć sytuacji, w której deklarowane wpłaty okazałyby się dużo niższe niż rzeczywiste przelewy na konto bankowe lub w ogóle by ich nie było.


* Na licytację wystawiamy przedmioty w dobrym stanie (nowe, używane) z odpowiednim opisem. Najbardziej pożądanymi przedmiotami są koszulki oraz gadżety klubowe/reprezentacyjne (z całej Polski i świata)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 303

LS
Lukasz
MP
Marcin Pruś
2 700 zł
LS
Lukasz Szpara
2 000 zł
MR
Marek Ras
FC
SEKTOR W
1 500 zł
TR
Wisłoka Chicago
1 200 zł
ME
Marcin Ejdys - Barcelona + inne
1 200 zł
SO
Sylwester Obarski
MR
M R
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 24

 
2500 znaków