id: gn44fh

Noble Gift/Szlachetna Paczka 2022 - Keywords Studios

Noble Gift/Szlachetna Paczka 2022 - Keywords Studios

Nasi użytkownicy założyli 1 181 091 zrzutek i zebrali 1 235 109 062 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hello everyone!


This whip-round has been created to easily collect money online for the Noble Gift 2022 in Keywords Katowice Studio. All the collected money will be spend on the products specified on a list of needs of a family we have chosen. With those money we aim mainly in the things that are more expensive - bed with mattress 140x200 cm and appliances. Once the money are spend, we will share the bills for purchased products with you, so that those are available for your insight. Below you can find a description of the family we are preparing a package for:


Robert (38 years old) from Gliwice

From the very beginning of his life, Robert has struggled with severe mental illnesses: Asperger's syndrome, personality disorder, generalized anxiety syndrome and others. He has been living alone for 18 years, after his mother died and the rest of his family went abroad in search of work and cut off contact. Robert's daily life is hard, he sits mostly in the apartment because of his anxiety, and he has trouble getting a job. The apartment he lives in is in terrible condition and needs a general overhaul: electrical outlets falling out, a non-functioning cistern, a non-functioning sink, and broken cabinets and furniture. Robert subsists on his allowance and medication allowances (a total of PLN 785), which, after deducting fixed costs and medication (PLN 315), gives him about PLN 470 per month.

3 key needs: desktop computer with monitor, quilt and bedding, plastic blinds


Please consider donating now or sharing with your coworkers to help this family. Thanks for caring and helping!


Polish version below:


Cześć wszystkim!


Ta zrzutka została stworzona w celu zbiórki pieniędzy na przygotowanie Szlachetnej Paczki 2022 w Katowickim oddziale Keywords Studios. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną wydane na zakup produktów z listy potrzeb Pana Roberta, którego wspólnie wybraliśmy, aby mu pomóc. Jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy, to celujemy głównie w wydanie ich na te z potrzeb, które są droższe od innych i prawdopodobnie nie zostaną zakupione przez pojedyncze osoby - jak łóżko z materacem 140x200 cm, czy AGD. Po zakupieniu wszystkich produktów, podzielimy się z wami wszystkimi rachunkami, żeby każdy miał wgląd w to, na co zostały przeznaczone zebrane pieniądze.


Historia Pana Roberta (38 lat) z Gliwic

Od początku swojego życia pan Robert boryka się z ciężkimi chorobami psychicznymi: zespołem Aspergera, zaburzeniami osobowości, zespołem lęku uogólnionego i innymi. Od 18 lat mieszka samotnie, po tym, jak zmarła mu mama, a reszta jego rodziny wyjechała za granicę w poszukiwaniu pracy i ucięła kontakt. Codzienność pana Roberta jest ciężka, z powodu swoich lęków siedzi głównie w mieszkaniu, ma problemy z podjęciem pracy. Mieszkanie, które zamieszkuje, jest w okropnym stanie i wymaga generalnego remontu: wypadające gniazdka elektryczne, niedziałająca spłuczka, niedziałający zlew, psujące się szafki i meble. Dodatkowo ostatnio jego sąsiedzi dodają do jego stresów i potęgują problemy: głośne awantury i krzyki, rzucanie rzeczami. Doprowadziło to do omdleń i wzywania karetki do pana Roberta, który boi się, że następnym razem jak coś się stanie, nikt mu nie pomoże. Jeszcze do niedawna pan Robert radził sobie z lękami, korzystając z komputera i telewizora. Sprzęty te pozwalały mu na wyrwanie się ze smutnej rzeczywistości, a nawet na nawiązywanie relacji w internecie. Niestety oba urządzenia były już stare i zepsuły się w tym roku. Od tego czasu, choroba pana Roberta tylko się nasila, a on sam czuje się powoli bezradny. Pan Robert utrzymuje się z zasiłku i dodatków do leków (łącznie 785 zł), co po odliczeniu kosztów stałych i leków (315 zł), daje mu około 470 złotych na miesiąc.


Prosimy o szybkie wpłaty i udostępnianie zrzutki! Dziękujemy za każdą chęć pomocy!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 39

DA
Domino aqui
20 zł
KB
Krzysztof
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
JS
Jul
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!