id: gn8tvg

Wydaj z nami nowy numer Polityki Narodowej (23)

Wydaj z nami nowy numer Polityki Narodowej (23)

5 932 zł 
z 9 500
62%
zakończona 10.05.2020r
79 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jeśli „Polityka Narodowa” ma wychodzić w tej formie dalej, a być może i się rozwinąć, potrzebna będzie Wasza pomoc. Otwieramy niniejszym zbiórkę na nowy numer pisma, licząc właśnie na Was – każdy z Was może mieć udział w tworzeniu „Polityki Narodowej”.

„Polityka Narodowa” to wydawany już od niemal 12 lat kwartalnik poświęcony szeroko ujętym sprawom narodu. W tym okresie udało nam się wydać 22 numery pisma, które trwale wpisało się w dyskurs intelektualny środowisk narodowych, prawicowych, konserwatywnych w Polsce.


Numer pisma, który aktualnie przygotowujemy, poświęcony będzie ocenie 30 lat III Rzeczpospolitej. Poruszamy w nim zagadnienia takie jak transformacja i towarzyszące jej patologie, przemiany społeczne, polska polityka wobec USA, Azji i państw regionu, zmiany na polskiej scenie politycznej. Naszą ambicją jest dać wieloaspektową odpowiedź na pytanie, czy III RP to wyłącznie pasmo niepowodzeń, a jeśli tak – czy istniała inna droga dla Polski. Bez twórczej refleksji nad minionymi dekadami nie można bowiem wypracować wizji Polski Przyszłości.


Swoją działalność nieodmiennie prowadzimy pro bono. Żaden z członków zespołu tworzącego „Politykę Narodową” nie pobiera wynagrodzenia za czasochłonną pracę redakcyjną czy pisanie artykułów. Pismo jednak generuje znaczne koszty – skład, druk, dystrybucja etc. to rzeczy, na które nie zawsze starcza pieniędzy z dochodu, jaki mamy za sprzedaż poprzedniego numeru.W związku z tym zwracamy się do Was o wsparcie.


Otwieramy niniejszym zbiórkę na nowy numer pisma, licząc właśnie na Was – każdy z Was może mieć udział w tworzeniu „Polityki Narodowej”.


Tak wyglądać może okładka 23. numeru „Polityki Narodowej”.


g5b2247d8281f134.jpegWydaj go z nami! Koszt tego numeru to 9500 zł.

Druk: 7550 zł – Skład: 1250 zł – Koszty dystrybucji: 700 zł

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 79

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

892 097 zrzutek

i zebrali

833 313 704 zł

A ty na co dziś zbierasz?