id: gp7eec

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Cell Cup 2018 w Veszprem

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Cell Cup 2018 w Veszprem

2 300 zł 
z 15 000 zł
15%
zakończona 31.07.2018r
21 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Młodzi piłkarze ręczni SKF Wisła Płock zbierają na wyjazd do Veszprem

Pochodzimy z pięknego miasta na Mazowszu jakim jest Płock. Reprezentujemy Szkołę Podstawową nr 23 oraz klub sportowy SKF Wisła Płock.

Jesteśmy Mistrzami Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej z 2017 roku. Swoje zwycięstwo osiągnęliśmy bardzo ciężką pracą. W tym samym roku zdobyliśmy I miejsce na Mazowszu w Lidze Mazowieckiej w roczniku 2004. W tym roku rywalizowaliśmy w Lidzę Mazowieckiej Młodzików rocznik 2003, gdzie na Mazowszu zdobyliśmy bardzo wysokie 5 miejsce, podejmując walkę z chłopcami starszymi i silniejszymi fizycznie.

Chcielibyśmy rozwijać się w tym co kochamy, co uwielbiamy robić, jednak nie jesteśmy w stanie uzbierać tak dużej kwoty. Część kosztów - za transport - mamy zapewnioną dzięki Urzędowi Miasta Płocka.

Będzie to nasz pierwszy wyjazd za granicę. Chcielibyśmy zaprezentować się na Arenie Międzynarodowej i poznać kolegów z całego Świata, którzy tak jak my kochają piłkę ręczną. Cell Cup jest jednym z największych turnieji w Europie w którym bierze udział nawet 400 zespołów z całego Świata.

https://www.cellcup.hu

Potrzebujemy Waszych wpłat na pokrycie kosztów hotelu, wyżywienia i spełnienia naszych marzeń.

Liczymy na to, że się nam uda i to przede wszystkim dzięki Waszej pomocy.

Liczy się każda złotówka - więc niezależnie od tego, czy zdecydujecie się nas wesprzeć czy nie, poinformujcie swoich znajomych o naszej akcji, udostępniając nasz profil na Facebooku

https://www.facebook.com/SKF-WISŁA-TV-294368897732432

Zachęcamy także wszelkie firmy i instytucje, które chciałyby zostać naszymi sponsorami - myślimy, że nasz pomysł, jak przy okazji wsparcia naszej drużyny, promować Waszą firmę, może być dla Was całkiem interesujący :)

Z góry dziękujemy za pomoc

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 21

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 428 zrzutek

i zebrali

810 806 131 zł

A ty na co dziś zbierasz?