id: gpbv2d

Odbudowa po pożarze warsztatu Bra-Tek

Odbudowa po pożarze warsztatu Bra-Tek

Nasi użytkownicy założyli 1 167 797 zrzutek i zebrali 1 215 644 252 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

10 kwietnia 2024 w warsztacie ogrodniczym Bra-Tek w miejscowości Płoskie wybuchł pożar, który rozprzestrzenił się tak szybko że gdy na miejsce dotarły pierwsze zastępy straży pożarnej to można było mówić już o dogaszaniu strawionego przez płomienie budynku. Właściciel i pracownicy ratowali co się da z płonącego budynku, jednak pożar rozprzestrzeniał się tak szybko, że spłonęło mnóstwo towaru, sprzętu, wyposażenia oraz instalacja fotowoltaiczna... Ogólnie budynek przypomina pogorzelisko i nadaje się jedynie do rozbiórki.


Każdy kto zna właścicieli to doskonale wie że są wspaniałymi i uczynnymi ludźmi. Zawsze chętni do pomocy, nieważne czy to niedziela czy już zakład zamknięty, zawsze każdemu służą pomocą. Nie kierowali sie nigdy jedynie chęcią zysku, lecz naprawdę zawsze doradzali tak aby było jak najkorzystniej dla klienta.


Rodzina i znajomi starają się pomóc jak tylko mogą w sprzątaniu pogorzeliska jednak są również potrzebne spore środki finansowe aby szybko odbudować warsztat i tym samym nie doprowadzić do zamknięcia firmy.


Dlatego prosimy o wsparcie, razem możemy więcej!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 362

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków