id: gppdf8

Mistrzostwa świata w biegach z przeszkodami w Kanadzie / 2017 OCR World Championships

Mistrzostwa świata w biegach z przeszkodami w Kanadzie / 2017 OCR World Championships

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 188 206 zrzutek i zebrali 1 250 858 725 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Witam Was Kochani. Bardzo Wam dziękuję za wiarę we mnie i wsparcie, zwłaszcza to mentalne. Ze względu na trudności w zebraniu odpowiedniej kwoty zaczęłam zastanawiać nad wyjazdem. 3 dni temu dostałam e-mail od Spartan Race, że otrzymałam kwalifikację na Mistrzostwa Europy Spartan Race na podstawie mojego wyniku w zawodach w Krynicy. Otóż 29 lipca na Jaworzynie Krynickiej odbył się bieg z przeszkodami na dystansie 22km, tj. Spartan Beast. W kategorii Competitive zajęłam 4 miejsce po wyrównanej walce z koleżankami ze Słowacji, które zajęły 2 i 3 miejsce. Zabrakło 4 minuty do podium. Jednakże w mojej kategorii wiekowej byłam pierwsza! Dzięki temu wynikowi zakwalifikowałam się do Mistrzostw europy w Andorze. Postanowiłam, więc zmienić cel zbiórki, konsultując to wcześniej z Wami na moim profilu na fb "Life after Life". Start w Andorze to wydatek 120 E. Samolot 300 zł w obie strony. noclegi ok. 170/noc (biorę pod uwagę namiot). Dojazd z lotniska do Andory - trudno oszacować - jeszcze nie wiem jak pokonam te 200km. Z góry dziękuje Wam za wsparcie.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć :) Mam 37 lat i jestem mamą trójki dzieciaków w wieku 7, 9 i 11 lat: Kalinki, Michała i Jerzyka. Tu możecie podejrzeć czym jest dla mnie pasja: www.instagram.com/jerzy_nka/ www.facebook.com/jerzynka/ Trenuję dopiero od dwóch lat. Intensywne treningi biegowe i siłowe pozwoliły mi w tym czasie dostać się do pierwszej dziesiątki najlepszych zawodniczek OCR w kraju. Dzięki treningom zajęłam 4 miejsce na zawodach biegów z przeszkodami Runmageddon Hardcore 22km w Myślenicach i tym samym otrzymałam kwalifikację do Mistrzostw Świata w biegach z przeszkodami w Blue Mountains w Kanadzie: http://ocrworldchampionships.com https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-hardcore-myslenice-01-05-2017/klasyfikacja-elite-kobiet 2-go maja zajęłam 1 miejsce na zawodach Commando Race w Krakowie. 4 czerwca zajęłam 5 miejsce na Barbarian Race w Wiśle. Przede mną kolejne zawody. Największe wyzwanie to wojskowy Bieg Morskiego Komandosa 26-go sierpnia 20 km w umundurowaniu z obciążeniem w plecaku. Życie codzienne nie jest łatwe, a trening musi być wszechstronny. Większość treningów w zimie rozpoczynałam o godzinie 21, aby pogodzić je z wychowywaniem dzieci. Były treningi o godzinie 22 i o godzinie 5 rano w niedzielę. Nigdy nie odpuszczam treningu. Biegałam po 20 km również przy -20*C. Każdy trening (6 w tygodniu) trwa od godziny do dwóch. Intensywne treningi pozwoliły mi osiągnąć to, co było jedynie nieśmiałym marzeniem. Wielokrotnie słyszałam, że nie mam predyspozycji lub mam już "z górki" z racji wieku, lub mam się "nie wygłupiać". Okazało się jednak, że niemożliwe nie istnieje. Walczyłam już na zawodach ramię w ramię z mistrzynią. Tę rundę przegrałam. Dokąd zajdę? Nie wiem. Za mną dopiero 2 lata treningów, a ja chcę sprawdzić, gdzie są granice moich możliwości. I mam nadzieję, że są jeszcze bardzo daleko :) Na koszty 4-dniowej wyprawy na zawody w Kanadzie składają się: udział w zawodach 670zł, przelot ok.2000-2500zł (ceny są zmienne), 3 noclegi ok.600zł, wiza 211zł. Dlaczego Kanada? Dlaczego ja??? Bo to jest niemożliwe. Bo być może nigdy nie będę miała szansy być po drugiej stronie świata. Bo Mistrzostwa Świata w biegach z przeszkodami to nierealne marzenie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

KA
Kamila
50 zł
KK
Karolina Kiełtyka
150 zł
JK
Jowita Kuczma
20 zł
AD
45 zł
JB
Jagoda Barańska-Kosecka
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
MO
Monka
50 zł
AD
Adelinka
37 zł
MS
maki Ster
50 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
59,59 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków