id: gpts2x

Utrzymanie rodziny po śmierci Marty

Utrzymanie rodziny po śmierci Marty

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
50 578 zł 
z 50 000 zł
101%
17 dni do końca
350 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

3 września 2021 roku zmarła Marta Małysz przedwcześnie opuszczając swojego męża, trójkę małych dzieci, rodzinę i przyjaciół w smutku i niedowierzaniu. Przyczyną śmierci był nagły i trudny do wytłumaczenia wylew, który z dnia na dzień, zabrał naszą ukochaną Martę.

35-letnia Marta była wyjątkową nauczycielką i przewodniczką małych przedszkolaków, znaną ze swojego zaangażowania przy organizacji wartościowego i wesołego czasu dla swoich podopiecznych. Najważniejsze dla Marty zawsze były jej dzieci i mąż Sławek. Poświęcała im dużo czasu i uwagi, z uśmiechem zajmując się też domem, rzadko myśląc o własnych przyjemnościach.

Na początku zeszłego roku Marta i Sławek postanowili podjąć ryzyko spełnienia marzeń o własnym gospodarstwie agroturystycznym w malowniczym Beskidzie Śląskim. Sprzedali mieszkanie w Poznaniu, zaciągnęli kredyt i przeprowadzili w góry, by tam stworzyć swoje własne miejsce na Ziemi. W tym czasie urodził się najmłodszy z Małyszów – Wojtek, który kilka dni temu skończył roczek. Mimo początkowych obaw, wywołanych wybuchem pandemii, z determinacją realizowali swoje plany by jeszcze w tym roku móc przyjąć pierwszych gości…

Śmierć Marty oznacza, że jej najstarsza córka, Agatka nie może opowiadać mamie jak mijają jej dni w pierwszej klasie, do której w tym roku poszła; młodszy Jacek, świeżo upieczony piłkarz, nie pochwali się swoimi celnymi strzałami na bramkę, a malutki Wojtuś nigdy nie będzie pamiętać swojej mamy. Tragedia, która spadła na rodzinę Marty najbardziej dotknęła jednak męża Sławka, który z konieczności opieki nad trójką dzieci nie może dokończyć budowy domków wypoczynkowych i na stałe pracować by zapewnić im byt.

Pomóżmy Sławkowi i Dzieciom przeżyć żałobę i ulżyć w przyziemnych problemach, które spadły na nich w tym trudnym czasie.

Brat Marty

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 350

 
Dane ukryte
500 zł
AG
Anna Groborz
50 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
30 zł
Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

776 458 zrzutek

i zebrali

577 590 001 zł

A ty na co dziś zbierasz?