id: gpts2x

Utrzymanie rodziny po śmierci Marty

Utrzymanie rodziny po śmierci Marty

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
50 820 zł 
z 50 000 zł
101%
zakończona 31.03.2022r
353 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

3 września 2021 roku zmarła Marta Małysz przedwcześnie opuszczając swojego męża, trójkę małych dzieci, rodzinę i przyjaciół w smutku i niedowierzaniu. Przyczyną śmierci był nagły i trudny do wytłumaczenia wylew, który z dnia na dzień, zabrał naszą ukochaną Martę.

35-letnia Marta była wyjątkową nauczycielką i przewodniczką małych przedszkolaków, znaną ze swojego zaangażowania przy organizacji wartościowego i wesołego czasu dla swoich podopiecznych. Najważniejsze dla Marty zawsze były jej dzieci i mąż Sławek. Poświęcała im dużo czasu i uwagi, z uśmiechem zajmując się też domem, rzadko myśląc o własnych przyjemnościach.

Na początku zeszłego roku Marta i Sławek postanowili podjąć ryzyko spełnienia marzeń o własnym gospodarstwie agroturystycznym w malowniczym Beskidzie Śląskim. Sprzedali mieszkanie w Poznaniu, zaciągnęli kredyt i przeprowadzili w góry, by tam stworzyć swoje własne miejsce na Ziemi. W tym czasie urodził się najmłodszy z Małyszów – Wojtek, który kilka dni temu skończył roczek. Mimo początkowych obaw, wywołanych wybuchem pandemii, z determinacją realizowali swoje plany by jeszcze w tym roku móc przyjąć pierwszych gości…

Śmierć Marty oznacza, że jej najstarsza córka, Agatka nie może opowiadać mamie jak mijają jej dni w pierwszej klasie, do której w tym roku poszła; młodszy Jacek, świeżo upieczony piłkarz, nie pochwali się swoimi celnymi strzałami na bramkę, a malutki Wojtuś nigdy nie będzie pamiętać swojej mamy. Tragedia, która spadła na rodzinę Marty najbardziej dotknęła jednak męża Sławka, który z konieczności opieki nad trójką dzieci nie może dokończyć budowy domków wypoczynkowych i na stałe pracować by zapewnić im byt.

Pomóżmy Sławkowi i Dzieciom przeżyć żałobę i ulżyć w przyziemnych problemach, które spadły na nich w tym trudnym czasie.

Brat Marty

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 353

preloader

Nasi użytkownicy założyli

880 229 zrzutek

i zebrali

810 547 049 zł

A ty na co dziś zbierasz?