id: gpwsz6

Profesjonalny sprzęt Djski i studyjny dla polskiego talentu :D

Profesjonalny sprzęt Djski i studyjny dla polskiego talentu :D

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 177 918 zrzutek i zebrali 1 231 092 621 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Rafał to muzyk z przebogatym doświadczeniem w produkcji i tworzeniu utworów i brzmienia. Ma na koncie około 200 produkcji (od kompozycji pianistycznych do muzyki elektronicznej: trance, progressive, folktechhouse, edm, minimal-tech, chillout). Umie grać także na gitarze, ale bardzo kręci go Djka. czyli scena i zahipnotyzowanie tłumu który rozpłynie się w dźwiękach jego seta.. podobno urodził się z klawiszami w rączkach ;) Rafał ostatnio współtworzył w projekcie CocaDillaz z polską legendą muzyki house: Dj MATUSHem którzy to wypuścili wideoklip:

Drodzy Internauci :D Jak coś robić , to profesjonalnie!

Zbieram pieniądze na konsoletę DJ i podstawowy sprzęt do produkcji muzycznej (software+hardware). Miałem już z tym do czynienia także w złych rękach to się nie znajdzie ;) poza tym posłuchajcie: www.soundcloud.com/cocadilla , www.soundcloud.com/cocadillaz , www.soundcloud.com/unitedminds , www.soundcloud.com/vortexbrothers , www.soundcloud.com/immersea

Zbieram na profesjonalną konsoletę DJską która pozwoli mi wejść w ten muzyczny świat i móc promować swoje utwory: projekt Cocadilla to kierunek komercyjny z elementami technicznymi Grupa cocadillaz - edm. Natomiast unitedminds - to trance uplift, progressive brzmienie lansowane już w 2008 roku przez Armina van Buurena , pierwsze poważniejsze konktrakty z wytwórniami. Projekt vortexbrothers zainspirowany na napoju energetycznego VORTEX CocaEnergyDrink z Peru, który bazuje na eksperymentalnych gatunkach, tworząc także własne (folk-tech-house). Zaś Immersea prezentuje gatunki takie jak chillout . ambient. relax. healing & easy listening music z możliwością pobrania godzinnego seta naszych kompozycji .. idealnie dopasowane mogą nas oderwać od rzeczywistości w kierunku błogostanu :)

Profesjonalny sprzęt djski aby mieć łatwiejszy wstęp do klubów

Profesjonalny sprzęt STUDYJNY LAPTOP/mac z soft LOGIC dobry KLAWISZ NORDWAVE syntezator Virus

mixer ssl

monitory eve DOBRE Okablowanie

aby dalej dla was tworzyć...

Oczywiście każdy kto wspiera to dzieło nie zostanie bez niczego. Moją muzykę - chciałbym - aby słuchał cały świat , dlatego jestem gotów się nią dzielić ze wszystkimi a zwłaszcza z tymi , dobrej woli... Dziękuję wam za pomoc z wysokości ;) Dajcie znać o wpłatach a się odwdzięczę także darując swoją twórczość (dropbox)

Obecnie żyję w Peru. Co nie znaczy że nie mogę was któregoś dnia odwiedzić na evencie w Polsce. WIerzę w rzeczy niemożliwe bo wiele moich marzeń spełniłem dzięki determinacji, systematyczności, autodyscyplinie i wkładowi całego siebie w każde dzieło jakiego się podejmę. Peru daje mi dzisiaj bardzo dużo możliwości by kontynuować tę przygodę bo muzyka elektroniczna jest niszowa tutaj a łątwo jest zacząć to promować przez taki egzotyk jak ja. Mam szansę ogromną by się przebić i wylansować innych młodych DJ's. Muszę wam także powiedzieć że jestem tu znany i szanowany ale z nieco innej strony, bo z tego, co tutaj robię - czyli handlu i pomaganiu się bogacić polepszyć życie wielu moim klientom.. toteż moi potencjalni fani to także moi klienci. Podróżując po tym cudownym kraju zapadłem w pamięci niejednego Peruwiańczyka. Wierzę w to, że mogę tu rozpocząć jako jeden z pierwszych przygodę z muzyką na nowo i osiągnąć bardzo bardzo dużo.. Mogę połączyć przyjemne z pożytecznym :) Kocham Polskę - Kocham Peru to moje dwie ojczyzny. Ale to tutaj spotkałem swoją największą miłość a niebawem przywitamy na tym świecie naszej miłości owoc: małego COCADILLITE :) Dlatego pracuję na 4 śćiany i terenik..

Wiem doskonale czego chcę i to osiągnę. I już bardzo za to że do tej pory czytacie, dziękuję.

Dysponuję mini studiem tu w Peru

Skromnie ale u siebie :)

Tak było już w 2007 Trust Me. Znam się na tym.

Teraz czas na CocaDilla aka CocaDillaz

Czas też na muzykę techniczną

To wszystko przez ten cudowny napój :)

Pierwsze sukcesy już za mną...

Czas wracać na scenę i dokonać muzyczną rewolucję ;)

I być na TOPIE! czemu nie? Pomożecie?

Dziękuje cała trójka :)

English below:

Przedstaw w skrócie cel zrzutki.

Opisz swoją zrzutkę najlepiej jak potrafisz. Pamiętaj, aby opis był wiarygodny, dokładny, ale przy tym rzeczowy i prosty.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!